Eladó új építésű ház - Albertirsa

KAPCSOLAT
Bencsik Margit

+36 30 381

Belső terület

112 m²

Telek terület

703 m²

Tájolás

dél

Építési állapot

új

Építési mód

tégla

Szobák száma

4 szoba

Épület szintje

1.

Épült

2026

Ingatlan állapot

kívül: új
belül: új

Klíma

előkészítve

Szigetelés

10 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
895_ben

Pest megye, Albertirsa

Irányár

119.9 M Ft
(1.07 M Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

112 m²

Telek terület

703 m²
INGATLAN LEÍRÁSA

✨ Zárt lakóparkban, Albertirsán, önálló családi ház, amely most még saját igényei szerint alakítható! ✨

Albertirsa családi házas övezetében - 7 családi házból álló “minilakóparkban” - kínáljuk megvételre ezt a modern kialakítású, minden igénynek megfelelő családi házat, ahol a minőség, az energiahatékonyság és az átgondolt térkihasználás egyszerre találkozik.

???? Főbb jellemzők:

- Tégla falazat, kívül 10 cm-es grafit hőszigeteléssel
- Szigetelt fafödém, padlástérrel
- Korszerű hőszivattyús fűtés és melegvíz-ellátás
- Padlófűtés a maximális komfortérzetért
- Energiatakarékos, alacsony rezsiköltség

???? A kivitelező különösen figyelt arra, hogy praktikus és élhető belső elrendezése legyen az ingatlannak, így helyt kapott:
- 3 db külön nyíló szoba
- Tágas, világos amerikai konyhás nappali (40 nm)
- Mosókonyha
- 2 db Fürdőszoba
- Előtér
- Kamra – a rendszerezett tárolásért

???? Az otthon, ami az Ön ízlésére formálható a meghatározott kereten belül:

- Hideg- és melegburkolatok szabadon választhatók
- Szaniterek választhatók
-Beltéri ajtók választhatók
Így valóban olyan otthon születik, amely az Ön stílusát tükrözi.

A házhoz 703 nm telekrész tartozik, amely méltó helye lehet majd a családi rendezvényeknek.

Elhelyezkedés: Csendes, rendezett környék, kiváló infrastruktúra, barátságos lakókörnyezet – ideális választás családoknak, akik nyugalomra és minőségre vágynak.
Modern technológia, átgondolt terek, személyre szabható megoldások – ez az otthon többet ad.