Eladó ház - Albertirsa

eladás folyamatban!
Eladás folyamatban
KAPCSOLAT
Tóthné Teleki Éva

+36 70 525

Belső terület

104 m²

Telek terület

1239 m²

Szobák száma

4 szoba

Épület szintje

1.

Ingatlan azonosító:
468_tef

Pest megye, Albertirsa

Irányár

51 M Ft
(490.38 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

104 m²

Telek terület

1239 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsa zártkerti övezetében aszfalttól 30 méterre, ezt az 1239 nm.-es elkerített ingatlant, a rajta álló 104 nm.-es épülettel és jó állapotú melléképülettel együtt. Aki szeretne madárdalra ébredni és mókusok, nyuszik apróvadak szomszédságában le telepedni, annak ajánlom ezt  a kétlakrészesként is használható ZÖLD ÖVEZETI TEHERMENTES otthont.
Az ingatlanra áram , vezetékes gáz, hálózaton, az ivóvizet 28 méter mély saját kút adja, a szennyvíz derítőbe ürül.
A ház betonsáv alapra tégla falazattal épült, hőszigetelt fafödémes, pala héjalással. A belső térben : 4 szoba, konyha, étkező, spejz, kádas fürdőszoba, előszoba, háztartási helyiség valamint tusolós fürdőszoba került kialakításra. A két bejárat belső udvarról keleti fekvésű teraszról nyílik.
Az épület részben alápincézett, ami helyet ad a vegyes kazánnak is. A nyílászárók fából készültek. Az épület fűtése központi fűtés rendszeren keresztül történik radiátorokkal kondenzációs gázcirkóról és vegyeskazánról tetszés szerint. 
A belső burkolatok: festett fal, járólap, csempe , hajópadló, lamináltpadló. A külső homlokzat részben 10 cm. hungarocell dryvit szigetelt.
Az udvaron 20 nm.-es tégla épület áll, mely oldalán kívülről kerti sütőkemence kap helyet.
A kertben örökzöldek és bokrok virulnak.
Aki szeretné a vidéki élet örömeit élvezni, itt lehet állatot tartani, kertészkedni, vagy csak egész egyszerűen élvezni az életet.