Eladó téglalakás - Szolnok

KAPCSOLAT
Ferjancsics Ildikó

+36 30 641

Belső terület

155 m²

Tájolás

délkelet

Építési állapot

használt

Építési mód

ytong

Szobák száma

4 szoba

Emelet

1.

Épület szintje

2.

Épült

2001

Lift

van

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
1_fil

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Szolnok, (Belváros), Csokonai utca

Irányár

94.9 M Ft
(612.26 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Emelet

1

Terület

155 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Szolnok belvárosában

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
téglalakás
Belső terület
155 m²
Tájolás
délkelet
Építési állapot
használt
Építési mód
ytong
Szobák száma
4 szoba
Emelet
1.
Épület szintje
2.
Épült
2001
Lift
van
Ingatlan állapot
kívül: jó
belül: jó
Ablak szerkezete
3 rétegű thermoplan
TÉRKÉP

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Szolnok, Csokonai utca

Hitelkalkulátor

KAPCSOLAT
Ferjancsics Ildikó
Ferjancsics Ildikó

+36 30 641 0486

info@ferjancsicsildiko.ingatlan.hu

KAPCSOLAT
Ferjancsics Ildikó

+36 30 641

Belső terület

155 m²

Tájolás

délkelet

Építési állapot

használt

Építési mód

ytong

Szobák száma

4 szoba

Emelet

1.

Épület szintje

2.

Épült

2001

Lift

van

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan