Eladó ikerház - Göd

Új építésű!
Új építésű
KAPCSOLAT
Károly Hajnalka

+36 70 316

Belső terület

160 m²

Telek terület

744 m²

Tájolás

délnyugat

Szobák száma

5 szoba

Épület szintje

2.

Épült

2026

Ingatlan állapot

kívül: új
belül: új

Klíma

van

Szigetelés

10 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
1929_pl

Pest megye, Göd, (Alsógöd), Nemeskéri Kiss Miklós utca

Irányár

165.9 M Ft
(1.04 M Ft/㎡)

Szobák

5 szoba

Terület

160 m²

Telek terület

744 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Új építésű ikerház!!!!

GÖD csendes, kertvárosias környezetében kínáljuk megvételre egy új építésű ikerház mindkét, lakását.
Ha olyan új építésű ingatlant keres Gödön, ahol nem kell kompromisszumot kötni sem a műszaki tartalomban, sem az elrendezésben, akkor ez az ikerház valóban figyelmet érdemel!
Mindkét lakás teljesen elkülönített, 744 m²-es telekrésszel és saját garázzsal rendelkezik. A telekfelosztás: első házhoz 623 nm, hátsó házhoz 626 nm, közös bejárat 239 nm tartozik.

Lakások mérete
•A lakás: 142 m² + garázs
•B lakás: 144 m² + garázs
•Telek összesen: 744 m², lakásonként teljesen elkerített, saját kertrésszel.

Mindkét lakás külön mérőórákkal, saját bejárattal és önálló használati egységként kerül értékesítésre.
Korszerű műszaki tartalom
•30 cm Porotherm falazat (külső X-therm)
•10 cm homlokzati hőszigetelés
•10 cm XPS lábazati szigetelés
•12 cm lépésálló hőszigetelés a padlóban
•30 cm kőzetgyapot födémszigetelés
Nyílászárók:
•Hőszigetelt, fehér műanyag külső nyílászárók
•Hőszigetelt kávakialakítás
•Pácolt fa belső ajtók
Fűtés és hűtés:
•Modern hőszivattyús padlófűtés,
•2 db hűtő-fűtő klíma lakásonként,
komfortos hőérzet, kedvező fenntartási költségek.

A kivitelezést tapasztalt, megbízható csapat végzi, ellenőrzött műszaki tartalom mellett.

Átgondolt elrendezés – családbarát kialakítás!
Földszint
•Tágas, napfényes amerikai konyhás nappali
•Külön hálószoba (vendégszoba / dolgozószoba)
•Fürdőszoba