KAPCSOLATFELVÉTEL
Ingatlan jellege
panellakás
Belső terület
51 m²
Tájolás
nyugat
Építési állapot
használt
Építési mód
panel
Szobák száma
1+2 félszoba
Emelet
4.
Épület szintje
10.
Szigetelés
10 cm
Ablak szerkezete
2 rétegű thermoplan
Irányár
(1.27 M Ft/㎡)
Szobák
Emelet
Terület
A nyugati tájolásnak és a hegyekre nyíló panorámának köszönhetően a lakás egész délután kellemes fényben úszik, így igazán meghitt atmoszférát teremt a mindennapokhoz.
A kiváló elosztású, 1+2 félszobás ingatlan ideális választás lehet pároknak, kisgyermekes családoknak vagy akár első otthonnak is.
A lakás részleges felújításon esett át:
- műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval,
- új radiátorok egyedi mérővel,
- biztonsági bejárati ajtó,
- modern burkolatok,
- megújult konyha és fürdőszoba szolgálják a kényelmet,
- klíma,
- rejtett világítások és az igényes részletek tovább fokozzák az otthon érzetét.
Az ablakos konyha világos és praktikus, minden helyiség külön nyílik, így a lakás rendkívül élhető és jól kihasználható.
Az ingatlan rezsije kedvező, a vízórák távleolvasással működnek.
A ház pedig panelprogramon átesett, melynek költsége már teljes egészében rendezett.
Irányár: 64.900.000 Ft
A társasház kulturált, csendes lakóközösséggel rendelkezik, a közlekedést két lift segíti. A környék infrastruktúrája kiváló: néhány perc sétával elérhető óvoda, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, valamint számos bevásárlási lehetőség (TESCO, SPAR, DM). A H5-ös HÉV és több buszjárat gyors kapcsolatot biztosít a város felé, miközben a Római-part és a Lupa-tó közelsége a kikapcsolódásról is gondoskodik.
Az ingatlan tehermentes, gyorsan birtokba vehető.
Ha egy világos, szerethető otthont keres nyugodt környezetben, ahová jó érzés hazaérkezni, ezt a lakást érdemes személyesen is megnézni!
Kérdése van vagy szeretné személyesen is megnézni az ingatlant?
Keressen bizalommal a megadott elérhetőségeken AKÁR HÉTVÉGÉN is!
belül: jó
Budapest, III. kerület, Békásmegyer
Hitelkalkulátor
+36 70 941 9698
irmaine.zsuzsa@komplexingatlan.com
KAPCSOLATFELVÉTEL
Ingatlan jellege
panel lakás
Belső terület
51 m²
Tájolás
nyugat
Építési állapot
használt
Építési mód
panel
Szobák száma
1+2 félszoba
Emelet
4.
Épület szintje
10.
Szigetelés
10 cm
Ablak szerkezete
2 rétegű thermoplan
Fűtés
távfűtés egyedi méréssel
Komfort
összkomfort
Energetika
B: