Eladó ház - Galgagyörk

KAPCSOLAT
Kovács Barbara

+36 30 915

Belső terület

98 m²

Telek terület

3137 m²

Tájolás

dél

Szobák száma

3 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1970

Ingatlan azonosító:
1851_pl

Pest megye, Galgagyörk

Irányár

39.9 M Ft
(407.14 E Ft/㎡)

Szobák

3 szoba

Terület

98 m²

Telek terület

3137 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladó téglaépítésű családi ház Galgagyörkön, hatalmas telekkel!

Galgagyörk központi részén, több mint 3000 m²-es, akár megosztható telken kínálunk eladásra egy 77,5 m²-es + 20 nm tégla építésű, összközműves családi házat. Az ingatlan kiváló lehetőség családoknak, gazdálkodóknak vagy akár befektetőknek is, hiszen a telek méretéből és elhelyezkedéséből adódóan számos hasznosítási lehetőséget kínál.

Főbb jellemzők:
Lakótér: 77,5 m² (a jelenlegi térkép másolat szerint)
Telek: 3000 m² feletti, több telekre is osztható
Építés módja: Tégla
Tető: Cserép
Fűtés: Gázkonvektor + cserépkályha – így alacsony fenntartási költségek mellett is biztosított a komfort
Meleg víz: Villanybojler
Villany: 3x10 Amper – alkalmas nagyobb fogyasztókra is
Pár nyílászáró és a bejárati ajtó műanyagra lett cserélve
Összközműves: Víz, villany, csatorna, gáz mind bekötve

Melléképületek:
Garázs: 14 m²
Különálló kis konyhaépület: 20 m² (jelenleg nincs feltüntetve a térképmásolaton, de rendezhető)
További melléképületek a hátsó udvaron – tárolásra, műhelynek, állattartásra is alkalmasak

Földrajzi elhelyezkedés, közlekedés:
Galgagyörk a Pest megyei Aszódi járásban található, Budapesttől mindössze ~45 km-re, így akár napi ingázásra is alkalmas. A település a Galga-patak völgyében fekszik, festői környezetben, jó levegőjű, nyugodt falusi környezetben.

Tömegközlekedés kiváló:
Vasúti megállóhely (Budapest–Hatvan vonalon) – gyors és olcsó közlekedés a főváros felé