Eladó ház - Bercel

azonnal költözhető
Azonnal költözhető
KAPCSOLAT
Kiss Andrea

+36 30 566

Belső terület

65 m²

Telek terület

689 m²

Tájolás

észak

Építési állapot

használt

Építési mód

vegyes

Szobák száma

2 szoba

Szobák elhelyezkedése

egybenyílóak

Terasz

13 m²

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1960

Ingatlan azonosító:
159_nog

Nógrád megye, Bercel, Béke utca

Irányár

22 M Ft
(338.46 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Terület

65 m²

Telek terület

689 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Nógrád- megye egyik kiemelkedően fejlődő településén Bercelen vált eladóvá ez a 689 négyzetméteres saroktelken fekvő 65 négyzetméteres parasztház. Az ingatlan egy fő útról nyíló egyirányú, aszfaltozott utcában található, gyönyörű környezetben a Szent Péter és Pál templom dombja alatt. Ugyanebben az utcában táláható a Kállay- kastély és a Mühlárd- kúria is.
A ház sík udvarát örökzöld borostyánnal befuttatott, átláthatatlan kerítés határolja, rózsalugas, és virágzó növények díszítik.
Az udvart és a kertet melléképületek választják el egymástól, fatároló, autóbeálló, állattartásra szolgáló kisebb épületegyüttes. Kertje a templom felé nyúlik, lejtős, fásult, vadregényes.
Hagyományos háromosztatú parasztház, helyiségei egymásból átjárhatóak és a gangról nyílnak. Az üvegezett gangról nyílik még egy kisebb kamra, a házba két bejáraton léphetünk, egyik a konyhába, másik a nappaliba vezet. Hálószoba, nappali, konyha, fürdőszoba található benne 50 négyzetméteren, a gang 13, a kamra 2 négyzetméteres. Fűtésre egy falba épített cserépkályha szolgál, kéményeit újjáépítették, melegvízellátásáról villanybojler gondoskodik. A faszerkezetű tető jó állapotú, fedése onduline. Nyílászáróinak egy részét műanyagra cserélték, de a gangon még megtalálhatóak a hagyományos osztott fa ablakok és bejárati ajtó. Közművek tekintetében a víz és az áram rendelkezésre áll, gáz a telken, csatorna pedig az utcában található.
Az ingatlan szerkezetileg jó állapotú, kiváló alap egy nyugalmas vidéki otthon vagy pihenőház megteremtéséhez.