Eladó ház - Felsőpakony

KAPCSOLAT
Szőke Ágnes Szilvia

+36 70 327

Belső terület

130 m²

Telek terület

540 m²

Szobák száma

4 szoba

Erkély

14 m²

Terasz

33 m²

Épület szintje

3.

Épült

kb. 1995

Ingatlan állapot

kívül: felújítandó
belül: felújítandó

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Belső azonosító:
016/2026
Ingatlan azonosító:
16_hao

Pest megye, Felsőpakony

Irányár

76 M Ft
(584.62 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

130 m²

Telek terület

540 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladó családi ház Felsőpakonyon – lehetőség azoknak, akik képesek látni!

Budapest agglomerációjában, Felsőpakonyon kínálunk eladásra egy téglaépítésű családi házat. Az ingatlan a 80-as években épült beton alapra, majd a 2000-es évek elején tetőtér-beépítéssel bővült.

A földszint plusz tetőtér nettó 130 nm,
plusz pince: 10 nm
erkély 14 nm
délkeleti nagyterasz 25 nm
déli kisterasz 8 nm

A ház elosztása praktikus, igazi álomotthon elrendezés és a sok ablaknak köszönhetően igazán világos:

– Földszint: 40 nm-es nappali, konyha, étkező, kamra, közlekedő, fürdő, terasz
– Tetőtér: 3 hálószoba, fürdő, közlekedő, erkély

A 540 nm-es telek élhető méretű: elég a gyereknek, egy kis sütögetéshez – de nem viszi el az időt a fenntartása.

Lokációja kiváló: Budapest Keleti Pályaudvar autóval 30 perc alatt elérhető, vonattal is gyors bejutás biztosított.

A település teljes infrastruktúrával rendelkezik, ideális választás agglomerációba vágyóknak, akár nagyobb családnak is.

Az ingatlan felújítandó, de hatalmas potenciállal bír. Aki lát benne fantáziát, és van benne akarat, kitartás, kreativitás – annak egy igazán szerethető otthonná válhat.

Minden közmű adott, a gázóra visszaigénylése szükséges.

Készpénzes vevők jelentkezését várjuk, akik nem riadnak vissza a munkától, és értéket keresnek – nem csak kész megoldást.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
130 m²
Telek terület
540 m²
Tájolás
dél
Panoráma
kertre
Építési állapot