kiadó és eladó ingatlan Békés megye területén 12. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4682 db, kiadó ingatlan: 514 db
Békés megye
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Békés megyei eladó és kiadó ingatlan

eladó és kiadó ingatlan hirdetést keres Békés megye területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó és eladó ingatlan ajánlatot!

Békés megyei eladó és kiadó ingatlan Békés megye

Eladó ingatlan, Sarkad 3 szoba 100 m² 28.5 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Sarkad
Azonosító: 7_bip

Akár két generációnak alkalmas, felújított ház, a központ közelében? És még az ára is jó! Sarkad központjába 100nm-es, duplakomfortos családi ház eladó A 100nm-es ingatlanban jelenleg 3 szoba található, melyek külön nyílók, de igény esetén 2 szoba egymásból nyílóvá tehető Több, mint 30nm-es amerikai konyhás nappalija, ideális a közös családi...

Belső terület
100 m²
Telek terület
1255 m²
Szobák
3
Irányár
28.5 M Ft
(285 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Sarkad 2+1 szoba 100 m² 25 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Sarkad
Azonosító: 5_bip

Felújított nagy ház, kis portával? Ilyet ritkán találni! Sarkad belvárosától pár perc sétára két lakásból álló ház eladó! Az ingatlan első részében két szoba található, melyek jelenleg egymásból nyílnak, de egy ajtó beépítésével külön nyílóvá tehető, így ideális választás lehet kisgyermekes családnak Egybe nyitott konyhája és ebédlője méreté...

Belső terület
100 m²
Telek terület
463 m²
Szobák
2+1
Irányár
25 M Ft
(250 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Eladó ingatlan, Békéscsaba 3 szoba 120 m² 69.9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Békéscsaba Belváros
Azonosító: 58_csa

Békéscsaba belvárosának csendes utcájában, Csaba Centertől 700 m-re lévő felújított polgári jellegű ház eladó. A vegyes falazatú 120 m2-es főépületben nagy nappali, három szoba, konyha-étkező, előszoba, fürdőszoba és két wc található. A felújítás során új műanyag külső nyílászárókat építettek be, a villany és vízvezeték hálózatott kicserélték, a fű...

Belső terület
120 m²
Telek terület
1588 m²
Szobák
3
Irányár
69.9 M Ft
(582.5 E Ft/㎡)
Kiadó irodaházban B, B+ kat., Békéscsaba 10 szoba 220 m² 110 M Ft/hó + Áfa

kiadó irodaházban B, B+ kat.

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros), Kinizsi utca
Azonosító: 609_koimp

Kiadó kiválóan megközelíthető irodaház, tágas belső terekkel! Klasszikus tégla épületben, a város szívében! Remek lehetőség nagyvállalatok, startupok és projekt irodák számára! INGATLAN HELYSZÍNE Békéscsaba belvárosának bejáratott, jól megközelíthető részén található ez a kiadó tégla építésű ház. A város központjában, közlekedési csomópontok kö...

Belső terület
220 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
10
Emelet
1
Bérleti díj
110 M Ft/hó + Áfa
(500 E Ft/hó/㎡ + Áfa)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó ipari ingatlan, Békéscsaba

kiadó ipari ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (Erzsébethely), Mazán László utca
Azonosító: 608_koimp

Kiadó részben vagy egészben, fedett és szabad terület Békéscsabán a Mazán Lászó utca végén, a volt Tape területén. A fedett rész 500 nm-es terület. Ár terület nagyság alapján, további egyeztetés igényel....

Telek terület
4500 m²
Szobák
0
Eladó tanya, Békéscsaba 3 szoba 110 m² 33 M Ft

eladó tanya

Békés megye, Békéscsaba, Réti utca
Azonosító: 605_koimp

Eladó Békéscsabán az elkerülőről is megközelíthető 110 nm-es tanya 5000 nm-es bekerített telekkel. Az épület jó állapotú. Kiváló lehetőség telephelynek , vállalkozásnak is . ...

Belső terület
110 m²
Telek terület
5000 m²
Szobák
3
Irányár
33 M Ft
(300 E Ft/㎡)
Eladó új építésű garázs, Orosháza 18 m² 6.85 M Ft + Áfa

eladó új építésű garázs

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Makói utca
Azonosító: 367_uho

Makói Társasházban 10 db 18,15 m2 garázs leköthető!...

Belső terület
18 m²
Irányár
6.85 M Ft + Áfa
(380.56 E Ft/㎡) + Áfa
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű lakás, Orosháza 2 szoba 40 m² 35.5 M Ft

eladó új építésű lakás

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Makói utca
Azonosító: 366_uho

1. emelet 4. számú lakás nappali: 18,17m2 konyha: 5,98 m2 háló: 8,06 m2 fürdő: 2,88 m2 WC: 1,44 m2 közlekedő: 4,14 m2 terasz: 17,26 m2...

Belső terület
40 m²
Irányár
35.5 M Ft
(887.5 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű lakás, Orosháza 2 szoba 40 m² 32.5 M Ft

eladó új építésű lakás

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Makói utca
Azonosító: 365_uho

1. emelet 3. számú lakás nappali: 18,17 m2 konyha: 5,98 m2 háló: 8,06 m2 fürdő: 2,88 m2 WC: 1,44 m2 közlekedő: 4,14 m2 terasz: 9,39 m2...

Belső terület
40 m²
Irányár
32.5 M Ft
(812.5 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű lakás, Orosháza 2 szoba 40 m² 32.5 M Ft

eladó új építésű lakás

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Makói utca
Azonosító: 364_uho

1. emelet 2. számú lakás nappali: 18,06 m2 konyha: 5,98 m2 háló: 8,06 m2 fürdő: 2,88 m2 WC: 1,44 m2 közlekedő: 4,14 m2 terasz: 10,42 m2...

Belső terület
40 m²
Irányár
32.5 M Ft
(812.5 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű lakás, Orosháza 2 szoba 40 m² 32.5 M Ft

eladó új építésű lakás

Békés megye, Orosháza, Belváros
Azonosító: 363_uho

1. emelet 1. számú lakás nappali: 18,06 m2 konyha: 5,98 m2 háló: 8,06 m2 fürdő: 2,88 m2 WC: 1,44 m2 közlekedő: 4,14 m2 terasz: 10,42 m2...

Belső terület
40 m²
Irányár
32.5 M Ft
(812.5 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó ingatlan, Vésztő 3 szoba 250 m² 2 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Vésztő, Vásártér utca
Azonosító: 601_koimp

Eladó Vésztőn, főút mentén egy rossz állapotú családi ház, telekáron. Az épület funkciói nem működnek.A közművek rendelkezésre állnak. Akár vállalkozásnak is megfelelő. Ha ÖN lát benne fantáziát, ne habozzon, tegyen ajánlatot! ...

Belső terület
250 m²
Telek terület
2910 m²
Szobák
3
Irányár
2 M Ft
(8 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Eladó lakás, Mezőhegyes 2 szoba 58 m² 5 M Ft

eladó lakás

Békés megye, Mezőhegyes
Azonosító: 13103_bhv

Alkalmi vétel! Békés vármegye, Mezőhegyes Battonyai út közeli részén, 58 m2-es két szoba, konyha, fürdő beosztású társasházi lakás eladó. A közös részek használatát társasházi alapító okirat szabályozza. Fűtése cserépkályhával történik. Az 5000 lakosú kisvárosban minden infrastruktúra megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges. Előnye ...

Belső terület
58 m²
Szobák
2
Irányár
5 M Ft
(86.21 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó Ipari telek, Békéscsaba 500000 m² 4000 M Ft

eladó Ipari telek

Békés megye, Békéscsaba, Gyulai út
Azonosító: 599_koimp

Az ingatlan paraméterei: 8 hektár + 42 hektár Alapterület összesen 50 ha (igény szerint osztható) - Rendezési terv főbb paraméterei: - Gazdasági, kereskedelmi szolgáltató terület - 40 %-os beépíthetőség - 10,5 méter építménymagasság - Három város – Békéscsaba, Gyula, Békés - találkozási pontjában található - 1,2 km hosszan határos a gy...

Telek terület
500000 m²
Irányár
4000 M Ft
(8 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Kiadó újszerű irodaházban A, A+ kat., Békéscsaba 1 szoba 16 m² 58 E Ft/hó + Áfa

kiadó újszerű irodaházban A, A+ kat.

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros közeli), Kazinczy utca
Azonosító: 291_ph

Békéscsabán belváros közeli irodaházban 16-50 nm ig irodák bérelhetőek. A kiadó ingatlanok a földszinten illetve az elő emeleten helyezkednek el. Az irodaházban recepció és egy kellemes kávézó működik. 60 fős tárgyalója igény esetén igénybe vehető. A bérleti díj négyzetméter árán felül a rezsit kell még kifizetni, mely 1.600..- Ft / nm/ hó...

Belső terület
16 m²
Szobák
1
Emelet
1
Bérleti díj
58 E Ft/hó + Áfa
(3.63 E Ft/㎡) + Áfa
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó iroda, Békéscsaba 1 szoba 10 m² 40 E Ft/hó + Áfa

kiadó iroda

Azonosító: 290_ph

Kiadó Békéscsaba belvárosában az Andrássy út közelében lévő irodaház 3.emeletén lévő több kisebb légkondicionált iroda. Az irodák 10-15 m2 esek, tetőtérben vannak, így nagyon szép világosak. ...

Belső terület
10 m²
Szobák
1
Emelet
3
Bérleti díj
40 E Ft/hó + Áfa
(4 E Ft/㎡) + Áfa
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó újszerű iroda, Békéscsaba 1 szoba 15 m² 2 E Ft/hó + Áfa

kiadó újszerű iroda

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros), Andrássy út
Azonosító: 289_ph

Kiadó Békéscsaba belvárosban, impozáns irodaházban,15- 25-30 nm-es , irodák melyek közül 2x 30nm összenyitható, igény esetén. Az irodaházban portaszolgálat van, a bérlők és az ügyfelek kényelmét lift biztosítja, így a felsőbb emeletek is könnyen megközelíthetőek. a felső szinten lévő irodák légkondicionáltak. Az irodák berendezés nélkül kiadóak...

Belső terület
15 m²
Szobák
1
Emelet
1
Bérleti díj
2 E Ft/hó + Áfa
(0.13 E Ft/㎡) + Áfa
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó ingatlan, Békéscsaba 4+1 szoba 160 m² 53.5 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Erzsébethely
Azonosító: 12_csa

Békéscsaba kertvárosias részén, Jamina városrész elején, /Tesco/ közelében, ikerház fele, vagy, mindkét része, akár egyben is eladó. Osztatlan, közös tulajdon, ügyvéd által ellenjegyzet használati megosztással rendelkezik. A kaput, a kocsibeállót, és a hátsó részt közösen használják. A telek kettő utcáról is megközelíthe, bejárható. A ház a nyolcva...

Belső terület
160 m²
Telek terület
963 m²
Szobák
4+1
Irányár
53.5 M Ft
(334.38 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Körösújfalu 2 szoba 97 m² 9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Körösújfalu
Azonosító: 15_dv

Kiváló lehetőség! Eladó felújítandó, de szerkezetileg kiváló állapotú 2 szobás vályog családi ház Körösújfalun! Ingatlan jellemzői: Elhelyezkedés: Körösújfalu Ingatlan típus: 2 szobás vályog családi ház Méret: 97 m2 Telek mérete: 2167 m2 Felújítások: Elektromos hálózat felújítva, új nyílászárók Fűtés: Gáz konvektor és elektromos fűtőpane...

Belső terület
97 m²
Telek terület
2167 m²
Szobák
2
Irányár
9 M Ft
(92.78 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 3+1 szoba 105 m² 160 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (Póstelekikertek), Gyulai út
Azonosító: 6_csa

Békéscsabán Póstelek közelében, erdős környezetben, folyamatosan fejlesztés alatt álló, kétgenerációs családi ház rengeteg extrával, horgásztóval eladó. Az ingatlan kettő részből áll. A főépületben egy amerikai konyhás nappali, közlekedő, kettő szoba, tusolós, és kádas, szaunával rendelkező fürdőszoba, külön WC található, nagy terasszal. A másik r...

Belső terület
105 m²
Telek terület
10000 m²
Szobák
3+1
Irányár
160 M Ft
(1.52 M Ft/㎡)

262 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Békés megye
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Békés megye
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2