Eladó ház - Novajidrány

KAPCSOLAT
BALOGHNÉ RENÁTA

+3630 410

Belső terület

62 m²

Telek terület

1411 m²

Építési állapot

használt

Építési mód

- nem meghatározott -

Szobák száma

3 szoba

Épült

1962

Belső azonosító:
334180
Ingatlan azonosító:
343_jimp

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Novajidrány

Irányár

19.49 M Ft
(314.35 E Ft/㎡)

Szobák

3 szoba

Emelet

Terület

62 m²

Telek terület

1411 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Hivatkozási szám: 334180
BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN vármegye Novajidrány község településen eladóvá vált egy háromszobás családi ház.
Az ingatlan 1962-ben épült kőből. Tetőszerkezetét pala borítja. A háznak2 bejárata van. az első bejáraton egy tágas előszobába lépünk, továbbá a három szobába. A második bejáraton a konyhába, illetve a fürdőszoba helyiségbe. A ház elejétől a végéig egyben járható. Nyílászárói fa anyagból készültek, melyek kifogástalan állapotban vannak. Minden szoba falazata színre van festve. Az első szoba hajópadló, a második szoba kő a harmadik szoba illetve az előszoba lamináltpadló, a fürdőszoba és a konyha járólappal burkolt. Minden helyiségben gázkonvektoros fűtés biztosítja a meleget illetve az első és a második szoba fala között egy beépített cserépkályha. A melegvízet villanybojlerről kapjuk, a főzést pedig a gáz látja el.
Széles telek tartozik az ingatlanhoz, amely gondosan művelt. Az udvaron állattartásra szolgáló épület található. Fúrt kút az udvaron.
Az ingatlan szigetelve lett.
Jó a lakóközösség a településen, csendes, barátságosak a szomszédok.
AMENYIBEN FELKELETTEM ÉRDEKLŐDÉSÉT KÉREM HÍVJON BIZALOMMAL ÉS TEKINTSÜK MEG AZ INGATLAN KÖZÖSEN!

helyiséglista:
szoba:14,29m2
szoba:9,79m2
szoba:13,90m2
előszoba:6,43m2
konyha:13,26m2
fürdő+WC:4,80m2
összesen:62,47m2

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
62 m²
Telek terület
1411 m²
Építési állapot
használt