kiadó és eladó ingatlan Mosonmagyaróvár területén 2. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4719 db, kiadó ingatlan: 512 db
Mosonmagyaróvár
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Mosonmagyaróvár területén eladó és kiadó ingatlan

eladó és kiadó ingatlan hirdetést keres Mosonmagyaróvár területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó és eladó ingatlan ajánlatot!

Mosonmagyaróvár területén eladó és kiadó ingatlan Mosonmagyaróvár

Eladó ingatlan, Mosonmagyaróvár 4 szoba 160 m² 139 M Ft

eladó ingatlan

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár
Azonosító: 4252_ko

Különleges családi ház a Gyöngyös lakóparkból! A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínál Mosonmagyaróvár kedvelt, nyugodt lakóövezetében, a Gyöngyös lakóparkban egy 2003-ban épült, tégla falazatú, kétszintes, kiváló állapotban lévő családi házat. Az ingatlan egyik kiemelkedő adottsága a mintegy 45 m²-es beépített teraszon kialakított belső ús...

Belső terület
160 m²
Telek terület
900 m²
Szobák
4
Irányár
139 M Ft
(868.75 E Ft/㎡)
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár 2 szoba 49 m² 57.8 M Ft

eladó lakás

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár
Azonosító: 4243_ko

Világos, kétszintes otthon – azonnal költözhető, igényes lakás teremgarázzsal! Eladásra kínálunk egy 2005-ben épült, kiváló állapotú, 49,6 nm-es, kétszintes lakást, amely ideális választás lehet első otthonnak, fiatal pároknak vagy akár befektetésnek is. A lakás világos, napfényes, barátságos hangulatú, praktikus elrendezésének köszönhetően minde...

Belső terület
49 m²
Irányár
57.8 M Ft
(1.18 M Ft/㎡)
Eladó újszerű lakás, Mosonmagyaróvár 4 szoba 65 m² 72.9 M Ft

eladó újszerű lakás

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár, Városközpont
Azonosító: 4241_ko

A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínál Mosonmagyaróvár belvárosában egy 2020-ban épült, 3. emeleti, újszerű állapotú társasházi lakást. Az ingatlan 65 m² alapterületű, amelyhez egy 5 m²-es erkély is tartozik. Főbb jellemzők: • Építés éve: 2020 • Alapterület: 65 m² • Erkély: 5 m² • 3. emeleti elhelyezkedés • Lift az épületben • Újszerű...

Belső terület
65 m²
Irányár
72.9 M Ft
(1.12 M Ft/㎡)
Eladó üzlethelyiség utcai bejáratos, Mosonmagyaróvár 2 szoba 122 m² 96.8 M Ft

eladó üzlethelyiség utcai bejáratos

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár, (Belváros), Liszt Ferenc utca
Azonosító: 4177_ko

ELADÓ ÜZLETHELYISÉG – KIVÁLÓ BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG! Eladó egy 122,96 m² alapterületű üzlethelyiség 296 m²-es telken, amely 2012-ben épült, rendezett, körbekerített környezetben. Az ingatlan kifejezetten üzleti célra kialakított, kiválóan alkalmas üzletnek, irodának, szolgáltató egységnek vagy akár vendéglátásra is. Főbb jellemzők: 122,96 m² üzl...

Belső terület
122 m²
Telek terület
296 m²
Szobák
2
Irányár
96.8 M Ft
(793.44 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Mosonmagyaróvár 5 szoba 293 m² 188 M Ft

eladó ingatlan

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár
Azonosító: 4124_ko

A belvároshoz közeli, csendes lakóparkban található 3 szintes, 293 m²-es családi ház, 794 m²-es parkosított telken. Elrendezés: A földszinten kapott helyet egy háló, a hozzá tartozó fürdő, egy külön WC, valamint a tágas, napfényes konyha–étkező. A földszint és az emelet között található a 40 m²-es nappali.  Az emeleten 3 hálószoba, egy fürdő ...

Belső terület
293 m²
Telek terület
794 m²
Szobák
5
Irányár
188 M Ft
(641.64 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Mosonmagyaróvár 5 szoba 160 m² 99 M Ft

eladó ingatlan

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár, Halászi úti lakóterület
Azonosító: 4071_ko

Felújítandó, de kivételes adottságú családi ház eladó Mosonmagyaróvár egyik legkedveltebb részén A Halászi úti lakóparkban eladó egy 2007-ben épült, 160 m²-es, kétszintes családi ház, 720 m²-es telekkel. A földszinten tágas, 45 m²-es nappali kandallóval, étkező, konyha, spájz, külön WC és garázs található. A nappaliból egy 25 m²-es terasz ny...

Belső terület
160 m²
Telek terület
720 m²
Szobák
5
Irányár
99 M Ft
(618.75 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Mosonmagyaróvár 3 szoba 75 m² 71.5 M Ft

eladó ingatlan

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár, Moson
Azonosító: 4012_ko

Eladó barátságos családi ház csendes környéken – külön kis házikóval a telken! Ha nyugodt környezetre vágysz, de fontos a tágas tér is, ez az ingatlan Neked szól! Eladó egy 75 m²-es, 3 szobás családi ház, egy 948 m²-es, gondozott telken. A ház kellemes hangulatú, világos és jó elosztású, ideális lehet családoknak, fiatal pároknak vagy akár i...

Belső terület
75 m²
Telek terület
948 m²
Szobák
3
Irányár
71.5 M Ft
(953.33 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Mosonmagyaróvár 25200 m² 224 M Ft

eladó Építési telek

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár
Azonosító: 3928_ko

Különleges major eladó Mosonmagyaróváron – 2,5 hektáros birtok többfunkciós lehetőséggel! Komplex ingatlan iroda kínálja eladásra ezt a ritka adottságokkal rendelkező major jellegű ingatlant, mely Mosonmagyaróvár közkedvelt, nyugodt papréti városrészén található. ???? Telekméret: 2,5 hektár ???? Főépület: 260 m² – téglaépítésű, igényesen k...

Belső terület
260 m²
Telek terület
25200 m²
Szobák
5
Irányár
224 M Ft
(8.89 E Ft/㎡)
Eladó üzlethelyiség utcai bejáratos, Mosonmagyaróvár 55 m² 30 M Ft

eladó üzlethelyiség utcai bejáratos

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár, Városközpont
Azonosító: 3824_ko

A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínál Mosonmagyaróvár városközpontjában, a Kormos lakótelepen egy földszinti 57 m2-es üzlethelyiséget. Az utcai bejáratos, kirakatos üzlethelyiség, teljesen felújított víz, illetve villamos hálózattal rendelkezik (3x20 A), fűtése távhővel megoldott, egyedi mérőkkel. Elrendezését tekintve, rendelkezik 2 mellé...

Belső terület
55 m²
Szobák
0
Emelet
földszint
Irányár
30 M Ft
(545.45 E Ft/㎡)
Eladó újszerű ingatlan, Mosonmagyaróvár 3 szoba 85 m² 122 M Ft

eladó újszerű ingatlan

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár
Azonosító: 4144_ko

...

Belső terület
85 m²
Telek terület
350 m²
Szobák
3
Irányár
122 M Ft
(1.44 M Ft/㎡)

30 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Mosonmagyaróvár
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Mosonmagyaróvár
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2