Eladó ház - Dunanagyvarsány

KAPCSOLAT
Hajas Zsuzsanna

+36 30 229

Belső terület

123 m²

Telek terület

737 m²

Tájolás

kelet

Szobák száma

4 szoba

Terasz

30 m²

Épület szintje

2.

Épült

kb. 1981

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Klíma

van

Szigetelés

10 cm

Ingatlan azonosító:
8262_leebesfia

Pest megye, Dunanagyvarsány

Irányár

93.5 M Ft
(760.16 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

123 m²

Telek terület

737 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Dunavarsány központjához közel kínálok eladásra egy nettó: 123 nm, önálló, téglából és könnyűszerkezetes technológiával épült, szigetelt családi házat, 737 nm összközműves telekkel.
Elrendezése földszint: előtér, amerikai-konyha-nappali (a beépített konyhabútor az eladás részét képezi), szoba, 2 gardrób, kamra, fürdőszoba wc-vel.
Emelet: közlekedő, 2 szoba, fürdőszoba.
Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a hatalmas, 32 nm fedett terasz, amely ideális helyszín családi összejövetelekhez, baráti grillezésekhez, vagy egyszerűen a nyugodt pihenéshez – időjárástól függetlenül.
A fűtést és a meleg vizet gáz kombi cirkó biztosítja radiátoros hőleadással. A nyílászárók fa és műanyag szerkezetűek hőszigetelt üvegezéssel, redőnnyel, szúnyoghálóval szereltek.
2018-ban festés, burkolás, vezetékek cseréje, 2022-ben homlokzat szigetelése, színezése, tető felújítása történt meg.
Extrákból ízelítő: szauna, 2 klíma, öntöző rendszer, fúrt kút, riasztó, kamera rendszer, stb.
A kert gondozott, ápolt, 3 gépjárművel kényelmesen parkolhatunk kerítésen belül, itt található a különálló kerti tároló, amely ideális szerszámok és kerti eszközök pakolására.
Csendes, családbarát környezet, azonban mégis jól ellátott, iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek és tömegközlekedés a közelben.
Irány ár: 93.500.000,-Ft [LC8262]

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
123 m²
Telek terület
737 m²
Tájolás
kelet
Építési állapot