Eladó téglalakás - Pilismarót

KAPCSOLAT
Török Alexandra

+36 30 563

Belső terület

102 m²

Tájolás

északnyugat, délkelet

Szobák száma

4 szoba

Kert

100 m² (közös kerthasználat)

Emelet

1.

Épület szintje

1.

Épült

2016

Lift

nincs

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Szigetelés

5 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
33_tr

Komárom-Esztergom megye, Pilismarót, Táncsics Mihály utca

Irányár

92.2 M Ft
(903.92 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Emelet

1

Terület

102 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
KÉTGENERÁCIÓS OTTHON A DUNAKANYARBAN – PILISMARÓTON, TERMÉSZETKÖZELI KÖRNYEZETBEN!

Pilismaróton, a festői Dunakanyar szívében kínálunk megvételre egy 102 nm-es, 2 külön lakrészből álló kétszintes (földszint + tetőtér) lakást egy 2 lakásos társasházban.

Az ingatlan ideális választás kétgenerációs együttéléshez, de kiváló befektetésnek vagy akár külön kiadható lakrészek kialakítására is!

???? FŐBB JELLEMZŐK
2016-ban épült, modern kivitelezés
44 cm-es ragasztott téglafal + 5 cm szigetelés
Kiváló energetikai adottságok, alacsony rezsi
Két külön lakrész, külön mérőórákkal
Közös lépcsőházból megközelíthető a tetőtéri lakrész
???? FÖLDSZINT (62 nm)
Tágas nappali / lakószoba: 17,2 nm
Szoba: 14,7 nm
Étkező + konyha: 22,06 nm
Fürdőszoba: 6,36 nm
Külön WC: 1,4 nm
Fűtés: gázkazán + hangulatos cserépkályha

Átlagos havi rezsi:

Villany: 4–6.000 Ft
Gáz (fűtés + melegvíz): ~10.000 Ft
Víz+csatornadíj: 1200 Ft/m³

???? TETŐTÉR (40 nm, 1,9 m feletti hasznos alapterület)
2 külön nyíló szoba (8,91 és 8,47 nm)
Étkező + konyha: 14,32 nm
Fürdőszoba + WC: 4,61 nm
Előszoba + tároló: 3,24 nm
Fűtés: elektromos panelek
➡️ Utólagos kiépítés esetén lehetőség van a gázfűtésre való csatlakozásra is!

Átlagos havi rezsi:

Villany: nappali 3–4.000 Ft, éjszakai 10–12.000 Ft
Víz +csatornadíj : 1200 Ft/m³

⚡ MŰSZAKI ADATOK
Összesen 52A áramkapacitás (2×16A + 1×20A)
Külön mérőórák lakásonként

???? EXTRÁK
2 db udvari kocsibeálló (opcionálisan: 3M Ft)