Eladó villa - Budapest, II. kerület

KAPCSOLAT
Bálint Judit Ildikó

+36 70 885

Belső terület

450 m²

Telek terület

1101 m²

Tájolás

délnyugat

Szobák száma

9 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Épület szintje

3.

Épült

kb. 1950

Ingatlan azonosító:
86_jib

Budapest, II. kerület,

Irányár

1300 M Ft
(2.89 M Ft/㎡)

Szobák

9 szoba

Terület

450 m²

Telek terület

1101 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Pasarét egyik legexkluzívabb, csendes zöldövezeti utcájában kínálunk megvételre egy különleges megjelenésű, neobarokk–neoklasszicista stílusú villát, amely korábban diplomáciai rezidenciaként funkcionált.

Az ingatlan teljes körű felújításon esett át, ahol a klasszikus elegancia és a modern luxus tökéletes harmóniában találkozik. A tágas, napfényes terek és a kivételes atmoszféra valódi prémium életérzést biztosítanak.

Főbb jellemzők:

reprezentatív, időtálló villaépítészet
teljesen privát, nem belátható telek
parkosított, egyedileg kialakított kert
kelet–nyugati tájolás, egész nap világos terek
szauna és moziszoba
4 férőhelyes garázs
korszerű gépészet: gázfűtés + napelem
felújított, kiváló műszaki állapot

Ez az ingatlan ideális választás:

exkluzív családi villának
többgenerációs otthonnak
diplomáciai vagy üzleti rezidenciának

Ha egy valóban karakteres, ritka megjelenésű, prémium otthont keres Budapest egyik legkeresettebb részén, ez a villa tökéletes választás.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
villa
Belső terület
450 m²
Telek terület
1101 m²
Tájolás
délnyugat
Szobák száma
9 szoba
Szobák elhelyezkedése
külön nyílik min. 2 szoba
Épület szintje
3.
Épült
kb. 1950