Kiadó üzlet - Budapest, XIV. kerület

Felújított!
Felújított
KAPCSOLAT
Major László

+36 30 330

Belső terület

27 m²

Épület szintje

3.

Épült

kb. 1982

Ingatlan azonosító:
977_bli

Budapest, XIV. kerület, Istvánmező

Bérleti díj

140 E Ft/hó
(5.19 E Ft/㎡)

Szobák

1 szoba

Emelet

földszint

Terület

27 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
1992-ben épült, modern, rendezett házban lévő utcai bejáratú üzlethelyiség.
Az ingatlan áll egy 16nm-es kirakatos eladótérből + tea konyha + wc + 4nm tároló.
Frissen felújított, világos, saját cirkó fűtése.
Internet, telefon lehetőség van.
Bérleti díj: 140 000 Ft/ hó bruttó (TAM számlás) + rezsi (egyedileg mért).
Közös költség, ház üzemelteti díj: NINCS.
Kiválóan alkalmas irodának, cégközpontnak, és számos más kereskedelmi tevékenységre is.
Minimum 1 évre, 2 havi kaució fejében költözhető
érdeklődni : O6 3O 33OO101

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
üzlet
Belső terület
27 m²
Épület szintje
3.
Épült
kb. 1982

Major László

+36 30 330 0101

berbeado@gmail.com

KAPCSOLAT
Major László

+36 30 330