Ingatlan kereső 230. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4689 db, kiadó ingatlan: 517 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Eladó és kiadó ingatlan kereső

Az alábbi ingatlan listában a teljes kínálatunkat láthatja, melyet szűkíthet a fenti ingatlan kereső segítségével.

Eladó újszerű lakás, Budapest, V. kerület 6+2 szoba 300 m² 718 M Ft

eladó újszerű lakás

Budapest, V. kerület, Belváros, Semmelweis u.
Azonosító: 77_at

Bp., 5.ker. Belváros csendes, elegáns, mégis központi részén, Semmelweis utcában luxus lakás eladó Please, scroll down for English Szeretne csendes, elegáns utcában, hatalmas terekkel rendelkező, igényesen felújított, impozáns lakást? Főbb jellemzői néhány szóban: - kiváló lokáció - minőségi anyagokkal felújított - légkondicionált - 5. emel...

Belső terület
300 m²
Szobák
6+2
Emelet
5
Irányár
718 M Ft
(2 M €)
(2.39 M Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Székesfehérvár 3+3 szoba 165 m² 126 M Ft

eladó ingatlan

Fejér megye, Székesfehérvár, Belváros
Azonosító: 14_bpx

Belvárosban sorházi lakások eladók. A történelmi belvárostól néhány perc sétára kínálom eladásra egy 3 lakásos sorház két lakását. Az ingatlan 2003-ban teljeskörű felújításon esett át. (vízszigetelés, falak, tetőtér beépítése, közművek, fűtés, ablakok teljes cseréje) A két lakás nagyon világos (földszint, tetőtér) darabonként 85 nm-es, nappali + 2 ...

Belső terület
165 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
3+3
Irányár
126 M Ft
(763.64 E Ft/㎡)
Eladó ipari ingatlan, Örkény 2800 M Ft

eladó ipari ingatlan

Pest megye, Örkény, Névtelen utca2377
Azonosító: 7497_leebesfia

Tisztelt Befektetők és Ingatlanfejlesztők! Örkény Dabas határában az M5-ös és E5-ös autópálya lejáratánál megtalálható 670.594 négyzetméter kivett belterületi építési terület megnevezésű ipari és építési ingatlanok eladóvá váltak. Irány ár: Ipari terület 17 Euró/ négyzetméter, építési telek 14 Euró/négyzetméter A terület közművekkel rendelkezik...

Telek terület
670594 m²
Szobák
0
Irányár
2800 M Ft
(4.18 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Kosd 54268 m² 45 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Kosd
Azonosító: 10672_sbr

Eladó Kosdon, Cselőte pusztán lévő, panorámás, külterületi telek! A telek jelen pillanatban több helyrajzi számból tevődik össze és mindegyik Tulajdonos el szeretné adni. Áram, víz, csatorna az utcában található, a csatorna az utca elején. A telek, panorámás részen helyezkedik el, az M2 autóút könnyedén elérhető! Az ingatlan befektetésnek i...

Telek terület
54268 m²
Irányár
45 M Ft
(0.83 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó Szántó, Kosd 54268 m² 45 M Ft

eladó Szántó

Pest megye, Kosd
Azonosító: 10671_sbr

Telek terület
54268 m²
Irányár
45 M Ft
(0.83 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó Építési telek, Paks 539 m² 21 M Ft

eladó Építési telek

Tolna megye, Paks, Malomhegy
Azonosító: 675_gz

Paks, Malom hegyen 539 m2-e építési telek ELADÓ! A telek üre, felépítmény nincs rajta. Közművek: Víz bekötve, szennyvíz csonk a telken, villany az utcába (új bekötés szükséges), gáz az utcában igény esetén (új bekötés szükséges). Beépíthetőség: maximum 50 % Építmény magasság: maximum 6.8 m Zöldterület: minimum 20% ...

Telek terület
539 m²
Irányár
21 M Ft
(38.96 E Ft/㎡)
Eladó Szántó, Paks 20000 m² 48.49 M Ft

eladó Szántó

Tolna megye, Paks
Azonosító: 131_gbn

Pakstól pár km-re, az M6-os autópálya mellett eladásra kínálok egy külterületi telket. A közel 2 ha területen fúrtkút és villany – napelemen keresztül- lett kialakítva. A zárkerti ingatlan több helyrajzi számon van. A déli autópálya lejáró 3 percre van, a telekre murvás út vezet. ...

Telek terület
20000 m²
Irányár
48.49 M Ft
(2.42 E Ft/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Paks 17265 m² 259 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Tolna megye, Paks
Azonosító: 658_gz

PAKS M6-os aotópálya Déli lehajtója mellet 17.270 m2-es terület ELADÓ! A telek aszfaltozott úton közvetelnül megközelíthető az autópályáról, kapuval és kerittéssel védett, nagy része szilárd burkolattal ellátott, jelenleg egy kissebb portaépület található rajta. Kiváló elhelyezkedéséből adódoan ideális lehet minden Pakson telephelyet kereső cég sz...

Belső terület
20 m²
Telek terület
17265 m²
Szobák
0
Irányár
259 M Ft
(15 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Miskolc 1750 m² 4.5 M Ft

eladó Építési telek

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Miskolc, Belváros
Azonosító: 742_gaimp

Miskolc Belvárosához közel a Feszty Árpád utca környékén, egy 1750 m2 alapterületű sík építési telek eladó! A telek belterületen helyezkedik el, könnyen megközelíthető, környezetében lakóházak állnak! Közművek közül a víz gáz csatorna kicsit távolabb, a villany a telek előtt halad el! Közművilágítás, szemétszállítás megoldott! A területre hitel ig...

Telek terület
1750 m²
Emelet
Irányár
4.5 M Ft
(2.57 E Ft/㎡)
Eladó új építésű ingatlan, Mogyoród 5 szoba 220 m² 249 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Pest megye, Mogyoród, Sissy Villapark
Azonosító: 1433_ujei

A Sissy Villaparkban még több új építésű családi házat és ikerházat tudok önnek ajánlani. (Van ami már elkészült és van olyan, ahol még ön választhatja ki a burkolatokat, szanitereket, ajtókat, stb.) Ebben a hirdetésben az alábbi ingatlant ajánlom önnek: 60 %-ban elkészült ÚJ ÉPÍTÉSŰ önálló családi ház eladó Mogyoródon, a Sissy Villaparkban,...

Belső terület
220 m²
Telek terület
740 m²
Szobák
5
Irányár
249 M Ft
(1.13 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű ingatlan, Mogyoród 5 szoba 137 m² 135 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Pest megye, Mogyoród, Sissy Villapark
Azonosító: 1432_ujei

A Sissy Villaparkban még több új építésű családi házat és ikerházat tudok önnek ajánlani. (Van ami már elkészült és van olyan, ahol még ön választhatja ki a burkolatokat, szanitereket, ajtókat, stb.) Ebben a hirdetésben az alábbi ingatlant ajánlom önnek: Az ikerháznak még mindkét fele eladó! ...és már 50%-os készültségi szintnél tart ennek ...

Belső terület
137 m²
Telek terület
390 m²
Szobák
5
Irányár
135 M Ft
(985.4 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó Építési telek, Paks 4224 m² 150 M Ft

eladó Építési telek

Tolna megye, Paks, Csámpa
Azonosító: 122_gbn

Pakson az atomerőmű közvetlen közelében az északi és a déli bejáró között eladásra kínálok egy telket. A 4224 m2-es telek jelenleg legelő. ...

Telek terület
4224 m²
Irányár
150 M Ft
(35.51 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó üzleti ingatlan, Szigliget 1 szoba 90 m² 45 M Ft

eladó üzleti ingatlan

Veszprém megye, Szigliget
Azonosító: 13_bpx

Eladó étterem a Balatonparton ! A Balaton szigligeti legszebb öblében eladó egy 90 nm nm alapterületű melegkonyhás étterem, érvényes működési engedéllyel. Az épület átlagos állapotú, téglából épült, palatetős. Közművek:víz, villany, csatorna, a melegvizet boyler szolgáltatja. Helyiségei: kiszolgáló rész 4 átadó ablakkkal, + másodikiszolgáló rés...

Belső terület
90 m²
Szobák
1
Irányár
45 M Ft
(500 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Mohács 3 szoba 227 m² 124 M Ft

eladó ingatlan

Baranya megye, Mohács
Azonosító: 372_sri

Árcsökkenés!!! Kivételes befektetési lehetőség Mohácson! Eladásra kínálunk egy kivételes adottságokkal rendelkező családi házat Mohács főutcáján, amely két üzlethelyiséggel rendelkezik. Az ingatlan ideális választás befektetőknek és vállalkozóknak, akik kiemelkedő adottságokkal rendelkező ingatlant keresnek. Az ingatlan főbb jellemzői: • Te...

Belső terület
227 m²
Telek terület
1068 m²
Szobák
3
Irányár
124 M Ft
(546.26 E Ft/㎡)
árcsökkenés!
Árcsökkenés
Eladó új építésű ingatlan, Mogyoród 5 szoba 225 m² 279 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Pest megye, Mogyoród, Sissy Villapark
Azonosító: 1399_ujei

A Sissy Villaparkban még több új építésű családi házat és ikerházat tudok önnek ajánlani. (Van ami már elkészült és van olyan, ahol még ön választhatja ki a burkolatokat, szanitereket, ajtókat, stb.) Ebben a hirdetésben az alábbi ingatlant ajánlom önnek: 65 %-ban elkészült ÚJ ÉPÍTÉSŰ önálló családi ház eladó Mogyoródon, a Sissy Villaparkban,...

Belső terület
225 m²
Telek terület
712 m²
Szobák
5
Irányár
279 M Ft
(1.24 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó Építési telek, Demjén 1175 m² 7 M Ft

eladó Építési telek

Heves megye, Demjén, Névtelen utca
Azonosító: 7425_leebesfia

Demjén központi lakóövezetében eladó vált egy 1175 nm-es telek, 30% beépíthetőséggel, főuthoz közel. Könnyen megközelíthető Vili vendégház, Napraforgó étterem, na meg a csodálatos Sódomb és a Demjén Thermal Spa & Aquapark. Irányár:7. millió Forint [LC7425]...

Telek terület
1175 m²
Irányár
7 M Ft
(5.96 E Ft/㎡)
Eladó új építésű ingatlan, Kiskunlacháza 4 szoba 90 m² 72 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Pest megye, Kiskunlacháza
Azonosító: 7398_leebesfia

Kiskunlacháza központjához közel, csendes, aszfaltozott utcában kínálunk eladásra új építésű házakat. A lakások nettó 90 nm, bruttó 105 nm nagyságúak Elrendezésük: előtér, kamra, kert és teraszkapcsolatos amerikai konyhás étkező-nappali, 3 hálószoba, fürdő/wc és egy külön wc. Az 1-es házhoz tartozó telek 446 nm.- ELADVA A 2-es házhoz tartozó t...

Belső terület
90 m²
Telek terület
446 m²
Szobák
4
Irányár
72 M Ft
(800 E Ft/㎡)
Eladó Ipari telek, Gyál 4000 m² 129.99 M Ft + Áfa

eladó Ipari telek

Pest megye, Gyál
Azonosító: 7389_leebesfia

Gyáli Tesco raktárbázis mellett kistelkes Gksz-1 ipari övezetben lévő ÚJ parcellázású 4363 nm építési telek eladó! Az ipartelepet feltáró - portaszolgálattal is ellátott, közműves - aszfalt szervízút az M5 autópálya csomópontjától 2km-re található. A telkeken 45% beépítés mellett max. 6,5m magas felépítmények létesíthetők. Ne késlekedjen, már csak...

Telek terület
4000 m²
Irányár
129.99 M Ft + Áfa
(32.5 E Ft/㎡) + Áfa
Eladó ipari ingatlan, Zalaszentgrót 700 m² 109.9 M Ft

eladó ipari ingatlan

Zala megye, Zalaszentgrót, Malom utca
Azonosító: 3360_csaszi

Zalaszentgrót város központjához közel, csendes nyugodt környezetben, szilárd burkolatú úton keresztül megközelíthető, 3 épületrészből álló, összesen 700 m2–es, üzem megnevezésű, önálló bejáratú telephely, 1853m²-es telken eladó. Az ingatlan jelenleg folyamatos bérbea...

Belső terület
700 m²
Telek terület
1853 m²
Szobák
0
Irányár
109.9 M Ft
(157 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Eladó Építési telek, Dabas 1500 m² 59.99 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Dabas, Városközpont
Azonosító: 163_adimp

Kizárólag az Adamcsik Ingatlan kínálatában! Befektetők figyelem! Dabason a Városközpontban, a Bartók Béla úton megvételre kínálok 1500 nm-es, összközműves, építési telket. Kiváló lehetőség társasházi lakások, üzletek építésére. Elhelyezkedésének köszönhetően 300 méteren belül Általános iskola, Gimnázium, SZTK, hivatalok, üzletek, pénzintézmények...

Telek terület
1500 m²
Irányár
59.99 M Ft
(39.99 E Ft/㎡)

4661 találat
Ingatlan kereső
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2