Eladó ház - Tápiógyörgye

KAPCSOLAT
Puky Dóra

+36 30 949

Belső terület

60 m²

Telek terület

606 m²

Tájolás

dél, kelet

Építési állapot

használt

Építési mód

könnyűszerkezetes

Szobák száma

2+1 félszoba

Épület szintje

1.

Épült

2002

Akadálymentes

igen

Ingatlan állapot

kívül: átlagos
belül: átlagos

Szigetelés

10 cm

Belső azonosító:
P 738
Ingatlan azonosító:
588_ci

Pest megye, Tápiógyörgye

Irányár

22.1 M Ft
(368.33 E Ft/㎡)

Szobák

2+1 félszoba

Terület

60 m²

Telek terület

606 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Irodánk ezúttal befektetők figyelmébe is ajánlja a Tápiógyörgyén található 60 m²-es, könnyűszerkezetes ingatlant, amely jelenleg üzleti célú ingatlanként van nyilvántartva, ugyanakkor ténylegesen lakásként használják. Az ingatlan kiváló lehetőséget kínál azonnali üzleti hasznosításra (kereskedelmi, szolgáltató vagy irodai célra), valamint hosszú távon lakóingatlan-funkcióval történő értékesítésre vagy bérbeadásra is. A 2 és fél szobás, részben felújított épülethez 606 m²-es, gondozott, parkosított telek tartozik, amely további fejlesztési potenciált biztosít. Sokoldalúan hasznosítható, stabil befektetési lehetőség.
Közintézmények, bevásárlási lehetőség, vasútállomás, iskola, óvoda néhány percnyi séta távolságban elérhetők.

Nézze meg az ingatlant, ha tetszik, tegyen ajánlatot!

Vásárlását szakértőink segítik!

Ha még nem sikerült eladni az ingatlanát, forduljon hozzánk bizalommal, garanciákkal, százalékos jutalék felszámolása nélkül, Ön által elfogadott sikerdíjért értékesítjük.
Vevőink számára minden szolgáltatásunk ingyenes!

HÍVJA AZ ETIKUS INGATLANOST MOST!

Bank független – INGYENES - pénzügyi tanácsadói szolgáltatásunk keretében hitel tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel állunk rendelkezésére.
Nálunk a bankok versenyeznek Önért!

Jelzáloghitelek, vásárlásra, szabad felhasználásra
Személyi kölcsönök
Hitelkiváltás

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
60 m²
Telek terület