Eladó ház - Albertirsa

kétgenerációs!
Kétgenerációs
KAPCSOLAT
Tóthné Teleki Éva

+36 70 525

Belső terület

103 m²

Telek terület

1000 m²

Szobák száma

4 szoba

Épület szintje

2.

Épült

1980

Ingatlan állapot

kívül: átlagos
belül: átlagos

Klíma

van

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
477_tef

Pest megye, Albertirsa, Irsa

Irányár

64.9 M Ft
(630.1 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

103 m²

Telek terület

1000 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán kiváló lokációval ezt az 1000 nm.-es összközműves elkerített telken álló 103.85 nm.-es tetőtér beépítéses , akár két generáció lakhatására is alkalmas családi házat. TEHERMENTES.
Az épület beton alapra épült tégla falazattal, betonfödémes, magasított nyeregtetős agyagcserép héjalással.
A földszinten: nappali, hálószoba, előszoba, konyha, étkező, kádas fürdőszoba, wc, éléskamra;
a tetőtérben: nappali - konyha és szoba került kialakításra.
A tetőtérben egy keleti és egy nyugati fekvésű kovácsoltvas korlátos erkély is helyet kapott.
A nyílászárók műanyagból és fából készültek, műanyag redőnnyel felszerelve.
Az épület fűtése központi fűtéssel történik radiátorokkal gázkazánról. Továbbá egy hűtő-fűtő klíma is rendelkezésre áll.
Az épület két bejáratos. A hátsó bejáratnál keleti fekvésű faácsolatos terasz áll.
A belső burkolatok: festett fal, járólap, csempe, parketta. A külső homlokzat kőporral színezett.
A lakóház mellett tégla falazatú garázs áll.
Az udvar betonozott. A kertben örökzöldek éldegélnek.
A hátsó kert kertészkedésre alkalmas, igény szerint.
Iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek, vasútállomás rövid idő alatt elérhető. Ezen a tájon az év minden szakában kiélvezheti a hamisítatlan vidéki életérzést.
Kérem hívjon bizalommal. Minden egy helyen: ügyvédi asszisztencia, szakképzett ingatlanvagyon értékelő ingatlanközvetítők, bankfüggetlen hitel ügyintézést biztosítunk minden kedves ügyfelünknek.