kiadó és eladó ingatlan Pomáz területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4682 db, kiadó ingatlan: 516 db
Pomáz
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Pomáz területén eladó és kiadó ingatlan

eladó és kiadó ingatlan hirdetést keres Pomáz területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó és eladó ingatlan ajánlatot!

Pomáz területén eladó és kiadó ingatlan Pomáz
5 találat

Eladó lakás, Pomáz 2+2 szoba 66 m² 95 M Ft

eladó lakás

Pest megye, Pomáz, Majdán
Azonosító: 1931_pl

Pomázon 4 szobás, újszerű lakás terasszal és parkolóval – azonnal költözhető! Pomáz közkedvelt, csendes, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 66 m²-es, első emeleti, kiváló állapotú lakást, amely ideális választás családoknak és természetközeli életre vágyóknak. Az ingatlan elosztása rendkívül praktikus: amerikai konyhás nappali + 3 kül...

Belső terület
66 m²
Szobák
2+2
Emelet
1
Irányár
95 M Ft
(1.44 M Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó ingatlan, Pomáz 6 szoba 85 m² 135 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Pomáz, (Susnyár), Hargita
Azonosító: 3_tp

Pomáz üdülőövezetében 3500 nm-es telken igazi kisbirtok eladó. Itt bárkinek lehet egy saját farmja, Budapesttől 15 percre. A telken található egy 2010-ben épült, 85 mm hasznos, 170 nm bruttó alapterületű, szép állapotú modern ház, nappali + 5 szobával. A ház 85 nm-es lakótere egy szintes, itt amerikai konyhás nappali, két háló, két fürdő, egy ven...

Belső terület
85 m²
Telek terület
3500 m²
Szobák
6
Irányár
135 M Ft
(1.59 M Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Pomáz 4 szoba 120 m² 85 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Pomáz, Ófalu
Azonosító: 2_tp

Pomáz Főutcáján 436 nm-es sík telken 100-120 nm-es, 4 szobás, egy szintes önálló családi ház eladó. A ház az 1870-es években épült, folyamatosan karbantartott, jó állapotú. Fűtése gázkazánnal, vegyes kazánnal és stílusos cserépkályhákkal megoldott, ablakait hőszigetelő műanyag ablakokra cserélték. A házban 4 szoba, két konyha, két fürdő, egy han...

Belső terület
120 m²
Telek terület
436 m²
Szobák
4
Irányár
85 M Ft
(708.33 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó ingatlan, Pomáz 2+1 szoba 55 m² 62 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Pomáz, Ófalu
Azonosító: 10781_sbr

Eladásra kínálunk Pomáz központjában egy 55 m2-es, 2 és fél szobás házrészt!

 Az ingatlan Pomáz szívében, az Ófalu városrészre jellemző patinás és tradicionális környezetben, a templomkert szomszédságában található.
 Épület: Az épület a 19. század végén épült, kis létszámú lakóközösség él itt, 4 lakás található benne. Jogilag osztatlan kö...

Belső terület
55 m²
Telek terület
617 m²
Szobák
2+1
Irányár
62 M Ft
(1.13 M Ft/㎡)
Eladó ipari ingatlan, Pomáz 300 m² 160 M Ft

eladó ipari ingatlan

Pest megye, Pomáz
Azonosító: 153_bm

Ritka lehetőség Pomázon! Telephelyet kínálok megvételre, mely már 20 éve bizonyítottan jól működik! Az üzemben hal- és húsfeldolgozó működik, minden ehhez szükséges géppel, hűtőkamrával, füstölővel, melyek mind jól karbantartottak. Elsősorban szakmában jártas vevőnek lehet nagyon kecsegtető az ajánlat. De lehetőség van más, akár egy éttermi l...

Belső terület
300 m²
Telek terület
1200 m²
Szobák
0
Irányár
160 M Ft
(533.33 E Ft/㎡)

5 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Pomáz
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Pomáz
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2