KAPCSOLATFELVÉTEL
Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
215 m²
Telek terület
5880 m²
Tájolás
délnyugat
Építési állapot
használt
Építési mód
tégla
Szobák száma
6 szoba
Épület szintje
1.
Épült
kb. 1970
Ingatlan állapot
kívül: jó
belül: jó
Fűtés
fa
Komfort
duplakomfort
Közműállapot
csatorna: nincs
gáz: bekötve
villany: bekötve
víz: bekötve
Energetika
nincs megadva
Nógrád megye, Kisecset, Szabadság utca
Irányár
(511.16 E Ft/㎡)
Szobák
Terület
Telek terület
Az ingatlan páratlan lehetőség, jelenleg vendégházként üzemel, berendezésénél a természet egyszerűségét ötvözték a luxus kényelmével és mindez igény esetén megvásárolható, tovább üzemeltethető. Az 5880 négyzetméteres telekből jelenleg 3000 négyzetmétert lótartásra használnak. Az ingatlan környezetében további istállók, családi házak és telkek vásárolhatóak, ezek alkalmasak a szálláshely bővítésére, fejlesztésére, további vendégházak, parkolóhelyek, kilátók kialakítására. Fekvésének és elrendezésének köszönhetően a különleges panorámán túl könnyen megközelíthető, így állandó lakhatásra is kiváló választás annak, aki az év minden napján élvezné az erdőfürdőzés adta élményeket és nyugalmat.
A 215 négyzetméteres alapterületű ingatlan kialakításánál a tágas közösségi terek mellett a zavartalan nyugalom megteremtését helyezték előtérbe. Található benne egy kellemes kialakítású tágas nappali, konyha, kényelmes étkező, hat darab szoba, három fürdőszoba, előszoba, közlekedők, tároló és kazánház. Tartoznak még hozzá csodaszép panorámával rendelkező teraszok és kényelmes méretű garázs.
Az ingatlan műszaki jellemzőit tekintve, a ’70-es években épült tégla falazattal és hőszigetelt üvegezéssel ellátott fa nyílászárókkal. Fűtéséről egy 1500 literes puffertartállyal rendelkező faelgázosító kazán gondoskodik radiátor hőleadókkal, a melegvíz-ellátást pedig villanybojler biztosítja. Jelenlegi tulajdonosa kiemelt figyelmet fordított a folyamatos karbantartásra és korszerűsítésre, ennek köszönhetően jó állapotú. Az ingatlan tetőszerkezetén 32 elemből álló napelem rendszer is kialakításra került. A közművek közül villany és víz megtalálható, tekintettel arra, hogy a településen a csatorna rendszer még nem került kiépítésre, a szennyvízellátás zárt rendszerű emésztőbe történik.
Különlegessége, hogy a ház körüli erdőben hatalmas sétákat tehetünk, anélkül, hogy turisták ezreivel találkoznánk. A telken az ingatlanhoz közel található egy fedett, üveg oldalfalakkal rendelkező wellness ház medencével és finn szaunával. A medence méreteit tekintve 2.9 méter x 6.9 méter, fűtését hőszivattyú biztosítja.
Az ingatlan tehermentes és 1/1 tulajdonban van, megvásárlására akár bútorokkal együtt is lehetőség nyílik.
Vételára: 109.900.000 Ft.
Kisecset kis lélekszámú település, mégis minden megtalálható, ami a vidéki hétköznapi élet kényelmét biztosítja. Kedvelt kirándulóhely gyönyörű túraútvonalak mentén. Egy kényelmes autóskirándulás keretein belül több program elérhető, úgy mint a Bánki-tó Wellness Hotel, a Nyírjesi állatsimogató, a Nógrádi vadaspark, a Börzsöny hegység gyönyörű horgásztavai, vagy akár a meseszép Dunakanyar és annak látványosságai. A település a fővárostól 70, Rétságtól 22, Balassagyarmattól pedig 24 kilométerre helyezkedik el, tökéletes választás mind állandó lakhatásra, mind hétvégi pihenőhelyként.
belül: jó
gáz: bekötve
villany: bekötve
víz: bekötve
Nógrád megye, Kisecset, Szabadság utca
Hitelkalkulátor
+36 30 518 2620
erdosi.tamas.rds@gmail.com
KAPCSOLATFELVÉTEL
Ingatlan jellege
ingatlan
Belső terület
215 m²
Telek terület
5880 m²
Tájolás
délnyugat
Építési állapot
használt
Építési mód
tégla
Szobák száma
6 szoba
Épület szintje
1.
Épült
kb. 1970
Ingatlan állapot
kívül: jó
belül: jó
Fűtés
fa
Komfort
duplakomfort
Közműállapot
csatorna: nincs
gáz: bekötve
villany: bekötve
víz: bekötve
Energetika
nincs megadva