Eladó ház - Győrújbarát

KAPCSOLAT
Kovács Eszter

+36 20 397

Belső terület

112 m²

Telek terület

862 m²

Tájolás

kelet, délkelet

Szobák száma

4 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Épület szintje

1.

Épült

2022

Szigetelés

15 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Napelem

3.00 kW

Ingatlan azonosító:
4374_ko

Győr-Moson-Sopron megye, Győrújbarát

Irányár

136.9 M Ft
(1.22 M Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

112 m²

Telek terület

862 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
MODERN CSALÁDI HÁZ GYŐRÚJBARÁT KÖZPONTJÁBAN, CSENDES ZSÁKUTCÁBAN

A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínálja Győrújbarát egyik legkedveltebb részén ezt a 2022-ben épült, 112 m²-es, prémium műszaki tartalommal rendelkező családi házat, amely egy 862 m²-es telken helyezkedik el, és egy különálló lakrésszel is rendelkezik.

A ház kialakítása kifejezetten élhető: tágas, egybenyitott nappali–étkező–konyha tér, jól elkülönülő hálószobák, praktikus kiszolgáló helyiségek és rengeteg természetes fény jellemzi. A burkolatok és a belső kialakítás modern, letisztult, időtálló stílust képviselnek.

A műszaki tartalom kiemelkedő: elektromos padlófűtés, hűtő-fűtő klíma, valamint egy 3 kW-os napelemes rendszer, amely az inverternek köszönhetően akár 6 kW-ig bővíthető. A három rétegű thermo nyílászárók, a 15 cm-es szigetelés és a kőzetgyapottal szigetelt beton födém mind hozzájárulnak az energiatakarékos működéshez.

A telken található egy különálló, 33,3 m²-es melléképület, amely teljes értékű lakrészként funkcionál – ideális vendégháznak, több generáció együttélésére, üzlet kialakítására vagy akár kiadásra is.

A ház további előnye, hogy a bútorok és a gépesítés a vételár részét képezik, így az új tulajdonosnak valóban csak költöznie kell.

A garázs kialakítása és a kert parkosítása a leendő tulajdonos feladata, így ezt mindenki saját igényei szerint valósíthatja meg.

Főbb adatok:
• Telek: 862 m²
• Lakótér: 112 m²