Eladó ház - Abony

KAPCSOLAT
Ecseri Mariann

+36 30 896

Belső terület

112 m²

Telek terület

2892 m²

Tájolás

délnyugat

Szobák száma

3 szoba

Épület szintje

2.

Épült

kb. 1984

Ingatlan állapot

kívül: új
belül: kitűnő

Klíma

van

Szigetelés

15 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Belső azonosító:
101
Ingatlan azonosító:
591_ci

Pest megye, Abony, Ceglédi út

Irányár

108 M Ft
(964.29 E Ft/㎡)

Szobák

3 szoba

Terület

112 m²

Telek terület

2892 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Az Europartner Cegléd Ingatlan ezúttal Abornyban, a Ceglédi úton található, prémium ingatlant kínál eladásra.
Keresi a tökéletes helyszínt vállalkozásának, vagy egy olyan luxusotthonra vágyik, ahol a logisztika sem akadály? Ez az abonyi ingatlan nem csupán egy családi ház, hanem egy teljes körűen felújított, multifunkcionális komplexum, amely befektetésnek is páratlan!

MIÉRT EZ A LEGJOBB VÁLASZTÁS?
Kiváló lokáció: Közvetlenül az M4-es autópálya mellett (5 perc), Budapesttől mindössze 30-40 percre, forgalmi dugók nélkül!
Üzleti besorolás: Jelenleg üzleti ingatlanként szerepel a nyilvántartásban, így azonnal alkalmas telephelynek vagy cégközpontnak.
Gigantikus telek (2892 m²):
Első rész (1000 m²): Gyönyörűen parkosított, füvesített udvar viacolor burkolattal, amely teherautó-forgalomra is tökéletes (70-80 cm-es alap!).
Hátsó rész (1892 m²): 30-35 cm vastagságban zúzott kővel terítve – ideális kamionparkolónak, raktározásra vagy akár új csarnokok építésére.

A HÁZ, AHOL MINDENRŐL GONDOSKODTAK (146 m² + terasz)
Az ingatlan minimál stílusban, belsőépítész tervei alapján készült, kizárólag prémium anyagok felhasználásával.
Modern belső: 3 szoba, 2 luxus fürdőszoba (Wellis szaniterekkel), amerikai konyhás nappali.
High-tech megoldások: Távirányítós, színes RGB LED hangulatvilágítás mindenhol, elektromos alumínium redőnyök, H-tarifa.
Minden új: A főfalakon kívül minden vadonatúj (vezetékek, gépészet, burkolatok) és garanciális – még sosem használták!