Eladó panellakás - Dunaújváros

KAPCSOLAT
Annus Ferenc

+36 20 275

Belső terület

52 m²

Tájolás

kelet, nyugat

Építési állapot

használt

Építési mód

panel

Szobák száma

2 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Emelet

6.

Épület szintje

10.

Épült

1969

Lift

van

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Extrák

erkély, belváros, különbejáratú szobák, külön wc, külön fürdő

Az időpont kérés naptár ikonja
HTML
Az időpont kérés naptár ikonja
PDF
Eladó panellakás
Belső azonosító:
2026/45
Ingatlan azonosító:
15_tpo

Fejér megye, Dunaújváros, (Belváros), Vasmű út

Irányár

31.99 M Ft
(615.19 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Emelet

6

Terület

52 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladásra kínáljuk, www.topotthonteremto.hu , jó elosztású panellakás Dunaújváros belvárosában!
Dunaújváros központi részén kínálunk megvételre egy 52 m²-es, 6. emeleti, erkélyes, két szobás lakást egy rendezett, 10 emeletes panelépületben.
Iàr: 31,99MFt
Az ingatlan praktikus elrendezésű, világos, barátságos terekkel rendelkezik. A nyílászárók korszerű, hőszigetelt műanyag ablakokra lettek cserélve, melyek hozzájárulnak az alacsonyabb rezsiköltséghez és a kellemes hőérzethez.
A fürdőszoba és a külön helyiségben található WC felújított, a fürdő ízléses kialakítású, kényelmes káddal felszerelt.
A burkolatok a szobákban laminált parketta, a többi helyiségben igényes járólap.
A konyha hosszúkás kialakítású, nagy ablakainak köszönhetően rendkívül világos – ideális választás azoknak, akik szeretik a napfényes tereket.
A lakás távfűtéssel rendelkezik, digitális mérőkkel felszerelve, ami pontos és kedvező fogyasztáskövetést tesz lehetővé.
Elhelyezkedése kiváló: minden fontos intézmény, kórház ,üzlet, szolgáltatás néhány percen belül elérhető.
A tömegközlekedés szintén kiváló, így akár befektetésnek, akár saját otthonnak is remek választás.
Ne hagyja ki ezt a belvárosi lehetőséget – ide csak költözni kell!
Hamarosan költözhető.

Megtekintésért, további információért hívjon bátran!
Hitelügyintézésben segítünk, HELYBEN, IRODÁNKBAN, DÍJMENTESEN!

Annus Ferenc (Hitel és ingatlan)
+36202754325
info@topotthonteremto.hu

Hívjon bizalommal, hétvégén is elérhető vagyok!