kiadó és eladó ingatlan Budapest, XXIII. kerület területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4684 db, kiadó ingatlan: 510 db
Budapest, XXIII. kerület
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Budapest, XXIII. kerületi eladó és kiadó ingatlan

eladó és kiadó ingatlan hirdetést keres Budapest, XXIII. kerület területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó és eladó ingatlan ajánlatot!

Budapest, XXIII. kerületi eladó és kiadó ingatlan Budapest, XXIII. kerület

Eladó üzleti ingatlan, Budapest, XXIII. kerület 5 szoba 200 m² 199 M Ft

eladó üzleti ingatlan

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár-Újtelep
Azonosító: 88_fmi

Családi ház PLUSZ üzlet/iroda/műhely céljára alkalmas, vagy több apartman kialakítható! Saját otthonnak+vállalkozásának, és befektetésnek is ajánlom, az üzlet jelenleg is kiadva! Jelenlegi kialakítása 145 nm lakó épület, és 57 nm utcai bejáratos ÜZLET,mely raktárral, mosdóval rendelkezik, hűtő-fűtő KLÍMÁval felszerelt. Jelenleg ki van adva, sok...

Belső terület
200 m²
Telek terület
475 m²
Szobák
5
Irányár
199 M Ft
(995 E Ft/㎡)
Külső medence!
Külső medence
Eladó ingatlan, Budapest, XXIII. kerület 5 szoba 200 m² 199 M Ft

eladó ingatlan

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár-Újtelep
Azonosító: 87_fmi

Gépesítve, akár berendezéssel együtt! Saját otthonnak, és befektetésnek is ajánlom, az üzlet jelenleg is kiadva! Üzlet/iroda/műhely céljára alkalmas, vagy több apartman kialakítható! 23. kerület Soroksár-Újtelepen ELADÓ 200 nm-es (plusz 15 nm terasz), duplakomfortos, 5 szobás, TERASZos, kétszint...

Belső terület
200 m²
Telek terület
475 m²
Szobák
5
Irányár
199 M Ft
(995 E Ft/㎡)
Külső medence!
Külső medence
Eladó panel lakás, Budapest, XXIII. kerület 2 szoba 40 m² 59.9 M Ft

eladó panel lakás

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár-Újtelep
Azonosító: 12709_rds

Budapest XXIII. kerületében, Soroksáron, az Újtelep úton kínálunk megvételre egy teljes körűen felújított, 1. emeleti, erkélyes társasházi öröklakást, amely egy barátságos, rendezett lakóközösségű házban található. Az épület saját belső udvarral és közös tárolóhelyiséggel rendelkezik, a környék infrastruktúrája pedig kiváló: a közelben üzletek, ...

Belső terület
40 m²
Szobák
2
Irányár
59.9 M Ft
(1.5 M Ft/㎡)
Kiadó raktár, Budapest, XXIII. kerület 534 m² 1 E Ft/hó + Áfa

kiadó raktár

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár
Azonosító: 8244_leebesfia

Kiadó ipari raktár és iroda – rugalmas bérlési lehetőségekkel! Ideális választás logisztikai, gyártó vagy raktározási tevékenységhez! Kiadó egy 584 m²-es raktár rámpa nélkül, egy 731 m²-rámpával, 405 m² irodák és szociális helyiség plusz 123 m2 közlekedő amit külön személyes egyeztettés,megegyezés alapján - akár egyben is bérelhető, Igény szerin...

Belső terület
534 m²
Szobák
0
Bérleti díj
1 E Ft/hó + Áfa
(4 €/hó + Áfa)
(0 E Ft/㎡) + Áfa
Eladó új építésű lakás, Budapest, XXIII. kerület 3 szoba 59 m² 103.39 M Ft

eladó új építésű lakás

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár
Azonosító: 77_cld

Zöld jövő. Okos otthon. Megfizethető luxus Soroksáron. Üdvözöllek ott, ahol a jövő otthona már ma valóság. Képzelj el egy helyet, ahol a kertvárosi nyugalom, a modern technológia és az alacsony rezsi nem ígéret, hanem alapfelszereltség. Budapest XXIII. kerületében, Soroksár egyik legkeresettebb részén épül ez az új generációs kertvárosi lakópar...

Belső terület
59 m²
Irányár
103.39 M Ft
(1.75 M Ft/㎡)
Energiatahatékony!
Energiatahatékony
Eladó új építésű lakás, Budapest, XXIII. kerület 3 szoba 60 m² 103.39 M Ft

eladó új építésű lakás

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár
Azonosító: 76_cld

Belső terület
60 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Irányár
103.39 M Ft
(1.72 M Ft/㎡)
Energiatahatékony!
Energiatahatékony
Eladó új építésű lakás, Budapest, XXIII. kerület 3 szoba 63 m² 103.39 M Ft

eladó új építésű lakás

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár
Azonosító: 75_cld

Belső terület
63 m²
Irányár
103.39 M Ft
(1.64 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű lakás, Budapest, XXIII. kerület 3 szoba 72 m² 123.29 M Ft

eladó új építésű lakás

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár
Azonosító: 74_cld

Belső terület
72 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Irányár
123.29 M Ft
(1.71 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű lakás, Budapest, XXIII. kerület 3 szoba 72 m² 133.29 M Ft

eladó új építésű lakás

Budapest, XXIII. kerület
Azonosító: 73_cld

Belső terület
72 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Irányár
133.29 M Ft
(1.85 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó ingatlan, Budapest, XXIII. kerület 2+1 szoba 220 m² 104.8 M Ft

eladó ingatlan

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár
Azonosító: 20_cld

Kivételes lehetőség Soroksár csendes, kertvárosias utcájában – masszív tégla építésű ikerházfél, különálló melléképülettel és 70 m² előkészített tetőtérrel A XXIII. kerület egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy igazán sokoldalú ingatlant, amely rengeteg fejlesztési lehetőséget rejt magában. A ház ideális választás lehet nagyobb csal...

Belső terület
220 m²
Telek terület
600 m²
Szobák
2+1
Irányár
104.8 M Ft
(476.36 E Ft/㎡)
Eladó üzlethelyiség udvarban, Budapest, XXIII. kerület 4 szoba 123 m² 80.9 M Ft

eladó üzlethelyiség udvarban

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár
Azonosító: 15_sz

Felújított üzlethelyiség eladó Soroksár központjában, a Hősök terén! Soroksár szívében, nagy utcafronti kirakattal és rácsos bejárattal rendelkező 68 m²-es üzlethelyiség + 55 m²-es pincével eladó. A tetőtér beépíthető, amely további 68 m² hasznos területet biztosíthat. Főbb jellemzők: • Összközműves, téglaépítésű ingatlan • Saját vízórával...

Belső terület
123 m²
Telek terület
300 m²
Szobák
4
Irányár
80.9 M Ft
(657.72 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Budapest, XXIII. kerület 6 szoba 288 m² 119.9 M Ft

eladó ingatlan

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár
Azonosító: 98_fea

KÉTLAKÁSOS KÉTGENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ + EGY 112 nm-es NAGY TEREMMEL RENDELKEZŐ INGATLAN ELADÓ BUDAPEST XXIII.kerületében. A HÁZ UDVARÁN 5-6 AUTÓ SZÁMÁRA PARKOLÓ KIALAKÍTVA! A földszinten egy nagy, 90 négyzetméteres, háromszobás lakás van, nappalival, klét fürdővel. Parketta a szobákban, hidegburkolat a konyhában. A felső szint feljárója van a föld...

Belső terület
288 m²
Telek terület
470 m²
Szobák
6
Irányár
119.9 M Ft
(416.32 E Ft/㎡)
Eladó új építésű ingatlan, Budapest, XXIII. kerület 5+1 szoba 161 m² 119.9 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár – Orbánhegy
Azonosító: 534_ott

ELADÓ a XXIII. kerület kedvelt és rendezett Orbánhegyén, a Zsilvölgy utcában, egy új építésű, 3 szintes ikerház, fél része, Nettó 161nm, Bruttó 173,5nm belső területtel, 6 + fél szobás, 3 fürdőszobás kivitelben, 325nm-es telekrésszel, dupla felszíni gépkocsibeállóval, 167nm-es kert mérettel, 10nm-es terasszal, 8+2nm-es erkéllyel! Az ingatlan egy...

Belső terület
161 m²
Telek terület
325 m²
Szobák
5+1
Irányár
119.9 M Ft
(744.72 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Budapest, XXIII. kerület 6 szoba 204 m² 100 M Ft

eladó ingatlan

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár-Újtelep, Külső Vörösmarty u.
Azonosító: 3966_mlux

Családi ház, külön bejáratú 49 nm-es üzlethelyiséggel eladó Eladó a XXIII. kerületben, egy 204 nm-es, 6 szobás családi ház. Az alsó szinten egy előszoba, közlekedő, gardróbszoba, amerikai konyhás nappali, kamra, egy hálószoba, mosókonyha, külön WC, fürdőszoba található. A tetőtérben négy szoba, közlekedő, egy fürdőszoba és egy 20 nm tetőterasz ...

Belső terület
204 m²
Telek terület
395 m²
Szobák
6
Irányár
100 M Ft
(490.2 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Budapest, XXIII. kerület 7+1 szoba 232 m² 119 M Ft

eladó ingatlan

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár-Újtelep, Köves út
Azonosító: 372_gyf

SOROKSÁR-ÚJTELEPEN kétgenerációs ÚJSZERŰ családi ház ELADÓ! XXIII. kerületben, a Köves úton ELADÓ most ez a 2008-ban épült, de 2 éve a tetőtér beépítésekor KORSZERŰSÍTETT, tágas terekkel rendelkező, 2 generációnak is kiválóan alkalmas, 2 nappalival, 6 hálóval, 2 fürdőszobával, plusz külön wc-vel, nagy konyhával, kamrával és háztartási helyiségge...

Belső terület
232 m²
Telek terület
451 m²
Szobák
7+1
Irányár
119 M Ft
(512.93 E Ft/㎡)
kétgenerációs!
Kétgenerációs
Eladó Építési telek, Budapest, XXIII. kerület 646 m² 79.9 M Ft

eladó Építési telek

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár-Újtelep
Azonosító: 66_fmi

Aszfaltozott zsákutcában, családi házakkal már csaknem teljesen kiépült területen eladó ez a 646 m2-es, körbekerített, tehermentes építési telek. Igény esetén átadható teljeskörű építési dokumentációval (könnyűszerkezetes cs...

Telek terület
646 m²
Irányár
79.9 M Ft
(123.68 E Ft/㎡)
Eladó újszerű ingatlan, Budapest, XXIII. kerület 5 szoba 170 m² 214.9 M Ft

eladó újszerű ingatlan

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár – Orbánhegy
Azonosító: 7906_leebesfia

Különleges és egyedi kialakítású ingatlan Orbán hegyen eladó! Soroksár-Orbán hegyen kínálok eladásra egy kivételesen magas kivitelezői színvonallal, minőségi anyagokból 2023-ban épült, tehermentes, magas műszaki tartalmú, önálló családi házat, 521 nm összközműves saroktelken. Elrendezése földszint: előtér, tágas közlekedő, amerikai konyha-nappa...

Belső terület
170 m²
Telek terület
521 m²
Szobák
5
Irányár
214.9 M Ft
(1.26 M Ft/㎡)
Eladó újszerű ingatlan, Budapest, XXIII. kerület 4 szoba 170 m² 255 M Ft

eladó újszerű ingatlan

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár – Orbánhegy
Azonosító: 58_inc

ELADÓ SOROKSÁR- ORBÁNHEGYEN, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ, 170 NM-ES, NAPPALI + 3 SZOBÁS, TERASSZAL, GARÁZZSAL, 593 NM-ES SAROK TELKEN ! KÖRNYEZET: Családi házas övezet, . VÁROSRÉSZ: Soroksár-Orbánhegy ALAPTERÜLET/BEOSZTÁS/SZINT: 170 nm lakóterület, földszint: előszoba, nappali, 1 hálószoba, konyha, étkező, gardrób, , fürdő-wc külön, t...

Belső terület
170 m²
Telek terület
593 m²
Szobák
4
Irányár
255 M Ft
(1.5 M Ft/㎡)
Kiadó lakás, Budapest, XXIII. kerület 2 szoba 52 m² 250 E Ft/hó

kiadó lakás

Budapest, XXIII. kerület,
Azonosító: 7716_leebesfia

Soroksáron újszerű első emeleti társasházi 50 m2-es tégla lakás 5 m2-es erkéllyel azonnali költözéssel kiadó. Amerikai konyhás nappali beépített gépesített konyhabútorral (kerámialapos főzőlap, beépített sütő, páraelszívó) ebédlő, hálószoba 14 m2, fürdőszoba, wc, előszoba. Hőszivattyús padló és mennyezeti hűtő-fűtő rendszerrel. Bérleti díj 250. e...

Belső terület
52 m²
Szobák
2
Emelet
1
Bérleti díj
250 E Ft/hó
(4.81 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Budapest, XXIII. kerület 2945 m² 244.9 M Ft

eladó Építési telek

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár
Azonosító: 7555_leebesfia

Teljesen körbe kerített építési telek eladó a 23.kerületben a Kisduna partján. A telek mérete 60 x 50 méter. Közvetlen vízparttal és saját stéggel rendelkezik a telek. A K-Rek-XXIII-2/2 jelű építési övezet területén: a) szabadidő-sport, vendéglátás, üdülő, szálláshely-szolgáltató, valamint a helyi lakosság ellátását szolgáló, legfeljebb 100 m2 bru...

Telek terület
2945 m²
Irányár
244.9 M Ft
(83.16 E Ft/㎡)

20 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest, XXIII. kerület
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest, XXIII. kerület
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2