Eladó ház - Csabrendek

KAPCSOLAT
Házi Erzsébet

+36 70 953

Épület szintje

2.

Épült

kb. 2006

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
139_bpi

Veszprém megye, Csabrendek

Irányár

117 M Ft
(292.5 E Ft/㎡)

Szobák

6 szoba

Terület

400 m²

Telek terület

1705 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Otthon és lehetőség egyben – ahol az álmok valóra válnak!
Ha olyan otthont keres, ahol a család kényelme és egy sikeres vállalkozás lehetősége egy helyen adott, akkor ezt az ingatlant érdemes megnézni.
Sümegtől 5 km-re ,Csabrendek településen található az a speciális ingatlan amely eladóvá vált
Az ingatlan 2 külön bejáratú 2x 200 m 2 hasznos építménnyel rendelkezik , amely jelenleg lakóház és a vendéglő, földszint + tetőtér beépítésű, továbbá a nyitott részben fedett kerthelyiség és fedett úszómedence található .
A lakás és a vendéglő között fedett terasz biztosítja az átjárást.
A kialakított lakóterek és a közös helyiségek garantálják a lakók kultúrált, egészséges életvitelét.
Az üzleti rész mértékben megfelel a HACCP előírásoknak, minden hatósági engedéllyel rendelkezik. A kitűnő kialakítás miatt természetesen egyéb más vállalkozási tevékenység is kialakítható , igény esetén kis beruházással lakássá is át építhető a vendégtér és a hozzá tartozó egységek.
Befektetésként vendéglőként és lakásként történő bérbeadása valósulhat meg.
Ajánlom figyelmükbe az ingatlant , ha jól megépített, nagyobb, kényelmes ingatlant keres ami viszonylag kis fenntartási költséggel rendelkezik .
Az igényesen parkosított, bekerített telek nagysága 1705 m2.
Ha szívesen megnézné, vagy többet tudni szeretne,várom megkeresését!

INGATLAN ADATAI

Tájolás
dél
Épület szintje
2.
Épült
kb. 2006
Akadálymentes
részlegesen
Ingatlan állapot
kívül: jó
belül: jó
Klíma
van