kiadó és eladó ingatlan Békés megye területén 6. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4683 db, kiadó ingatlan: 515 db
Békés megye
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Békés megyei eladó és kiadó ingatlan

eladó és kiadó ingatlan hirdetést keres Békés megye területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó és eladó ingatlan ajánlatot!

Békés megyei eladó és kiadó ingatlan Békés megye

Eladó ingatlan, Békéscsaba 5 szoba 180 m² 98 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Békéscsaba Belváros
Azonosító: 242_bip

Kivételes lehetőség Békéscsaba szívében – családi ház eladó a Csaba Center mögött, csendes utcában! Ha mindig is a város központjában, mégis nyugodt környezetben szerettél volna élni, akkor ezt az ingatlant érdemes megismerned! Békéscsaba egyik legkedveltebb, belvárosi, mégis csendes utcájában kínálunk eladásra egy gondosan karbantartott, telje...

Belső terület
180 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
5
Irányár
98 M Ft
(544.44 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Sarkad 2 szoba 100 m² 14.9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Sarkad, (Újtelek), Nagy Kálmán utca
Azonosító: 241_bip

Eladó családi ház Sarkad egyik legjobb részén! Sarkad egyik legjobb fekvésű utcájában, nyugodt, rendezett környezetben eladó egy masszív, 100 nm-es téglaház, 993 nm-es telekkel. Az ingatlan 1975-ben épült, beton alappal és beton aljzattal, így stabil, időtálló szerkezetű. Az északi fal hungarocellel, a padlás perlites masszával szigetelt, enne...

Belső terület
100 m²
Telek terület
933 m²
Szobák
2
Irányár
14.9 M Ft
(149 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 5 szoba 135 m² 88 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Keletikertek
Azonosító: 189_csa

Eladásra kínálok egy jó állapotú 2006-os építésű, 135 m2-es, világos, kertkapcsolatos nappali + külön nyíló 4 szobás, két fürdőszobás, szigetelt családi házat. Az ingatlan 782 m2-es telken helyezkedik el, ahol úszómedence, grillkonyha, garázs, nyitott gépkocsi beálló található. A ház gazdaságos fűtését gáz cirkó és vízteres kandalló biztosítja. Bék...

Belső terület
135 m²
Telek terület
782 m²
Szobák
5
Irányár
88 M Ft
(651.85 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Újkígyós 3 szoba 120 m² 25 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Újkígyós, Bem József utca
Azonosító: 86_nsh

Kiváló lehetőség Békés megyében – családi ház Újkígyóson Eladóvá vált egy kedvező árú családi ház Békés megye kedvelt részén, Újkígyóson. Az ingatlan tökéletes választás lehet családoknak, hiszen a környék csendes, barátságos és biztonságos. Az otthon jól megközelíthető, kiváló tömegközlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, így a városközpont v...

Belső terület
120 m²
Telek terület
1300 m²
Szobák
3
Irányár
25 M Ft
(208.33 E Ft/㎡)
CSOK igényelhető
CSOK igényelhető
Eladó tanya, Orosháza 1 szoba 52 m² 20 M Ft

eladó tanya

Békés megye, Orosháza, (Déli városrész), külterület 0118/3
Azonosító: 442_uho

Különleges hangulatú, felújított tanya eladó Orosháza közelében! Eladásra kínálunk egy igazán bájos, romantikus hangulatú, gondosan felújított tanyát Orosházától néhány percre, amely személyautóval könnyedén megközelíthető. Az ingatlan minden adottságával a régi idők hangulatát idézi: muzeális értékű, szeretettel és odafigyeléssel összegyűjtö...

Belső terület
52 m²
Telek terület
1804 m²
Szobák
1
Irányár
20 M Ft
(384.62 E Ft/㎡)
Eladó lakás, Orosháza 3 szoba 115 m² 14 M Ft

eladó lakás

Békés megye, Orosháza, Belváros
Azonosító: 441_uho

Eladó két lakás Orosháza belvárosában – családias, zsákutcában! Orosháza belvárosában, egy hangulatos, csendes zsákutcában kínálunk megvételre két lakást egy 3 lakásos, régi vegyes falazatú társasházban. Összesen 115 m² alapterület (1. lakás: 58.3m2) (2. lakás: 52.2 m2) Külön helyrajzi számon szerepelnek, de csak egyben kerülnek értékesíté...

Belső terület
115 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Eredeti irányár
15 M Ft
Akciós ár
14 M Ft
(121.74 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 4 szoba 176 m² 120 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (VI. kerület), Felső-Körös sor
Azonosító: 344_ph

Békéscsabán a Felső -Körös soron eladó egy jó elosztású,igényes ingatlan mely három szinten helyezkedik el. Az ingatlant egy gondozott, szép kert öleli, nagy terasszal és egy kis pincével a kert végében. A lakóház alaksorában a garázs, a mosókonyha és a kazánház kapott helyet. A földszinten egy amerikai konyhás étkező, melyhez egy 5,2 m belma...

Belső terület
176 m²
Telek terület
540 m²
Szobák
4
Irányár
120 M Ft
(681.82 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Sarkad 2 szoba 68 m² 6 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Sarkad, Márky Sándor utca
Azonosító: 238_bip

???? Eladó családi ház Sarkadon, a Márky Sándor utcában! Sarkad keleti részén, csendes falusias környezetben kínáljuk megvételre ezt a 966 m²-es telken álló, 1968-ban épült, földszintes családi házat. A 68 m²-es téglaépület két szobából, konyhából, kamrából, fürdőszobából és előszobából áll. Az épület eredeti állapotú, korszerűsítést igényel,...

Belső terület
68 m²
Telek terület
966 m²
Szobák
2
Irányár
6 M Ft
(88.24 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 2 szoba 56 m² 16.7 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Békéscsaba Belváros közeli
Azonosító: 177_csa

Békéscsabán, a Békési úton, osztatlan közös tulajdonú kettő szobás házrész eladó. A telken négy lakóingatlan található, társasházi okirattal rendelkezik. A szóban forgó lakrész, polgári jellegű, vegyes falazatú, nagyobb belmagasságú, átlagos állapotú. Kettő egész szobával, fürdőszoba és WC vel, kisebb étkezős konyhával és nyitott folyósóval rendelk...

Belső terület
56 m²
Telek terület
80 m²
Szobák
2
Irányár
16.7 M Ft
(298.21 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Békéscsaba 2100 m² 21.6 M Ft

eladó Építési telek

Békés megye, Békéscsaba, Békéscsaba Belváros közeli
Azonosító: 176_csa

Békéscsabán, a Munkácsy negyed, csendes részén építési telek eladó. Lakások, és garázsok, házak kivitelezésére alkalmas. Áram, víz szennyvíz szolgáltatás telken belül, gázvezeték az utcában található. A területet a benőtt növényzettől ki kell takarítani. Az ár minimálisan alkuképes....

Telek terület
2100 m²
Irányár
21.6 M Ft
(10.29 E Ft/㎡)
Kiadó ingatlan, Békéscsaba 2 szoba 55 m² 140 E Ft/hó

kiadó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros közeli), Szent László utca
Azonosító: 83_nsh

Ideális választás Békéscsabán, kiváló tömegközlekedéssel! 140 000 Ft-os havi bérleti díjért (benne van a rezsi is) kiadó egy házrész (csak a tulajdonos lakik az udvarban) Békéscsaba csendes, ám könnyen megközelíthető részén. Ez a megfizethető és kényelmes otthon ideális lehet önálló életet kezdőknek, fiatal pároknak vagy mindazok számára, akik j...

Belső terület
55 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
2
Bérleti díj
140 E Ft/hó
(2.55 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó Építési telek, Békéscsaba 3052 m² 20 M Ft

eladó Építési telek

Békés megye, Békéscsaba, (Kenderföldek), Kígyósi utca
Azonosító: 82_nsh

Békéscsaba fejlődő kertvárosi részen építési telek eladó! Álmai otthonát vagy befektetési projektjét most megvalósíthatja ezen a nagyszerű helyen! A belterületi telek kiváló közlekedéssel várja új tulajdonosát. ...

Telek terület
3052 m²
Eredeti irányár
21 M Ft
Akciós ár
20 M Ft
(6.55 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 3 szoba 110 m² 64.9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (Jamina), Orosházi út
Azonosító: 80_nsh

Kihagyhatatlan lehetőség Békéscsabán, Jamina városrész elején! Az eladó családi ház 110 m²-es, tégla falazatú és részben felújított. Az ingatlan egy 366 m²-es, élhető méretű telken helyezkedik el, melyen saját garázs és kocsibeálló is található. A földszinten frissen felújított, gépesített konyha, tágas előszoba, világos nappali, különálló WC,...

Belső terület
110 m²
Telek terület
366 m²
Szobák
3
Irányár
64.9 M Ft
(590 E Ft/㎡)
CSOK igényelhető
CSOK igényelhető
Eladó ingatlan, Körösújfalu 2 szoba 63 m² 3.9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Körösújfalu, Rákóczi Ferenc utca
Azonosító: 104_dv

Eladó családi ház Körösújfaluban – ideális hétvégi háznak is! Körösújfalu csendes, zöldövezeti részén eladó egy vályog építésű, 63 m²-es családi ház, hatalmas, 2170 m²-es telekkel. Az ingatlan elrendezése: - 2 külön nyíló szoba - étkező - főzőfülke - fürdőszoba - hosszú előszoba/folyosó - tároló rész A ház gázkonvektoros fűtéssel r...

Belső terület
63 m²
Telek terület
2170 m²
Szobák
2
Irányár
3.9 M Ft
(61.9 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Tótkomlós 3 szoba 120 m² 9.5 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Tótkomlós, Malom utca
Azonosító: 433_uho

Eladó 3 szobás parasztház Tótkomlóson – nagy telek, alakítható terek, jó szomszédok! Tótkomlós csendes, rendezett, családias utcájában eladó egy átlagos állapotú, vegyes falazatú parasztház. A környék kiváló: nyugodt, barátságos szomszédok, kellemes lakókörnyezet. Főbb jellemzők: 3 tágas szoba, normál (nem alacsony) belmagassággal – akár o...

Belső terület
120 m²
Telek terület
1129 m²
Szobák
3
Eredeti irányár
10.5 M Ft
Akciós ár
9.5 M Ft
(79.17 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Sarkad 3 szoba 90 m² 16.3 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Sarkad, Vasút utca
Azonosító: 237_bip

Eladó családi ház nagy telekkel Sarkadon! Sarkad egyik csendes utcájában eladó egy 90 nm hasznos alapterületű, jó elosztású családi ház, amely igazi lehetőség azoknak, akik tágas otthont és nagy telket keresnek. Az ingatlanban két nagy méretű szoba, egy nappali, konyha, előszoba és fürdő található. A külön nyári konyha további lehetőségeket r...

Belső terület
90 m²
Telek terület
1714 m²
Szobák
3
Irányár
16.3 M Ft
(181.11 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 4+1 szoba 172 m² 69.9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Vandhátikertek
Azonosító: 172_csa

Békéscsabán, "Dobozi út" környékén gazdálkodásra igen alkalmas, nagy ház, nagy telekkel, sok melléképülettel eladó. Még felsorolni sem egyszerű. No menjünk sorba. A ház a nyolcvanas évek elején épült. Beton alappal, lábazattal, blokktéglás falazattal, béléstestes födémmal, jó tetőszerkezettel rendelkezik. Mindez profin lett megcsinálva, ezekhez ...

Belső terület
172 m²
Telek terület
6453 m²
Szobák
4+1
Irányár
69.9 M Ft
(406.4 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Orosháza 3 szoba 120 m² 15 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Orosháza, Belváros
Azonosító: 432_uho

Eladó belvárosi, polgári stílusú lakóház Orosháza szívében – befektetésnek, otthonnak vagy irodának! Orosháza belvárosában, kiváló lokációval rendelkező, 120 m²-es, polgári jellegű, helyi védettség alatt álló lakóház keresi új tulajdonosát. Az ingatlan három egymásból nyíló, világos, tágas szobával, konyhával, fürdőszobával és előszobával rende...

Belső terület
120 m²
Telek terület
733 m²
Szobák
3
Irányár
15 M Ft
(125 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Orosháza 2 szoba 90 m² 11 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Orosháza
Azonosító: 431_uho

Eladó belvárosi, polgári stílusú lakóház Orosháza szívében – befektetésnek, otthonnak vagy irodának! Orosháza belvárosában, kiváló lokációval rendelkező, 90 m²-es, polgári jellegű, helyi védettség alatt álló lakóház keresi új tulajdonosát. Az ingatlan két egymásból nyíló, világos, tágas szobával, konyhával, fürdőszobával és előszobával rendelkez...

Belső terület
90 m²
Telek terület
733 m²
Szobák
2
Eredeti irányár
12 M Ft
Akciós ár
11 M Ft
(122.22 E Ft/㎡)
Kiadó üzleti ingatlan, Békéscsaba 1 szoba 200 m² 650 E Ft/hó + Áfa

kiadó üzleti ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros), Gyóni Géza utca
Azonosító: 342_ph

Békéscsaba belvárosában a forgalmas Gyóni Géza utcára nyíló , nagy üvegportálos üzlethelyiség kiadó. Az üzlethelyiség légkondicionált, padlófűtéssel és egy hátsó bejárattal rendelkezik. Személyes megtekintés miatt hívjon bizalommal! ...

Belső terület
200 m²
Szobák
1
Emelet
földszint
Bérleti díj
650 E Ft/hó + Áfa
(3.25 E Ft/㎡) + Áfa
kiemelt
Kiemelt

262 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Békés megye
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Békés megye
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2