Eladó ház - Almásfüzitő

KAPCSOLAT
Telek Bernadett

+36 70 367

Belső terület

200 m²

Telek terület

1158 m²

Építési állapot

használt

Építési mód

- nem meghatározott -

Szobák száma

4 szoba

Belső azonosító:
8879
Ingatlan azonosító:
4289_dotimp

Komárom-Esztergom megye, Almásfüzitő

Irányár

45.9 M Ft
(229.5 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Emelet

Terület

200 m²

Telek terület

1158 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
A Dot-Ing Ingatlaniroda Almásfüzitő Fő útján, frekventált területen kínál eladásra egy saroktelki családi házat, utcafronti üzlethelységgel együtt. A lakóépület kb.200 nm alapterületű, emeletes kialakítású, az üzlethelység kb.70 nm-es, utcafronti ablakokkal. Telek méret 1158 nm, a ház folytatásában melléképületek vannak.
A tégla építésű ház 2020-ban esett át felújítási munkálatokon, szigetelés került rá, műanyag ablakok, villanyhálózat újrahúzása,bővítése, fürdőszoba felújítása.
Fűtésrendszere villanypanelekkel megoldott jelenleg, kiegészítésként egy pellet kazán is használható.
Érdeklődni: Telek Bernadett 06703677606

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
200 m²
Telek terület
1158 m²
Építési állapot
használt
Építési mód
- nem meghatározott -
Szobák száma
4 szoba

Telek Bernadett

+36 70 367 7606

telek.bernadett@dot-ing.hu

KAPCSOLAT
Telek Bernadett

+36 70 367