kiadó és eladó ingatlan Pest megye területén 36. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4686 db, kiadó ingatlan: 516 db
Pest megye
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Pest megyei eladó és kiadó ingatlan

eladó és kiadó ingatlan hirdetést keres Pest megye területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó és eladó ingatlan ajánlatot!

Pest megyei eladó és kiadó ingatlan Pest megye

Eladó Építési telek, Dabas 806 m² 5.99 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 693_adimp

Dabason megvételre kínálok 806 m2-es (15,5 x 54 m), Lf-1 besorolású építési telket. Igény esetén a szomszédos telkek is megvásárolhatók. Közelben, bölcsőde, óvoda, általános iskola, bevásárlási lehetőségek, távolsági buszmegálló, vasútállomás, stb megtalálhatók. Hívjon bizalommal, hogy személyesen bemutathassam Önnek ezt a remek ár/érték arányú ...

Telek terület
806 m²
Irányár
5.99 M Ft
(7.43 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Érd 4+1 szoba 120 m² 79.9 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Érd, (Vincellér), Hárslevelű utca
Azonosító: 221_matm

Felújítandó, azonnal költözhető családi ház csendes, hangulatos környezetben Érden! Eladásra kínálunk Érd kedvelt, nyugodt részén, a Bor utcák egyikében egy 557m²-es összközműves telken fekvő, 120 m²-es, belső kétszintes családi házat. Az ingatlan 1981-ben épült, statikailag jó állapotú, tehermentes, azonnal birtokba vehető, felújítása után k...

Belső terület
120 m²
Telek terület
557 m²
Szobák
4+1
Irányár
79.9 M Ft
(665.83 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Albertirsa 2 szoba 60 m² 22.5 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Albertirsa, Irsa
Azonosító: 396_tef

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt az 1654 nm.-es elkerített ingatlant, melyen egy vegyes falazatú felújítandó családi ház épült. Az épület két parkettás szoba, nappali, fürdőszoba, spejz, félszoba helyiségekből áll. A melléképületi részben egy nyári konyha és műhely kapott helyet. Az épület mellett gazdasági helyiség é...

Belső terület
60 m²
Telek terület
1654 m²
Szobák
2
Irányár
22.5 M Ft
(375 E Ft/㎡)
akciós ár
Akciós
Eladó nyaraló, Törökbálint 3 szoba 120 m² 139.5 M Ft

eladó nyaraló

Pest megye, Törökbálint, Pistály
Azonosító: 36055_v

4651m2, MK2 besorolású zártkert eladó. A telken található egy 60m2 alapterületű családi ház, amelynek emeleti része szintén 60m2. A ház kívül-belül felújítandó, terasz, konyha, étkező, fürdő, és 3 szoba található benne. A telken található plusz egy kisebb ház, alapterületét tekintve kb.15-18m2. Boros prince, 1 szoba, konyha és egy WC van benne, szi...

Belső terület
120 m²
Telek terület
4651 m²
Szobák
3
Irányár
139.5 M Ft
(1.16 M Ft/㎡)
Eladó Üdülő, Törökbálint 2356 m² 70.99 M Ft

eladó Üdülő

Pest megye, Törökbálint, Pistály
Azonosító: 36054_v

Törökbálinton eladó MK2 övezeti besorolásban lévő zart kerti telek, széles utcafronttal. A vízellátás fúrt kúttal megoldott. A telek mellett található egy másik 2000m2-es telek, rajta 60m2-res , kétszintes családi házzal. ...

Telek terület
2356 m²
Irányár
70.99 M Ft
(30.13 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Visegrád 6 szoba 358 m² 119 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Visegrád, Harangvirág utca
Azonosító: 13530_bhv

Visegrádi panorámás családi ház eladó – kivételes lehetőség a Duna-Ipoly Nemzeti Park szívében Visegrád legcsendesebb, zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy háromszintes, 358 m²-es családi házat, amely 1060 m²-es telken helyezkedik el. A házból lenyűgöző kilátás nyílik a Dunára és a Visegrádi Fellegvárra, a természet közelsége és a panoráma...

Belső terület
358 m²
Telek terület
1060 m²
Szobák
6
Irányár
119 M Ft
(332.4 E Ft/㎡)
árcsökkenés!
Árcsökkenés
Eladó ingatlan, Vámosmikola 4 szoba 110 m² 32.5 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Vámosmikola
Azonosító: 13527_bhv

Eladó, tágas családi ház Vámosmikolán, önellátásra alkalmas kerttel, nagyméretű garázzsal! Eladásra kínálok Vámosmikola csendes, természetközeli részén, egy 110 m²-es, 4 szobás karbantartott családi házat, melyhez 2984 m²-es, bőségesen termő kert tartozik. Ideális választás vidéki otthonhoz, nyaralónak vagy ritka lehetőség, ha önellátó gazdálkodá...

Belső terület
110 m²
Telek terület
2984 m²
Szobák
4
Irányár
32.5 M Ft
(295.45 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Szob 6+4 szoba 220 m² 69.9 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Szob, Szabadság tér
Azonosító: 11950_bhi

Befektetők figyelem, kivételes lehetőség ! Eladó Szob központjában, - a csodás hangulatú Szabadság téren -, mégis csendes helyen egy 220 nm-es alápincézett épület hatalmas telekkel. A ház három szintes. - földszint 125 nm: 33 nm-es nappali/társalgó, 4 egész és 1 félszoba, konyha, lépcsőház, folyosó - tetőtér bruttó 95 nm: 3 egész és egy...

Belső terület
220 m²
Telek terület
1435 m²
Szobák
6+4
Irányár
69.9 M Ft
(317.73 E Ft/㎡)
Eladó ipari ingatlan, Szokolya 2800 m² 190 M Ft

eladó ipari ingatlan

Pest megye, Szokolya
Azonosító: 1839_pl

Különleges Föld Alatti Pince/Raktár Eladó a Börzsöny Szívében – 2800 nm-es Épület, 7163 nm-es Területen! Eladásra kínálunk egy igazán egyedi, sokoldalúan hasznosítható föld alatti raktár komplexumot Budapesttől mindössze 50 km-re, Szokolya szélén. A 7163 nm-es külterületi telken 2012-ben épült, 2800 nm-es föld alatti létesítmény, mely páratla...

Belső terület
2800 m²
Telek terület
7163 m²
Irányár
190 M Ft
(67.86 E Ft/㎡)
Eladó új építésű ingatlan, Albertirsa 3 szoba 88 m² 51.04 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Pest megye, Albertirsa, Irsa
Azonosító: 393_tef

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán vagy az ország területén bárhol ezt az újépítésű 88 nm.-es hasznos alapterületű téglafalazatú újépítésű családi házat. Kivitelezés ideje 6-8 hó. A kivitelező az ország több pontján rendelkezik referenciával. Az építtető vállal könnyűszerkezetes családi házat bruttó 540 ezer, tégla falazat...

Belső terület
88 m²
Telek terület
500 m²
Szobák
3
Irányár
51.04 M Ft
(580 E Ft/㎡)
CSOK igényelhető
CSOK igényelhető
Eladó új építésű ingatlan, Albertirsa 3 szoba 80 m² 46.4 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Pest megye, Albertirsa, Alberti
Azonosító: 392_tef

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán vagy az ország területén bárhol ezt az újépítésű 80 nm.-es hasznos alapterületű téglafalazatú újépítésű családi házat. Kivitelezés ideje 8-10 hó. A kivitelező az ország több pontján rendelkezik referenciával. Az építtető vállal könnyűszerkezetes családi házat bruttó 540 ezer, tégla falaza...

Belső terület
80 m²
Telek terület
500 m²
Szobák
3
Irányár
46.4 M Ft
(580 E Ft/㎡)
CSOK igényelhető
CSOK igényelhető
Eladó új építésű ingatlan, Albertirsa 4 szoba 80 m² 43.2 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Pest megye, Albertirsa, Irsa
Azonosító: 391_tef

A Teleki és Fia ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán vagy az ország területén bárhol ezt az újépítésű 80 nm.-es hasznos alapterületű fakönnyűszerkezetű újépítésű családi házat. Kivitelezés ideje_ 6-8 hó. A kivitelező az ország több pontján rendelkezik referenciával. Az építtető vállal könnyűszerkezetes családi házat bruttó 540 ezer, tégla f...

Belső terület
80 m²
Telek terület
500 m²
Szobák
4
Irányár
43.2 M Ft
(540 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó ipari ingatlan, Örkény 320 m² 129.9 M Ft

eladó ipari ingatlan

Pest megye, Örkény
Azonosító: 691_adimp

Kizárólag az Adamcsik Ingatlan kínálatában! Örkényen, az 5-ös főút mellett, közvetlen lehajtással kínálunk megvételre egy különleges lehetőséget: egy 1700 m²-es telken fekvő, tulajdoni lap szerint „kivett lakóépület, udvar és műhely” besorolású ingatlant. Az ingatlan elektromos kapuval ellátott, így a megközelítés kényelmes és biztonságos. A je...

Belső terület
320 m²
Telek terület
1700 m²
Irányár
129.9 M Ft
(405.94 E Ft/㎡)
Eladó új építésű ingatlan, Vác 5 szoba 160 m² 160 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Pest megye, Vác, Törökhegy
Azonosító: 16158_bh

Eladásra kínálunk Vác Törökhegyen egy minden igényt kielégítő újépítésű családi házat. Az ingatlan 2024-ben épült, 160 nm alapterületű. A tágas előszobából jutunk a hatalmas egylégterű amerikai konyhás nappaliba, ami csodás örökpanorámával rendelkezik Vác és a Dunakanyar irányába. A földszinten emellett kialakításra került egy fürdőszoba és egy...

Belső terület
160 m²
Telek terület
500 m²
Szobák
5
Irányár
160 M Ft
(1 M Ft/㎡)
Panorámás!
Panorámás
Eladó ingatlan, Tápiószentmárton 2 szoba 37 m² 19.4 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Tápiószentmárton, Üdülőterület
Azonosító: 388_tef

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Tápiószentmárton üdülőterületén ezt az állandó lakhatásra alkalmas tetőteres házikót. Az ingatlan 400 nm.-es körbe kerített telken áll, az épület hasznos alapterülete 37 nm . Vezetékes víz, áram, hálózatra kötve, a szennyvíz tárolóba ürül. Vezetékes internet az utcában húzódik. Az épület beton alapra...

Belső terület
37 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
2
Irányár
19.4 M Ft
(524.32 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 64900 m² 695.08 M Ft + Áfa

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36044_v

Eladó 6,49ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
64900 m²
Irányár
695.08 M Ft + Áfa
(30 €/㎡ + Áfa)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 29200 m² 312.73 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36043_v

2,92ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
29200 m²
Irányár
312.73 M Ft
(30 €/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 14100 m² 151.01 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36042_v

Eladó 1,41ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
14100 m²
Irányár
151.01 M Ft
(30 €/㎡)
Eladó Építési telek, Dabas 78100 m² 836.45 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36041_v

7,81ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park 7,81hektáros területe ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! Bővebb információkért keressen elérhetőségeimen, szívesen állok a rendelkezésére!...