Eladó üzlethelyiség utcai bejáratos - Oroszlány

alkalmi vétel
Alkalmi vétel
KAPCSOLAT
Tóth Linda

+36 70 277

Belső terület

75 m²

Épület szintje

2.

Ingatlan azonosító:
235_tl

Komárom-Esztergom megye, Oroszlány, (Újváros), Fürst Sándor utca

Irányár

51 M Ft
(680 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Terület

75 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladó, nagy alapterületű, egyedülálló, felújított utcafronti üzlethelyiség Oroszlány város központjában!

Tágas, 105 m²-es üzlet, mely 75 m2 alapterületű, viszont igazán ritka, hiszen a 30m2-es álló-galéria is rendelkezésre áll!
Akár befektetési célra is kiváló üzlethelyiség várja új tulajdonosát Oroszlányban.
Az ingatlan közvetlen utcai bejárattal rendelkezik, elhelyezkedése kiemelkedő: Rákóczi F. u. környékén, kiváló tömegközlekedési kapcsolatokkal, a gyalogosforgalom is rendszeres az üzlet előtt és környékén.

Az alsó szinten a fő helyiségek között egy tágas, világos ügyféltér, konyha és öltöző helyiségek és egy illemhelyiség található modóval. A klimatizált, akadálymentesített helyiségben modern hűtő-fűtő klímaberendezés, illetve elektromos fűtőpanelek szolgálják a komfortot. A belmagasság 3,42 méter, mely nemcsak tovább növeli a tágasság érzetét, de a már meglévő extra hasznosítható galéria mellett további fejlesztési, tárolási lehetőségeket kínálhat. Illetve a galérián található félemeleten a belmagasság 1.99m.

Az üzlethelyiség jelenleg bérleményként funkcionál, bútorozott, de a berendezés megállapodás kérdése. A bérlők lehetőség szerint maradnának, illetve a jelenlegi arculatot megtartva további egyéni szolgáltatók is társulnának a bérléshez. Természetesen a felmondási idő letelte után az új tulajdonos teljesen más irányba is viheti az ingatlan funkcióját, hasznosíthatóságát.
A burkolatok igényesek: járólap, padlószőnyeg és laminált padló.