Eladó ikerház - Nemesbük

KAPCSOLAT
Bauer Krisztina

+36 30 288

Belső terület

147 m²

Telek terület

1267 m²

Tájolás

délnyugat

Szobák száma

3 szoba

Erkély

10 m²

Terasz

28 m²

Épület szintje

4.

Épült

2010

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Klíma

van

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
52_bkr

Zala megye, Nemesbük, (Szőlőhegy), Szőlőhegyi utca

Irányár

79.9 M Ft
(543.54 E Ft/㎡)

Szobák

3 szoba

Terület

147 m²

Telek terület

1267 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
CSEND, NYUGALOM, MADÁRCSICSERGÉS HÉVÍZ MELLETT
Gyorsan költözhető ikerházfél Nemesbükön

NEMESBÜK? AZ MEG HOL VAN?
Zala megyében.
Hévíz 4 km
Keszthely 13 km

MIÉRT EZ A HÁZ, ÉS MIÉRT NEKED?
Mert festői környezetben szeretnél lakni.
Mert nem akarsz nagy felújításba kezdeni.
Mert gyorsan akarsz költözni.

INGATLAN FŐBB ADATAI:
- 2010-ben épült
- ikerház, de jogilag kétlakásos társasház
- telekméret 1270 nm
- lakás mérete 147 nm
- fűtés: kombi cirkó
- klíma van
- a lakás 3 szinten helyezkedik el
- 3 szoba
- 2 fürdőszoba
- borospince tartozik hozzá
- földszinten terasz
- tetőtérben erkély

MENNYI FELÚJÍTÁSRA VAN SZÜKSÉG?
Az ablakokra, ajtókra nem lesz gondod.
A lakás fűtése jól működik, gázcirkóval történik.
A burkolatok jó állapotban vannak.

HOGYAN TUDOD MEGTEKINTENI AZ INGATLANT?
- írj vagy hívj fel
- ha van további kérdésed az ingatlannal kapcsolatban, megválaszolom
- ne csodálkozz, ha én is kérdezek majd tőled az elképzeléseiddel, vásárlásoddal kapcsolatban
- megbeszélünk egy megtekintési időpontot
- kérlek vedd figyelembe, hogy azonnali vagy aznapi megtekintés általában nem lehetséges
- a megbeszélt időpontot meg kell erősíteni SMS-ben vagy telefonon a megtekintés előtti 24 órában
- törlődik a megtekintési időpont, ha 1 órával megtekintés előtt még nincs megerősítve részedről az időpont

MEGTEKINTÉSSEL KAPCSOLATOS TUDNIVALÓK
- megtekintéskor megnézheted alaposan az ingatlant és környezetét
- megkapod tőlem az ingatlan adatlapját, amin minden fontos információ és az alaprajz szerepel