Eladó házrész - Kóspallag

KAPCSOLAT
Fekete Dominika

+36 70 603

Belső terület

92 m²

Telek terület

1 m²

Tájolás

délkelet

Szobák száma

2 szoba

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1980

Belső azonosító:
16231_fd
Ingatlan azonosító:
16204_bh

Pest megye, Kóspallag

Irányár

18.9 M Ft
(205.43 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Terület

92 m²

Telek terület

1 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
A festői szépségű Kóspallagon kínálunk eladásra egy 71 nm-es, egyszintes házrészt.

Az ingatlan praktikus elrendezésű: nappali, hálószoba, előszoba, konyha, étkező, fürdőszoba, gardrób és külön toalett található benne, továbbá egy 21 nm-es melléképület is rendelkezésre áll.

A ház téglaépítésű, 1980 körül épült. Fekvése délkeleti, így világos és barátságos belső terekkel bír.

Csendes, aszfaltos utcában helyezkedik el, könnyen megközelíthető, így kiváló választás mind állandó otthonnak, mind hétvégi háznak a Dunakanyar egyik legbékésebb településén.

Az ingatlan felújítást igényel, de szerkezeti adottságai jók, így remek lehetőséget kínál egy ízlésesen megújított vidéki otthon kialakítására. A közművek (víz, villany, csatorna) bevezetésre kerültek, a gázcsonk a ház előtt található. A fűtés fatüzelésű kazánnal, a melegvíz villanybojlerrel megoldott.

A hálószoba jelenleg egy könnyűszerkezetes fallal ketté van osztva, de könnyedén egybenyitható, akár amerikai konyhás nappali is kialakítható.

A nyílászárók részben hagyományos, részben kétrétegűek, de felújítást igényelnek. A nappali és a hálószoba ablakai redőnnyel felszereltek.

A belmagasság 2.8 méter.

A házat földhasználati jog illeti, önálló kertrész nem tartozik hozzá, ugyanakkor a környék rendezett és zöld, a természet közelsége pedig különleges hangulatot kölcsönöz a mindennapoknak.

Kóspallag Budapesttől mindössze 40 km-re, Váctól 25 km-re, a festői Börzsöny hegységben található, ideális helyszín azoknak, akik a nyugalmat és a természet közelségét keresik. A település könnyen megközelíthető aszfaltozott úton, így a város és a vidéki élet előnyei egyszerre elérhetők.