kiadó és eladó ingatlan Esztergom területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4702 db, kiadó ingatlan: 506 db
Esztergom
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Esztergom területén eladó és kiadó ingatlan

eladó és kiadó ingatlan hirdetést keres Esztergom területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó és eladó ingatlan ajánlatot!

Esztergom területén eladó és kiadó ingatlan Esztergom
10 találat

Eladó lakás, Esztergom 4 szoba 67 m² 64.9 M Ft

eladó lakás

Komárom-Esztergom megye, Esztergom, (Kertváros), Szalézi Lakótelep
Azonosító: 18_eh

Esztergom-Kertvárosban a Szalézi lakótelep egyik legjobb lépcsőházában eladó 3 szoba + nappalis, 2. emeleti lakás. Jelen pillanatban a 4 szobából egy gardrób szobává lett alakítva, másik pedig ebédlővé. Ezek könnyen, újra lakószobává módosítható. Otthon melegét kombi gázkazán biztosítja, ablakok műanyagra lettek cserélve. Bejárati ajtó is cserélv...

Belső terület
67 m²
Irányár
64.9 M Ft
(968.66 E Ft/㎡)
Eladó lakás, Esztergom 3 szoba 71 m² 87.51 M Ft

eladó lakás

Komárom-Esztergom megye, Esztergom, (Kertváros), Kesztölci út.
Azonosító: 16_eh

ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÓPARKI LAKÁS Esztergom-Kertvárosban a körforgalom közelében, Spar szomszédságában 28 lakásos lakóparki lakás. Külön bejáratú, teraszos, saját gépkocsi beállóval rendelkező 37m2-es lakás. Kialakítása: - Nappali - 16 m2 - konyha + étkező - 10,7 m2 - szoba - 16,8 m2 - szoba - 10,2 m2 - fürdőszoba - 6,1 m2 - 2 TERASZ! első: 10,7...

Belső terület
71 m²
Irányár
87.51 M Ft
(1.23 M Ft/㎡)
Eladó lakás, Esztergom 3 szoba 51 m² 45.9 M Ft

eladó lakás

Komárom-Esztergom megye, Esztergom, (Kertváros), Szalézi lakótelep
Azonosító: 15_eh

Eladó Esztergomban a Szalézi lakótelepen, 2 szoba + étkezős, 51 nm-es Francia erkélyes, egyedi gázkazán fűtéses lakás. Új nyílászárók, hűtő-fűtő klíma. Nagyon alacsony rezsivel! Tehermentes, 3 %-os hitelre vásárolható. Tulajdonosok egy időre vissza bérlelnék a lakást....

Belső terület
51 m²
Irányár
45.9 M Ft
(900 E Ft/㎡)
Eladó újszerű lakás, Esztergom 1 szoba 35 m² 41.41 M Ft

eladó újszerű lakás

Azonosító: 14_eh

ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÓPARKI LAKÁS Esztergom-Kertvárosban a körforgalom közelében, Spar szomszédságában 28 lakásos lakóparki lakás. Külön bejáratú, teraszos, saját gépkocsi beállóval rendelkező 37m2-es lakás. Kialakítása: - konyha + étkező - 13,6m2 - szoba - 16,3m2 - fürdőszoba - 7,2m2 - terasz - 11,2m2 - tároló - 1,2m2 37m2-es földszinti, külön ...

Belső terület
35 m²
Szobák
1
Emelet
földszint
Irányár
41.41 M Ft
(1.18 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó lakás, Esztergom 2 szoba 55 m² 46 M Ft

eladó lakás

Komárom-Esztergom megye, Esztergom
Azonosító: 13_eh

Esztergomban, az Erzsébet Királyné utcában eladó egy 3. Emeleti lakás, bazilika panorámával! Nettó 55 nm, óriási 4.5 nm-es erkéllyel. Összes nyílászáró újszerű műanyag, illetve a bejárati ajtó is már újra lett cserélve. Jelenleg cserépkályha fűtése van, de főépítészi engedély van arra, hogy klímát helyezzenek a homlokzati falakra. H-tarifával is bő...

Belső terület
55 m²
Irányár
46 M Ft
(836.36 E Ft/㎡)
Eladó Szőlős, Esztergom 5083 m² 5.9 M Ft

eladó Szőlős

Komárom-Esztergom megye, Esztergom, Öregkúria utca
Azonosító: 30_tr

Panorámás mezőgazdasági telek présházzal és pincével Esztergomban Eladó Esztergom határában, a Dobogókői út közelében, az Öregkúria utcában egy 5.083 m²-es, mezőgazdasági besorolású telek, szőlő és szántó művelési ággal. A területen található: - egy kb. 30 m²-es présház (1800-as évek vége, 1934-ben átépítve), -valamint egy kb. 50 m²-es, bol...

Telek terület
5083 m²
Irányár
5.9 M Ft
(1.16 E Ft/㎡)
Eladó lakás, Esztergom 3 szoba 95 m² 62.9 M Ft

eladó lakás

Komárom-Esztergom megye, Esztergom, Aranyhegy
Azonosító: 9_eh

Esztergomban, Aranyhegyen eladó egy nettó 95 nm-es üzlethelyiség, ami lakássá alakítható, és minősíthető. Tégla építésű, fűtését gázkazán biztosítja, ipari áram ellátás is van. Felújítandó az épület, saját igényre szabható. Üzlethelyiség, vagy egy nagyobb lakás kialakítható. Hivatalos statikai véleménnyel. Saját 266 nm-es telek tartozik hozzá, amel...

Belső terület
95 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Irányár
62.9 M Ft
(662.11 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó üzlethelyiség utcai bejáratos, Esztergom 3 szoba 95 m² 62.9 M Ft

eladó üzlethelyiség utcai bejáratos

Komárom-Esztergom megye, Esztergom, (Aranyhegy), Kaán utca
Azonosító: 8_eh

Esztergomban, Aranyhegyen eladó egy nettó 95 nm-es üzlethelyiség, ami lakássá alakítható, és minősíthető. Tégla építésű, fűtését gázkazán biztosítja, ipari árammal rendelkezik. Felújítandó az épület, saját igényre szabható. Üzlethelyiség, vagy egy nagyobb lakás kialakítható. Hivatalos statikai véleménnyel. Saját 266 nm-es telek tartozik hozzá, am...

Belső terület
95 m²
Telek terület
266 m²
Szobák
3
Irányár
62.9 M Ft
(662.11 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Esztergom 5 szoba 158 m² 79.9 M Ft

eladó ingatlan

Komárom-Esztergom megye, Esztergom, (Kertváros), Damjanich János
Azonosító: 25_tr

Több lakásos családi ház és üzlethelyiség két helyrajzi számon – Esztergom-Kertvárosban Esztergom Kertváros részén, a Damjanich utcában, közös bejárattal rendelkező, két külön helyrajzi számon nyilvántartott ingatlanegyüttes eladó. A nagy telekméreteknek és az eltérő funkcióknak köszönhetően az ingatlan sokoldalúan hasznosítható. Ingatlan ...

Belső terület
158 m²
Telek terület
3216 m²
Szobák
5
Irányár
79.9 M Ft
(505.7 E Ft/㎡)
Eladó lakás, Esztergom 3+2 szoba 122 m² 74.9 M Ft

eladó lakás

Komárom-Esztergom megye, Esztergom, (Kertváros), Kesztölci út
Azonosító: 20_tr

Tágas, 122 m²-es nagyméretű lakás eladó Esztergom – Esztergom-Kertváros határán! Családias és jól megközelíthető környezetben kínálunk eladásra egy 122 m² hasznos alapterületű, kiváló elrendezésű otthont. A nagy nappali, a külön nyíló szobák és a külön tárolóhelyiség praktikus, jól használható életteret biztosítanak a mindennapokban. Az ingatla...

Belső terület
122 m²
Szobák
3+2
Emelet
4
Irányár
74.9 M Ft
(613.93 E Ft/㎡)

10 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Esztergom
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Esztergom
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2