kiadó és eladó ingatlan Budapest, XXII. kerület területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4678 db, kiadó ingatlan: 514 db
Budapest, XXII. kerület
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Budapest, XXII. kerületi eladó és kiadó ingatlan

eladó és kiadó ingatlan hirdetést keres Budapest, XXII. kerület területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó és eladó ingatlan ajánlatot!

Budapest, XXII. kerületi eladó és kiadó ingatlan Budapest, XXII. kerület
7 találat

Eladó lakás, Budapest, XXII. kerület 3 szoba 58 m² 87 M Ft

eladó lakás

Budapest, XXII. kerület, Budatétény
Azonosító: 366_peen

XXII kerület csendes madárcsicsergős utcájában 2000 nm-es kertben elhelyezkedő 4 lakásos társasházban 58nm-es + 10 nm teraszos közvetlen kertkapcsolatos lakás eladó. A ház társasház a lakásnak önálló helyrajzi száma van. A kert közös tulajdon de fel van osztva a négy lakás tulajdonosa között így a fenti lakáshoz is tartozik kb 400nm kertrész ami ...

Belső terület
58 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Irányár
87 M Ft
(1.5 M Ft/㎡)
Újszerű!
Újszerű
Eladó panel lakás, Budapest, XXII. kerület 2 szoba 49 m² 73 M Ft

eladó panel lakás

Budapest, XXII. kerület,
Azonosító: 19_hti

TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT LAKÁS BUDATÉTÉNYBEN A RÓZSAKERT UTCÁBAN Megvételre kínálunk egy 49 nm-es magasföldszinti 2 szobás remek elosztású felújított lakást. A lakás felújítása során mind a víz, mind a villanyvezetékek cserélve lettek, új belső nyílászárók, új burkolatok szaniterek, melegburkolatok kerültek beépítésre. A konyha teljesen gépes...

Belső terület
49 m²
Szobák
2
Emelet
félemelet
Irányár
73 M Ft
(1.49 M Ft/㎡)
Eladó újszerű ingatlan, Budapest, XXII. kerület 4 szoba 239 m² 349 M Ft

eladó újszerű ingatlan

Budapest, XXII. kerület, Rózsavölgy
Azonosító: 640_kh

Eladó luxusvilla Buda egyik kedvelt részén, a 22. kerületi Jogar utcában, amely a tulajdonos és egy belsőépítész egyedi, a designra és a funkcionalitásra is nagy hangsúlyt fektetetett tervei alapján készült! Rendkívül jó, frekventált helyen, csendes utcában egy saroktelken található ez a ház. A 428 m2-es, gyönyörű dísznövényekkel parkosított tel...

Belső terület
239 m²
Telek terület
428 m²
Szobák
4
Irányár
349 M Ft
(1.46 M Ft/㎡)
Újszerű!
Újszerű
Eladó Építési telek, Budapest, XXII. kerület 1 m² 55 M Ft

eladó Építési telek

Budapest, XXII. kerület, Budafok, Gádor u.
Azonosító: 16161_bh

INGATLAN HELYSZÍNE: XXII. kerület Budafok részén található a Gádor utcában, a Budafoki MTE Sportegyesület szomszédságában. Kiválóan megközelíthető az 58, 158-as buszokkal. 5-7 percre elérhető a budai fonódó villamoshálózat is (47, 56-villamos) Újbuda központ – Móricz Zsigmond körtér cca 20 perc alatt elérhető. TELEK JELLEMZŐI: Lke-1/BF/2 besor...

Telek terület
1 m²
Irányár
55 M Ft
(55 M Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó ingatlan, Budapest, XXII. kerület 5 szoba 183 m² 199 M Ft

eladó ingatlan

Budapest, XXII. kerület,
Azonosító: 433_cai

Az alkotás helye… MŰTEREM, OTTHON és akár mindkettő e mesebeli házban! A rusztikus ingatlan Budafokon található a Kálváriahegy utcánál, csodálatos panorámával. Kérem nézze meg a videót: 556 m2-es telken található a -tetőtérrel együtt- ez a 3 szintes ház, 183 m2 lakóterülettel. A kert végében épült egy kb. 32 m2-es Kisház és van egy önálló ga...

Belső terület
183 m²
Telek terület
556 m²
Szobák
5
Irányár
199 M Ft
(1.09 M Ft/㎡)
garázzsal
Garázzsal
Eladó ipari ingatlan, Budapest, XXII. kerület 20 szoba 2600 m² 780 M Ft

eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület, Nagytétény
Azonosító: 35695_v

NAGYBAN GONDOLKODIK? Ez esetben Önnek találták ki ezt a Nagytétény kiváló közlekedésű helyén (autópályák 5 percen belül elérhetők),- kamionnal, teherautóval, BKV busszal - könnyem megközelíthető 4818 nm-es telkén fekvő ingatlant. A múlt század 20-as éveiben épült patinás épület Tőzsepalotaként működött,, a földszinten jelenleg is egy exkluzív, 350...

Belső terület
2600 m²
Telek terület
4818 m²
Szobák
20
Irányár
780 M Ft
(300 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Budapest, XXII. kerület 5 szoba 120 m² 142 M Ft

eladó ingatlan

Budapest, XXII. kerület, Baross Gábor telep
Azonosító: 1093_hi

Budapest Budatétény városrészében, kiváló közlekedési adottságokkal rendelkező helyen, kiemelt zöldövezetben kínálunk megvételre egy jelen állapotában 2 generációs, rendkívül jó állapotú, hangulatos, igényes családi házat. Az ingatlan egy déli tájolású, sík, 563 nm-es, (kb 19 x 29,6 méteres) szabályos téglalap alakú telken található. A telken elő...

Belső terület
120 m²
Telek terület
563 m²
Szobák
5
Irányár
142 M Ft
(1.18 M Ft/㎡)

7 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest, XXII. kerület
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest, XXII. kerület
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2