kiadó és eladó ingatlan Békés megye területén 2. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4678 db, kiadó ingatlan: 515 db
Békés megye
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Békés megyei eladó és kiadó ingatlan

eladó és kiadó ingatlan hirdetést keres Békés megye területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó és eladó ingatlan ajánlatot!

Békés megyei eladó és kiadó ingatlan Békés megye

Eladó üzleti ingatlan, Gyula 98 m² 49 M Ft

eladó üzleti ingatlan

Békés megye, Gyula, Jókai Mór utca
Azonosító: 32_int

ELADÓ! Gyula, (Békés vármegye), Jókau u. Gyula belvárosában, 873 m2-es, közművesített, bekerített területen elhelyezkedő 98 m2-es, ÜZLETHELYISÉG – (társasház), részben felújított, állagmegóvott épületben lévő, -működő vállalkozás. IRODATECHNIKAI ÉS KERESKEDELMI KFT. céggel, ingatlannal, berendezéssel, árukészlettel eladó....

Belső terület
98 m²
Telek terület
873 m²
Szobák
0
Irányár
49 M Ft
(500 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Orosháza 3+1 szoba 125 m² 75 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Orosháza, Posta utca
Azonosító: 31_int

ELADÓ! Orosháza (Békés vármegye), Posta u. Orosháza belvárosában, 496 m2-es, közművesített, bekerített területen elhelyezkedő tetőtér beépítéses ikerház. Földszinten 125 m2 alapterületű, N + 2 ,5 szobás, összkomfortos lakás, központi fűtéssel, valamint beépített vízteres csempekályha. A tetőtérben 80 m2 alapterületű, 2 X 2 szobás, összkomfortos k...

Belső terület
125 m²
Telek terület
496 m²
Szobák
3+1
Irányár
75 M Ft
(600 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Gyula 3+1 szoba 120 m² 119 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Gyula, Hársfa utca
Azonosító: 29_int

ELADÓ! Gyula, (Békés vármegye) Hársfa utca ( várfürdő közelében) 650 m2-es, közművesített gondozott, pázsittal fedett területen, 120 m2-es, N + 2,5 szobás, összkomfortos, igényesen és esztétikusan felújított, szigetelt családi ház, tágas terasszal. központi fűtéssel, kandallóval, klímával. Automata nyitású kapuval és garázskapuval. Kertben ...

Belső terület
120 m²
Telek terület
650 m²
Szobák
3+1
Irányár
119 M Ft
(991.67 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Gyula 3 szoba 105 m² 109 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Gyula, Halácsy út
Azonosító: 26_int

ELADÓ! Gyula (Békés vármegye), Halácsy utca (Budrió ltp., vasútállomás közelében), 746 m2-es, közművesített, bekerített, rendezett területen, 105 m2-es, korszerűsített, felújított, impozáns nagypolgári ház, tágas terasszal, száraz pincével, nagyméretű garázzsal. Riasztó és tűzjelző rendszer, okos kaputelefonok, hibrid üzemű napelemes rendszer. Pad...

Belső terület
105 m²
Telek terület
746 m²
Szobák
3
Irányár
109 M Ft
(1.04 M Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Gyula 6+2 szoba 137 m² 149 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Gyula, Tavasz utca
Azonosító: 25_int

ELADÓ! Gyula (Békés megye), Tavasz utca (Üdülő övezetében a Várfürdő és a Várkert mellett), két hrsz. alatt nyilvántartott, közel 1200 m2-es, közművesített, parkosított területen, 3 , külön bejáratú, összesen 137 m2-es, összkomfortos, teljesen felújított, jól működő apartman, teljes berendezéssel, felszereléssel, igényes és esztétikus kialakítású ...

Belső terület
137 m²
Telek terület
1200 m²
Szobák
6+2
Irányár
149 M Ft
(1.09 M Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Gyula 4 szoba 180 m² 85.9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Gyula, Vár utca
Azonosító: 24_int

ELADÓ! Gyula (Békés megye), Vár utca (Várfürdő és a Vár mellett), 860 m2-es, közművesített, bekerített területen, egy 180 m2-es, kétszintes, kétlakásos, igényesen és esztétikusan felújított családi ház klímával. A földszinten 2 szobás, összkomfortos lakás, valamint a tetőtérben, külön bejáratú, 2 szobás, összkomfortos lakás....

Belső terület
180 m²
Telek terület
860 m²
Szobák
4
Irányár
85.9 M Ft
(477.22 E Ft/㎡)
Eladó nyaraló, Szarvas 8 szoba 272 m² 139 M Ft

eladó nyaraló

Békés megye, Szarvas, Nagyfoki-holtág
Azonosító: 19_int

ELADÓ! Szarvas (Békés vármegye), Nagyfoki-holtág (Város külterületének ÉK-i részén vízparti nyaraló), 4.000 m2-es, bekerített, részben közművesített, parkosított területen, (terület vízfelületi tulajdonnal rendelkezik), 272 m2-es, 8 szobás, tetőtér beépítéses, téglafalazatú, összkomfortos, vendégkörrel rendelkező apartman, teljes berendezéssel, tá...

Belső terület
272 m²
Telek terület
4000 m²
Szobák
8
Irányár
139 M Ft
(511.03 E Ft/㎡)
Eladó iroda családi házban, Orosháza 581 m² 139 M Ft

eladó iroda családi házban

Békés megye, Orosháza, Móricz Zsigmond utca
Azonosító: 18_int

ELADÓ! Orosháza (békés vármegye), Móricz Zsigmond utca (városközpont közelében), két helyrajzi szám alatt nyilvántartott, 400 m2-es, bekerített, közművesített területen, tetőtér beépítéses, előkertes, 236 m2-es, összkomfortos, állagmegóvott, téglafalazatú épület, mely alkalmas lehet családi ház, társasház, vagy vállalkozási tevékenységre. Valamint...

Belső terület
581 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
0
Irányár
139 M Ft
(239.24 E Ft/㎡)
Eladó nyaraló, Gyula 1 szoba 40 m² 39.9 M Ft

eladó nyaraló

Békés megye, Gyula, Sarkadi út
Azonosító: 17_int

ELADÓ! Gyula, (Békés vármegye), Sarkadi út közelében, Szabadidőpark a fürdőhöz közel. A Fürdővárosban, a Fehér-körös partján közel 1 hektár területű, jelenleg szabadidőparkként, alapítványi táborparkként használt, bekerített ingatlan eladó. három helyrajzi számon nyilvántartott terület (gazdasági erdő és nádas) közvetlenül a városi parkerdő mellet...

Belső terület
40 m²
Telek terület
10000 m²
Szobák
1
Irányár
39.9 M Ft
(997.5 E Ft/㎡)
Eladó gazdasági ingatlan, Gyula 940 m² 370 M Ft

eladó gazdasági ingatlan

Békés megye, Gyula, Hicu utca
Azonosító: 16_int

Gyula (Békés vérmegye), Hicu utca, Békéscsaba vonzáskörzetében működő húsfeldolgozó, mely zárt ipari parkban található, 2800 m2-es területen. Több évtizedes múlttal rendelkező, jól működő húsipari feldolgozó és kereskedelmi tevékenységet folytató, egyedi termékek gyártása, eladásával foglalkozó, engedéllyel rendelkező élelmiszeripari vállalkozás, t...

Belső terület
940 m²
Telek terület
2800 m²
Szobák
0
Irányár
370 M Ft
(393.62 E Ft/㎡)
Eladó ipari ingatlan, Békés 600 m² 370 M Ft

eladó ipari ingatlan

Békés megye, Békés, Gyulai út
Azonosító: 14_int

ELADÓ! Békés vármegyében PÉKSÉG - SÜTŐÜZEM NYUGDÍJBA VONULÁS MIATT. AZ ÜZEM 1992-BEN ALAKULT, AZÓTA IS NYERESÉGESEN, STABILAN JÓL MÜKÖDIK 20 DOLGOZÓVAL. 2.550 m2-es, bekerített, közművesített területen nagy teherbírású úttal, ipari árammal és 20 KW-os és 15KW-os napelemrendszerrel. 600 m2-es, tetőtér beépítéses, több évtizede kiválóan működő ...

Belső terület
600 m²
Telek terület
2550 m²
Irányár
370 M Ft
(616.67 E Ft/㎡)
Eladó ipari ingatlan, Szarvas 998 m² 198 M Ft

eladó ipari ingatlan

Békés megye, Szarvas, Csabai út
Azonosító: 13_int

Szarvas, Csabai út (44-es főút mellett, az ipari park területén), 4575 m2-es, közművesített, bekerített, aszfaltozott belső úttal rendelkező telken 998 m2-es, több bejárattal rendelkező földszintes, téglafalazatú, felújított, korszerűsített, állagmegóvott épület, mely alkalmas logisztikai épületnek, szerelő műhelynek, irodai, vagy kereskedelmi célr...

Belső terület
998 m²
Telek terület
4575 m²
Irányár
198 M Ft
(198.4 E Ft/㎡)
Eladó iroda, Gyula 600 m² 239 M Ft

eladó iroda

Békés megye, Gyula, (Nagyrománváros), Nagyváradi utca
Azonosító: 12_int

ELADÓ! Gyula (Békés megye) Nagyváradi út, (Nagyrománváros megnevezésű városrészen, a Várfürdő közelében, a Sarkadra vezető közút mellett) 750 m2-es közművesített, bekerített, sarok területen, háromszintes, téglafalazatú, összkomfortos, állagmegóvott épület, szintenként női és férfi mosdókkal, konyhával, tágas tárgyalóval, (72 m2). A helyisé...

Belső terület
600 m²
Szobák
0
Irányár
239 M Ft
(398.33 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Gyula 5662 m² 29.8 M Ft

eladó Építési telek

Békés megye, Gyula, Csabai út
Azonosító: 11_int

ELADÓ! GYULA, (Békés megye) Csabai út (kereskedelmi és lakóövezet besorolású) 5662 m2 fásított terület, legelő megnevezésű, gáz, villany bekötéssel rendelkező ingatlan, további utcáról történő közmű bekötési lehetőséggel. Ipari fejlesztési terület részére....

Belső terület
5662 m²
Telek terület
5662 m²
Irányár
29.8 M Ft
(5.26 E Ft/㎡)
Eladó , Gyula 108274 m² 69.5 M Ft

eladó

Békés megye, Gyula, Dénesmajor
Azonosító: 10_int

ELADÓ! GYULA, (Békés megye) Dénesmajor – HALASTÓ, 10.8274 ha m2 területű, osztatlan közös tulajdonú halastó, melynek vízvételi lehetősége a Körös folyóból lehetséges....

Belső terület
108274 m²
Telek terület
108274 m²
Irányár
69.5 M Ft
(0.64 E Ft/㎡)
Eladó vendéglátás, Békéscsaba 1000 m² 189 M Ft

eladó vendéglátás

Békés megye, Békéscsaba, Gábor Áron utca
Azonosító: 9_int

Békéscsaba (Békés megye), Gábor Áron utca (belváros, Andrássy út, Piactér, Csaba Center közelében), MESE CUKRÁSZDA üzemmel, lakással, melléképülettel. Kiváló műszaki állapotú, közel 1.000 m2-es klinkertégla homlokzatú épület, különböző funkciót magába foglaló ingatlan. A földszinten az ismert cukrászda üzlettere és kiszolgáló helyiségei, emeleti ré...

Belső terület
1000 m²
Telek terület
1238 m²
Szobák
0
Irányár
189 M Ft
(189 E Ft/㎡)
Eladó ipari ingatlan, Nagykamarás 766 m² 39 M Ft

eladó ipari ingatlan

Békés megye, Nagykamarás, Központ
Azonosító: 7_int

Nagykamarás (Békés megye), Központ közelében , 5261 m2-es, közművesített, bekerített telken, 766 m2-es kereskedelmi csarnok és raktár, 290 m2-es szín, 30 m2-es iroda hídmérleggel és 26 m2-es fedett terasszal....

Belső terület
766 m²
Telek terület
5261 m²
Irányár
39 M Ft
(50.91 E Ft/㎡)
Eladó tanya, Gyula 29 M Ft

eladó tanya

Békés megye, Gyula, Siórét
Azonosító: 6_int

Gyula (Békés megye), Siórét (Csabai út mellett), 5447 m2, külterületi, bekerített, részben közművesített területen, gazdasági épület, udvar, szántó megnevezésű (TANYA), ingatlan, összesen 150 m2-es épületekkel, mely tartalmaz 100 m2-es téglafalazatú, lakás céljára hasznosított, 3 szobás, komfortos, felújítást igénylő épületet, valamint 50 m2-es veg...

Telek terület
5447 m²
Szobák
0
Irányár
29 M Ft
(5.32 E Ft/㎡)
Eladó ipari ingatlan, Gyula 1200 m² 280 M Ft

eladó ipari ingatlan

Békés megye, Gyula, (Gyulavári), Gyulavári
Azonosító: 5_int

Gyula (Békés megye), Gyulaváriban eladóvá vált egy korábban varroda, bemutatóterem, irodaként működő ingatlan. Az épület 1998-ban épült tégla falazattal. Az ingatlanban külső és belső fa nyílászárók kerültek beépítésre, emellett a fűtésről gáz- és vegyes tüzelésű kazánról működtetett radiátorok gondoskodnak. A kétszintes épület alsó szintjén több ü...

Belső terület
1200 m²
Irányár
280 M Ft
(233.33 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Gyula 1 szoba 83 m² 14.9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Gyula, (Belváros), Budai Nagy Antal utca
Azonosító: 4_int

Gyula (Békés vármegye), Budai Nagy Antal u. (Németváros, üzlet, műhely, raktár megnevezésű (üzlet, előtér, WC), 83 m2-es, tégla falazatú társasház ingatlan (egyedi közmű bekötéssel), 400 m2-es telekhányaddal. Az épület lakás céljára nem alkalmas....

Belső terület
83 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
1
Irányár
14.9 M Ft
(179.52 E Ft/㎡)

262 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Békés megye
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Békés megye
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2