kiadó és eladó ingatlan Békéscsaba területén 3. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4682 db, kiadó ingatlan: 510 db
Békéscsaba
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Békéscsaba területén eladó és kiadó ingatlan

eladó és kiadó ingatlan hirdetést keres Békéscsaba területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó és eladó ingatlan ajánlatot!

Békéscsaba területén eladó és kiadó ingatlan Békéscsaba

Eladó ingatlan, Békéscsaba 5 szoba 135 m² 88 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Keletikertek
Azonosító: 189_csa

Eladásra kínálok egy jó állapotú 2006-os építésű, 135 m2-es, világos, kertkapcsolatos nappali + külön nyíló 4 szobás, két fürdőszobás, szigetelt családi házat. Az ingatlan 782 m2-es telken helyezkedik el, ahol úszómedence, grillkonyha, garázs, nyitott gépkocsi beálló található. A ház gazdaságos fűtését gáz cirkó és vízteres kandalló biztosítja. Bék...

Belső terület
135 m²
Telek terület
782 m²
Szobák
5
Irányár
88 M Ft
(651.85 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 4 szoba 176 m² 120 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (VI. kerület), Felső-Körös sor
Azonosító: 344_ph

Békéscsabán a Felső -Körös soron eladó egy jó elosztású,igényes ingatlan mely három szinten helyezkedik el. Az ingatlant egy gondozott, szép kert öleli, nagy terasszal és egy kis pincével a kert végében. A lakóház alaksorában a garázs, a mosókonyha és a kazánház kapott helyet. A földszinten egy amerikai konyhás étkező, melyhez egy 5,2 m belma...

Belső terület
176 m²
Telek terület
540 m²
Szobák
4
Irányár
120 M Ft
(681.82 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 2 szoba 56 m² 16.7 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Békéscsaba Belváros közeli
Azonosító: 177_csa

Békéscsabán, a Békési úton, osztatlan közös tulajdonú kettő szobás házrész eladó. A telken négy lakóingatlan található, társasházi okirattal rendelkezik. A szóban forgó lakrész, polgári jellegű, vegyes falazatú, nagyobb belmagasságú, átlagos állapotú. Kettő egész szobával, fürdőszoba és WC vel, kisebb étkezős konyhával és nyitott folyósóval rendelk...

Belső terület
56 m²
Telek terület
80 m²
Szobák
2
Irányár
16.7 M Ft
(298.21 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Békéscsaba 2100 m² 21.6 M Ft

eladó Építési telek

Békés megye, Békéscsaba, Békéscsaba Belváros közeli
Azonosító: 176_csa

Békéscsabán, a Munkácsy negyed, csendes részén építési telek eladó. Lakások, és garázsok, házak kivitelezésére alkalmas. Áram, víz szennyvíz szolgáltatás telken belül, gázvezeték az utcában található. A területet a benőtt növényzettől ki kell takarítani. Az ár minimálisan alkuképes....

Telek terület
2100 m²
Irányár
21.6 M Ft
(10.29 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Békéscsaba 3052 m² 20 M Ft

eladó Építési telek

Békés megye, Békéscsaba, (Kenderföldek), Kígyósi utca
Azonosító: 82_nsh

Békéscsaba fejlődő kertvárosi részen építési telek eladó! Álmai otthonát vagy befektetési projektjét most megvalósíthatja ezen a nagyszerű helyen! A belterületi telek kiváló közlekedéssel várja új tulajdonosát. ...

Telek terület
3052 m²
Eredeti irányár
21 M Ft
Akciós ár
20 M Ft
(6.55 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 3 szoba 110 m² 64.9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (Jamina), Orosházi út
Azonosító: 80_nsh

Kihagyhatatlan lehetőség Békéscsabán, Jamina városrész elején! Az eladó családi ház 110 m²-es, tégla falazatú és részben felújított. Az ingatlan egy 366 m²-es, élhető méretű telken helyezkedik el, melyen saját garázs és kocsibeálló is található. A földszinten frissen felújított, gépesített konyha, tágas előszoba, világos nappali, különálló WC,...

Belső terület
110 m²
Telek terület
366 m²
Szobák
3
Irányár
64.9 M Ft
(590 E Ft/㎡)
CSOK igényelhető
CSOK igényelhető
Eladó ingatlan, Békéscsaba 4+1 szoba 172 m² 69.9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Vandhátikertek
Azonosító: 172_csa

Békéscsabán, "Dobozi út" környékén gazdálkodásra igen alkalmas, nagy ház, nagy telekkel, sok melléképülettel eladó. Még felsorolni sem egyszerű. No menjünk sorba. A ház a nyolcvanas évek elején épült. Beton alappal, lábazattal, blokktéglás falazattal, béléstestes födémmal, jó tetőszerkezettel rendelkezik. Mindez profin lett megcsinálva, ezekhez ...

Belső terület
172 m²
Telek terület
6453 m²
Szobák
4+1
Irányár
69.9 M Ft
(406.4 E Ft/㎡)
Kiadó üzleti ingatlan, Békéscsaba 1 szoba 200 m² 650 E Ft/hó + Áfa

kiadó üzleti ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros), Gyóni Géza utca
Azonosító: 342_ph

Békéscsaba belvárosában a forgalmas Gyóni Géza utcára nyíló , nagy üvegportálos üzlethelyiség kiadó. Az üzlethelyiség légkondicionált, padlófűtéssel és egy hátsó bejárattal rendelkezik. Személyes megtekintés miatt hívjon bizalommal! ...

Belső terület
200 m²
Szobák
1
Emelet
földszint
Bérleti díj
650 E Ft/hó + Áfa
(3.25 E Ft/㎡) + Áfa
kiemelt
Kiemelt
Eladó ingatlan, Békéscsaba 5 szoba 180 m² 70 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros), Urszinyi Dezsőné utca
Azonosító: 672_koimp

Drasztikus ÁRCSÖKKENÉS! Két generáció számára is ideális nagypolgári családi ház Békéscsaba szívében Eladásra kínálok Békéscsaba kedvelt belvárosi részén, a Vízmű iskola közelében egy 1920-ban épült, 180 m²-es tégla családi házat. Az ingatlan 5 szobával – 4 külön nyíló hálóval és egy tágas hallal – kényelmes megoldást nyújt nagyobb családoknak v...

Belső terület
180 m²
Telek terület
850 m²
Szobák
5
Irányár
70 M Ft
(388.89 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 6 szoba 246 m² 87.9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros közeli), Tomori utca
Azonosító: 341_ph

Együtt mégis külön! Meleg, békés gyermek kacagásól hangos OTTHONRA vágyik? Megtalálta! Békéscsabán, belváros közeli csendes Tomori utcában eladó 246 nm -es, 2 nappalis, két konyhás, 4 szobás, dupla komfortos családi ház dupla garázzsal. Az ingatlan masszív, nagyon jó állapotú " alap" amit az új tulajdonosa saját ízlésére tud formálni. Minden hely...

Belső terület
246 m²
Telek terület
711 m²
Szobák
6
Irányár
87.9 M Ft
(357.32 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó ingatlan, Békéscsaba 4 szoba 140 m² 75 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Békéscsaba Belváros
Azonosító: 226_bip

Békéscsabán, a Kórház közvetlen közelében eladó egy 140 m²-es, polgári stílusú, felújítandó családi ház 1323 m²-es telken, kiváló elhelyezkedéssel, rendkívüli lehetőségekkel. Az ingatlan Békéscsaba egyik legfrekventáltabb, ugyanakkor csendes részén helyezkedik el, mindössze néhány perc sétára a megyei kórháztól, iskolától, óvodától, bevásárlási ...

Belső terület
140 m²
Szobák
4
Irányár
75 M Ft
(535.71 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Békéscsaba 3334 m² 21 M Ft

eladó Építési telek

Békés megye, Békéscsaba, (Lencsési lakótelep), Mester utca
Azonosító: 225_bip

Eladó építési telek Békéscsabán – felújítandó vagy bontandó parasztházzal és melléképületekkel! Békéscsaba közkedvelt, csendes családi házas övezetében kínálok megvételre egy 3334 nm-es, sík telket, amelyen egy felújítandó vagy bontandó állapotú parasztház és több melléképület található. A telek adottságai kiválóak: széles utcafront, jó megközel...

Telek terület
3334 m²
Irányár
21 M Ft
(6.3 E Ft/㎡)
Eladó ipari ingatlan, Békéscsaba 253 m² 50 M Ft

eladó ipari ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros közeli), Békési út
Azonosító: 336_ph

Békéscsabán a Szarvasi út közvetlen közelében, Békési út elején eladóvá vált egy 1559 nm es telken lévő 250 nm es ingatlan/ telephely. Az ingatlan utcafronti része -3 szoba, konyha, fürdőszoba - felújított, lakható, vagy irodaként is funkcionálhat. Az ingatlan nagyobbik része nincs felújítva ezért ipari célra, raktározásara is kiválóan alkalmas az ...

Belső terület
253 m²
Telek terület
1559 m²
Irányár
50 M Ft
(197.63 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó ingatlan, Békéscsaba 5 szoba 135 m² 88 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Bogár utca
Azonosító: 669_koimp

Kivételes mediterrán családi otthon Békéscsabán Ez a jó állapotú, 135 m²-es családi ház a város Keleti kertek csendes, népszerű részén helyezkedik el, 780 m²-es, gondozott telken. Az épület 2006-ban épült, földszintes, minden szoba külön nyílik, napfényes, barátságos kialakítással. A nappaliból közvetlen teraszkapcsolat nyílik a kertbe. A kert m...

Belső terület
135 m²
Telek terület
780 m²
Szobák
5
Irányár
88 M Ft
(651.85 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 4 szoba 180 m² 29 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Gerla
Azonosító: 156_csa

Békéscsabán, Gerla városrészben, Póstelek közelében, kétgenerációs családi ház eladó, amely egy régebbi építésű vegyes falazatú felújítandó szülői házból, és a később hozzáépített és egybenyitott lngatlanból áll. Ezáltal így rendelkezik két-két szobával, kettő étkezős konyhával, kettő kamrával, kettő fürdőszoba és WC vel, közlekedővel, és kazánházz...

Belső terület
180 m²
Telek terület
2000 m²
Szobák
4
Irányár
29 M Ft
(161.11 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 4 szoba 131 m² 9.9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, József utca
Azonosító: 216_bip

‼️ Ár alatt eladó – Felújítandó családi ház Békéscsabán ‼️ Békéscsabán, egy csendes utcában kínálunk eladásra egy 131 nm-es, erősen felújítandó családi házat 1353 nm-es telken. Az ingatlan teljes közműmentes – a közművek jelenleg ki vannak kötve –, így gyakorlatilag tiszta lappal indulhatsz. A ház állapota miatt nem ígérünk csodákat, viszont ...

Belső terület
131 m²
Telek terület
1352 m²
Szobák
4
Irányár
9.9 M Ft
(75.57 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 3+1 szoba 100 m² 24.5 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, Jamina
Azonosító: 150_csa

Eladásra kínálunk Békéscsabán, Jamina csendes, családias részén, a bányatavak közelében, egy 100 m2-es, vegyes falazatú családi házat. A három egész és egy félszobás elrendezésű ház nagyobb család számára is ideális lehet. Tágas közlekedő, kényelmes konyha, praktikus kamra és tusolós fürdőszoba, illetve külön helyiségben kialakított WC szolgálja ...

Belső terület
100 m²
Telek terület
665 m²
Szobák
3+1
Irányár
24.5 M Ft
(245 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 2 szoba 84 m² 41 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros), Irányi utca
Azonosító: 195_bip

Felújítandó házrész saját udvarral és garázzsal Békéscsaba belvárosában – kivételes lehetőség otthonteremtésre vagy befektetésre Békéscsaba belvárosának egyik kedvelt, csendes utcájában kínálunk megvételre egy 84 m²-es, kétszobás házrészt, amely ritka lehetőséget kínál mindazok számára, akik saját ízlésük szerint szeretnének otthont kialakítani ...

Belső terület
84 m²
Telek terület
1200 m²
Szobák
2
Irányár
41 M Ft
(488.1 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Békéscsaba 2 szoba 95 m² 32 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Békéscsaba, (Békéscsaba Belváros közeli), Horváth utca
Azonosító: 653_koimp

Kivételes lehetőség békéscsabai családi házrész! Ez az 1960-ban épült, földszintes, 95 m²-es házrész Békéscsaba belvárosában helyezkedik el, saját elkerített 400 m²-es kerttel és önálló garázzsal. A tágas, két szobás ingatlan részben felújítandó, így új tulajdonosa saját elképzelései szerint formálhatja. A központi fűtés és a keleti tájolás biz...

Belső terület
95 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
2
Irányár
32 M Ft
(336.84 E Ft/㎡)
Kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos, Békéscsaba 1 szoba 200 m² 700 M Ft/hó + Áfa

kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos

Azonosító: 652_koimp

Kiadó Békéscsaba forgalmas utcájában (Gyóni Géza) egy 200 nm-es utcafronti nagy kirakatos üzlethelyiség. Funkciója nem meghatározott, rugalmasan alakíható. Részleketért keressen elérhetőségeimen! ...

Belső terület
200 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
1
Bérleti díj
700 M Ft/hó + Áfa
(3500 E Ft/hó/㎡ + Áfa)

98 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Békéscsaba
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Békéscsaba
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2