Eladó ház - Salgótarján

KAPCSOLAT
Király Péter

+36 70 329

Belső terület

114 m²

Telek terület

800 m²

Tájolás

kelet

Szobák száma

4 szoba

Terasz

13.14 m²

Épület szintje

2.

Épült

kb. 1965

Ingatlan azonosító:
192_kir

Nógrád megye, Salgótarján, (Somoskő), Vároldal utca

Irányár

22.5 M Ft
(197.37 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

114 m²

Telek terület

800 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladó panorámás, kétszintes családi ház Somoskőn – két külön bejáratú lakrésszel!

Eladásra kínálunk Somoskőn, a festői környezetben található Somoskői vár közelében egy 114 m²-es, kétszintes, tégla építésű családi házat, amely kiváló lehetőség családi otthonnak, többgenerációs lakhatásra vagy akár apartmanház kialakítására is.

Az ingatlan 4 szobával rendelkezik, a két lakrész pedig külön bejárattal megközelíthető, így a ház könnyen kialakítható két önálló lakrésszé. Ez ideálissá teszi két generáció számára, vagy akár két apartmanos üdülőház kialakítására is.

A házhoz pince, garázs és egy panorámás terasz tartozik. A teraszról gyönyörű kilátás nyílik a környező hegyekre, amely különleges hangulatot biztosít a mindennapokhoz.

A kb. 800 m²-es telek elegendő teret kínál kertészkedéshez, pihenéshez vagy további fejlesztésekhez.

Főbb jellemzők:

114 m² lakótér

kb. 800 m² telek

4 szoba

kétszintes kialakítás

pince és garázs

panorámás terasz

keleti tájolás

vegyes tüzelésű központi fűtés

tehermentes ingatlan

A csendes, természetközeli környezet, valamint a Somoskői vár közelsége igazán különleges értéket ad az ingatlannak.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
114 m²
Telek terület
800 m²
Tájolás
kelet
Szobák száma
4 szoba
Terasz
13.14 m²
Épület szintje
2.
Épült
kb. 1965
Ingatlan állapot
kívül: átlagos
belül: átlagos
Ablak szerkezete