Eladó ház - Albertirsa

alkalmi vétel
Alkalmi vétel
KAPCSOLAT
Fieder István

+36 70 431

telekiesfia2@

Belső terület

126 m²

Telek terület

2809 m²

Tájolás

észak, nyugat

Építési állapot

használt

Építési mód

vegyes

Szobák száma

3 szoba

Épület szintje

2.

Épült

1970

Ingatlan azonosító:
440_tef

Pest megye, Albertirsa, Alberti

Irányár

59.9 M Ft
(475.4 E Ft/㎡)

Szobák

3 szoba

Terület

126 m²

Telek terület

2809 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja erdő- mező ölelésében erdei apróvadak élettere környezetében Albertirsán ezt a tehermentes 2809 nm.-es zártkerti részben körbe kerített ingatlant, a rajta épült 126 nm-es családi házzal.
Az épület  jelenlegi arculatát 2025-ben nyerte el, alapja beton, falazat tégla és rakott sár vegyesen, fafödémes, sátortetős, agyag cserepes héjazattal.
Belső térben található: 2 szoba, nappali, fürdőszoba, wc, konyha, étkező, előtér és közlekedő került kialakításra
Tetőtéren: egy szoba és egy terasz lett kialakítva.
Ablakok műanyagból és fából készültek hőszigetelt üveggel.
Az ingatlanban a fa uralkodik, mely ,kellemes környezetet teremt. A padlózat lakozott fa parketta és járólapok.. A falazat festett és tapétázott.
A beépített konyha szekrény, gardrób szekrény és könyves polc a vételár részét képezi.
A főzés gáz palackról történik. A fűtésről a központi fűtés rendszer gondoskodik vegyes kazánról radiátorokkal. 2 db hűtő-fűtő klíma lett kialakítva.
A meleg vizet villany bojler melegíti.
Az ivóvíz fúrott kútról érkezik házi vízművel, a szennyvíz derítőbe ürül.
A ház alatt egy 20 nm téglázott borospince található.
Az udvaron álló tégla falazatú tágas nagy melléképületben gazdasági kiszolgáló helységek és a garázs épült.
Az udvaron egy aranyhalakkal teli kerti tó került kialakításra. Az egész környezet mesébe illő, kora tavasztól a tél beálltáig virágok nyílnak és örökzöldek pompáznak. Csodás lehetőség a vidéki hangulatra  vágyóknak. Lehetőség van családi, baráti összejövetelek megrendezésére, sütögetésre, főzésekre. Gyermek játszótér és medence is elférne még. A kertrészen gyümölcsfák teremnek. Kiválóan alkalmas további kertészkedésre.