Eladó ház - Albertirsa

azonnal költözhető
Azonnal költözhető
KAPCSOLAT
Fieder István

+36 70 431

telekiesfia2@

Belső terület

2 m²

Telek terület

1500 m²

Tájolás

kelet, nyugat

Építési állapot

használt

Építési mód

vegyes

Szobák száma

3 szoba

Épület szintje

1.

Épült

1980

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Szigetelés

5 cm

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
439_tef

Pest megye, Albertirsa, Irsa

Irányár

22.9 M Ft
(11.45 M Ft/㎡)

Szobák

3 szoba

Terület

2 m²

Telek terület

1500 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
A Teleki és Fia ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a körbe kerített zártkertben épült 50 nm-es gazdasági épület ingatlant, mely állandó lakhatásra alkalmas. Közművekből áram és vezetékes víz bekötve plusz fúrt kúttal. Gáz csonk a telken található. A szennyvíz derítőbe ürül.
Az épület beton alapra épült. A falazata tégla és könnyű szerkezetes.
Fafödémes, nyeregtetős, lemezcserép héjalással.
Belső térben található: 3 szoba, nappali- konyha- étkező egy térben , fürdőszoba került kialakításra.
Belső burkolatok: járólap, laminált padló, csempe és festett fal.
A nyílászárók fából készült.
Az elektromos hálózat rézvezetékes. A fűtést jelenleg kályha biztosítja.
Meleg vizet villanybojler biztosítja.
Aki olcsón, még alakítható lakhatást keres, kérem hívjon bizalommal.
Ezen a tájon az év minden szakában kiélvezheti a hamisítatlan vidéki életérzést.
Irodánk jogi és profi hitel ügyintézői segítséget nyújt ügyfeleinek.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
2 m²
Telek terület
1500 m²
Tájolás
kelet, nyugat
Építési állapot
használt
Építési mód
vegyes
Szobák száma
3 szoba
Épület szintje
1.
Épült
1980
Ingatlan állapot
kívül: jó
belül: jó
Szigetelés
5 cm
Ablak szerkezete
2 rétegű thermoplan