Eladó panellakás - Paks

azonnal költözhető
Azonnal költözhető
KAPCSOLAT
Gáti Norbert

+36 20 519

Belső terület

48 m²

Tájolás

dél

Építési állapot

használt

Építési mód

panel

Szobák száma

2 szoba

Emelet

2.

Épület szintje

4.

Épült

kb. 1984

Szigetelés

10 cm

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
339_gbn

Tolna megye, Paks, (Lakótelep), Fenyves utca

Irányár

44.49 M Ft
(926.88 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Emelet

2

Terület

48 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladásra kínálok Pakson a Fenyves utcában egy lakást.

A 48 m2-es felújított panelban, napfényes nappali-konyha-étkező-erkély egy közösségi térként funkcionál, ideális családdal vagy barátokkal eltöltött pillanatokhoz. A folytatásban hálószoba, dolgozószoba egy közlekedő, fürdőszoba és wc biztosítja a kényelmet. A fűtést lapradiátorok biztosítják, távfűtésen keresztül. A 2. emeleti lakásból minden pár perc sétával könnyedén elérhető. Az ingatlan szinte a teljes bútorzattal együtt eladó. A lakásban egy bérlő lakik, aki szívesen bérelné tovább.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
panellakás
Belső terület
48 m²
Tájolás
dél
Építési állapot
használt
Építési mód
panel
Szobák száma
2 szoba
Emelet
2.
Épület szintje
4.
Épült
kb. 1984
Szigetelés
10 cm
Ablak szerkezete
2 rétegű thermoplan

Gáti Norbert

+36 20 519 6879

genory@gmail.com

KAPCSOLAT
Gáti Norbert

+36 20 519