Eladó ház - Telki

KAPCSOLAT
Honos Balázs

+36 70 456

Belső terület

216 m²

Telek terület

1203 m²

Tájolás

délnyugat

Szobák száma

5 szoba

Terasz

60 m²

Épület szintje

2.

Épült

2005

Ingatlan azonosító:
3941_red

Pest megye, Telki

Irányár

326 M Ft
(1.51 M Ft/㎡)

Szobák

5 szoba

Terület

216 m²

Telek terület

1203 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladó egyedi, panorámás, prémium családi ház Telki legszebb, csendes részén!

A Budai-hegység ölelésében, Telki egyik legkiválóbb utcájában található ez a különleges, igényesen megépített családi ház, amely a természet közelségét és a legmagasabb minőséget ötvözi. A környezet nyugalma, a panorámás kilátás és a gondosan parkosított kert harmonikus egységet alkotnak.

Az 1203 m²-es, sík telek ritka adottságú a környéken. A gondosan tervezett kert gyümölcsfáival, dísznövényeivel és panorámás szaletlivel a pihenés és kikapcsolódás tökéletes helyszíne. A nappaliból nyíló, hatvan négyzetméteres terasz a ház természetes meghosszabbítása, amely ideális helyszínt biztosít családi étkezésekhez vagy nyári estékhez.

Az épület minden részlete átgondolt koncepciót tükröz. A bejárati szinten tágas, kétállásos garázs, háztartási helyiség, vendégszoba és több tároló helyiség található, egyikük akár szaunaként is hasznosítható. A fő élettér a földszinten kapott helyet, ahol a nagyvonalú, amerikai konyhás nappali természetes fényben fürdik. Három hálószoba, két fürdőszoba és a kertkapcsolatos terasz alkotják az otthon központi életterét. A tetőtér jelenleg nem beépített, de méretei további lakóhelyiségek kialakítását is lehetővé teszik.

A belső terekben az elegancia és a minőség dominál. Az egyedi, cseresznyefából készült konyhabútorhoz csiszolt gránit munkalap társul, a hálószobákban gőzölt akác parketta, a közösségi terekben olasz Valentino hidegburkolatok biztosítják az időtálló esztétikát. A világos színvilág és a nagy üvegfelületek tágas, levegős atmoszférát teremtenek.