Eladó ház - Csány

KAPCSOLAT
Bálint Judit Ildikó

+36 70 885

Belső terület

97 m²

Telek terület

850 m²

Tájolás

délnyugat

Szobák száma

3 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1980

Ingatlan azonosító:
90_jib

Heves megye, Csány, Központi elhelyezkedés

Irányár

45.9 M Ft
(473.2 E Ft/㎡)

Szobák

3 szoba

Terület

97 m²

Telek terület

850 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Modern luxus Csány központjában – alacsony rezsi, azonnal költözhető!

Teljesen felújított, 97 m²-es családi ház várja új tulajdonosát! Külső hőszigetelés, modern műanyag nyílászárók, gáz cirkó fűtés és 3 db hűtő-fűtő klíma garantálja a komfortot. Beépített konyha, kamerarendszer, elektromos kapuk és garázsajtók a biztonság és luxus jegyében. Több melléképület és tároló a kreatív vagy hobbi célokra.

???? Helyszín: Csány, központi rész
???? Azonnal költözhető, tehermentes!

Ne hagyd ki ezt a ritka lehetőséget – minőség és kényelem egy helyen!

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
97 m²
Telek terület
850 m²
Tájolás
délnyugat
Szobák száma
3 szoba
Szobák elhelyezkedése
külön nyílik min. 2 szoba
Épület szintje
1.
Épült
kb. 1980
TÉRKÉP

Heves megye, Csány, Központi elhelyezkedés

Hitelkalkulátor

KAPCSOLAT
Bálint Judit Ildikó
Bálint Judit Ildikó

+36 70 885 8755

info@jibrealestate.com

KAPCSOLAT
Bálint Judit Ildikó

+36 70 885