Eladó új építésű ház - Nagykovácsi

KAPCSOLAT
Ferge Imre

+36 70 418

Belső terület

200 m²

Telek terület

723 m²

Tájolás

délnyugat

Építési állapot

új

Építési mód

tégla

Szobák száma

5 szoba

Épület szintje

2.

Épült

2026

Ingatlan állapot

kívül: új
belül: új

Szigetelés

15 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
25_hti

Pest megye, Nagykovácsi, (Zsíroshegyalja), Erdő sétány

Irányár

249 M Ft
(1.25 M Ft/㎡)

Szobák

5 szoba

Terület

200 m²

Telek terület

723 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ NAGYKOVÁCSIBAN AZ ERDŐ KÖZELÉBEN

Megvételre kínálunk egy rövidesen átadásra kerülő 200 nm-es nappali+4 hálószobás önálló családi házat, garázzsal és három fürdőszobával.

A házról:

Földszint:
A házba lépve a főbejáraton, de akár garázsból közvetlen, a tágas előtérbe érkezünk, onnan jutunk el a a 42,5 nm-es merikai konyhás nappaliba. A nappaliból a 30 nm-es teraszra és a közel 500 nm-es kertbe. A Földszinten található még egy ablakos, kádas fürdőszoba, kamra és a lépcső alatti pakoló felület. Továbbá egy több mint 16 nm-es hálószoba, innen szintén ki lehet jutni a teraszra.

Emelet:
A lépcsőházon át jutunk fel az emeletre, a lépcsőház is ablakos is a természertes fénynek köszönhetően, a lépcsőház is világos.
Az emelen a közlekedőből nyílik a három különnyíló hálószoba, a két ablakos fürdőszoba, egy kádas és egy zuhanyzós kialakítással.

Helyiséglista:
Közlekedő
Fürdőszoba1
Fürdőszoba 2
Hálószoba 1
Hálószoba 2
hálószoba 3
Szabadidős szoba 4

Műszaki tartalom:
30-as Protherm Klíma tégla.
Födém: Monolit vasbeton födém
Nyílászárók : Fokozottan hőszigetelt 3 rétegű nyílászárók.
Válaszfalak: 10-es Porotherm tégla
Homlokzat: 15cm-es dryvit szigetelés
Hőszivattyű, padlófűtés, helyiségenkénti egyéni vezérléssel
Hűtés-fűtés, Fujitsu inverteres klímákkal
Árnyékolás: Elektromos aluminium redőnyök
Biztonságtechnika: Riasztórendszer, mozgás és nyitás érzékelővel