kiadó és eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén 2. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4678 db, kiadó ingatlan: 515 db
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei eladó és kiadó ingatlan

eladó és kiadó ingatlan hirdetést keres Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó és eladó ingatlan ajánlatot!

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei eladó és kiadó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Eladó új építésű ingatlan, Nyíregyháza 5 szoba 150 m² 124.9 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, Lengő utca
Azonosító: 836_ahi

Nyíregyháza - Orosi út csendes szilárd burkolatú lakóparkjában újépítésű házak között még 1 db szintes ikerházfél keresi új tulajdonosát! - tégla építésű, cseréptetővel - hőszivattyú padlófűtéssel - 4 hálószoba - 2 fürdő + 2 wc - TÁGAS nappali + konyha - étkező - dél - kelet - nyugati fekvés - 1 db klíma az árban - 1 állásos garázzsal - ...

Belső terület
150 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
5
Irányár
124.9 M Ft
(832.67 E Ft/㎡)
Energiatakarékos!
Energiatakarékos
Eladó új építésű lakás, Nyíregyháza 2 szoba 45 m² 42.75 M Ft

eladó új építésű lakás

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, Belváros
Azonosító: 834_ahi

Megkezdődött az előértékesítés! 20 lakásos, 2 lépcsőházas LIFTES társasházban 1 hálószoba + nappali elosztású lakás eladó, leköthető! Garázs 8,5 M Ft-tól, gépkocsi beálló 2,5 M Ft a lakáshoz. Minőségi kivitellel, természetesen referenciákkal rendelkező kivitelezőtől! Hívjon, keressen bátran további kérdések esetén!...

Belső terület
45 m²
Irányár
42.75 M Ft
(950 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű ingatlan, Nyírtura 4 szoba 94 m² 60.9 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyírtura
Azonosító: 833_ahi

Nyíregyházától 10 km-re új építésű lakóparkban különálló családi ház megrendelhető. Jellemzők: tégla építésű, cseréptetővel 3 hálószoba + nappali 2 fürdő + 2 wc mosókonyha kamra 100 % készültség! Természetesen egyedi elképzelések is megvalósíthatóak! Egyedi lehetőségek: Minden kedvezmény igénybe vehető ( CSOK, Otthon Start )! A fe...

Belső terület
94 m²
Telek terület
900 m²
Szobák
4
Irányár
60.9 M Ft
(647.87 E Ft/㎡)
akciós ár
Akciós
Kiadó iroda, Nyíregyháza 2 szoba 141 m² 338 E Ft/hó + Áfa

kiadó iroda

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, Belváros
Azonosító: 831_ahi

Nyíregyháza sétáló utcához közeli irodaház portaszintjén 141 nm-es blokk kiadó! portaszolgálat egyben 108 nm légtér öltöző - zuhanyzó wc Azonnal költözhető! A feltüntetett bérleti díj NETTÓ összeg, plusz ÁFA ! 2 hó kaució + egyszeri 1/2 havi ingatlanközvetítési díj....

Belső terület
141 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
2
Bérleti díj
338 E Ft/hó + Áfa
(2.4 E Ft/㎡) + Áfa
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó üzleti ingatlan, Nyíregyháza 2 szoba 44 m² 110 E Ft/hó + Áfa

kiadó üzleti ingatlan

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, Belváros
Azonosító: 828_ahi

Kiváló elhelyezkedésű üzlethelyiség Nyíregyháza szívében Nyíregyháza belvárosában a sétáló utcához közel 2 helyiséges üzlethelyiség kiadó! Akár orvosi rendelőnek, masszázs szalonnak is kiváló. Azonnal költözhető! A feltüntetett bérleti díj NETTÓ összeg, plusz ÁFA ! 2 hó kaució + egyszeri 1/2 havi ingatlan közvetítési díj!...

Belső terület
44 m²
Szobák
2
Bérleti díj
110 E Ft/hó + Áfa
(2.5 E Ft/㎡) + Áfa
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos, Nyíregyháza 333 m² 533 E Ft/hó + Áfa

kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, Belváros
Azonosító: 827_ahi

Kiadó, felújított üzlethelyiség Nyíregyháza frekventált részén Kiváló elhelyezkedésű, utcafronti, 333m²-es tágas üzlethelyiség várja bérlőjét Nyíregyházán, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében. Az ingatlan egy irodaépület földszintjén földszintjén helyezkedik el, azonnal megközelíthető az utcáról. A helyiség felújított, összkomfortos, távfűtéses, ...

Belső terület
333 m²
Szobák
0
Bérleti díj
533 E Ft/hó + Áfa
(1.6 E Ft/hó/㎡ + Áfa)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó lakás, Nyíregyháza 2+1 szoba 69 m² 69.99 M Ft

eladó lakás

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, (Belváros), Kossuth utca
Azonosító: 16172_bh

INGATLAN HELYSZÍNE *********************** *** NYÍREGYHÁZA - KOSSUTH LAJOS UTCA*** Az ingatlan 69 négyzetméter (+ loggia 6 m2) alapterülettel rendelkezik, per és teher mentes,. Az épület 2015-ben épült. A modern igényeknek megfelelően lett kialakítva. Gyönyörű otthonosságot sugárzó belső terek jellemzik. Az óriási nappali mellett 2 háló ...

Belső terület
69 m²
Szobák
2+1
Emelet
2
Irányár
69.99 M Ft
(1.01 M Ft/㎡)
Eladó új építésű ingatlan, Nyíregyháza 5 szoba 100 m² 86.9 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, Újkistelekiszőlő
Azonosító: 826_ahi

Indul a legújabb családi ház projekt Nyíregyháza déli részén! – Kezdés 2026 tavasz! CSOK, 3%-os OTTHON START hitel is igényelhető rá! Ha egy modern, kényelmes és energiatakarékos otthont keresel, ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Miért érdemes ezt a házat választani? Téglaépítés, cseréptető – klasszikus stílus és tartósság 3 hálószoba +...

Belső terület
100 m²
Telek terület
1600 m²
Szobák
5
Irányár
86.9 M Ft
(869 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó ingatlan, Nyíregyháza 4 szoba 280 m² 114.9 M Ft

eladó ingatlan

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, Orosi út övezete
Azonosító: 816_ahi

Különálló családi ház eladó Nyíregyházán, az Orosi út elején – KIVÁLÓ HELYEN! Tágas, kényelmes otthon prémium extrákkal, kiváló ár-érték arányban! Ez az ingatlan egy igazi nyugalom szigete, eldugott, csendes környezetben, mégis könnyen elérhető helyen. Főbb jellemzők: Masszív építés és kiváló szigetelés - HB 38-as tégla + 17 cm grafitos h...

Belső terület
280 m²
Telek terület
740 m²
Szobák
4
Irányár
114.9 M Ft
(410.36 E Ft/㎡)
Külső medence!
Külső medence
Eladó ingatlan, Nyíregyháza 5 szoba 108 m² 99.9 M Ft

eladó ingatlan

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, Orosi út övezete
Azonosító: 801_ahi

Eladó ikerház Nyíregyházán, a dinamikusan fejlődő Orosi úti lakóparkban! Kizárólag garázs kapcsolat van a két lakás között! UTOLSÓ DARAB! RÖVID KÖLTÖZÉSI HATÁRIDŐVEL! Modern otthon csendes, mégis városhoz közeli környezetben! - Szilárd burkolatú utcában! - Megbízható kivitelező rengeteg referenciával! - Téglaépítésű, cseréptetővel - ...

Belső terület
108 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
5
Irányár
99.9 M Ft
(925 E Ft/㎡)
garázzsal
Garázzsal
Eladó ingatlan, Bököny 3 szoba 94 m² 45 M Ft

eladó ingatlan

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Bököny, József Attila utca
Azonosító: 6_ti

Falusi CSOK-ra, CSOK pluszra ideális! Bökönyben, központhoz 250 méterre lévő 430 m2 telken jó állapotú, 94 m2-es családiház eladó! Beton alapra épült téglából, a tető cserepeslemez, a födém 10 cm-es purhab szigeteléssel ellátott. A műanyag ablakok redőnnyel felszereltek. A fűtés villanykályhákkal és hűtő-fűtő klímával megoldott, 2 db vaskályha r...

Belső terület
94 m²
Telek terület
430 m²
Szobák
3
Irányár
45 M Ft
(478.72 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Nyíregyháza 6 szoba 230 m² 115 M Ft

eladó ingatlan

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, Ifjúság utca
Azonosító: 787_ahi

Nyíregyháza, Sóstói út közelében lévő csendes zsákutca nyugalmában vált eladóvá ez a kiváló adottságú, lehetőségekkel teli kertes ház. Az ingatlan alsó szintje 1976-ban épült, mely 1997-ben emelet ráépítéssel lett kibővítve. Az alsó szinten 2 szoba, konyha, fürdő, wc található összesen kb. 100 nm alapterületen. Itt gázkonvektoros fűtés maradt...

Belső terület
230 m²
Telek terület
450 m²
Szobák
6
Eredeti irányár
119.9 M Ft
Akciós ár
115 M Ft
(500 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos, Nyíregyháza 560 m² 896 E Ft/hó + Áfa

kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, Belváros
Azonosító: 777_ahi

Nyíregyháza abszolút belvárosában 20 éve fitneszteremként működő üzlethelyiség keresi új bérlőjét! Az ingatlan utcafronti bejárattal rendelkezik, előtte sok parkolóval fizetős övezetben. A földszinti része 356 nm, 1 nagy légtér öltözővel, vizesblokkokkal, fogadóval, szoláriummal. Az emelet 204 nm, vizesblokkal, öltözővel, több kisebb és egy ...

Belső terület
560 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
0
Emelet
földszint
Bérleti díj
896 E Ft/hó + Áfa
(1.6 E Ft/㎡) + Áfa
Eladó új építésű ingatlan, Nyíregyháza 4 szoba 80 m² 66 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, Kertváros
Azonosító: 762_ahi

Nyíregyháza - Ságvári kertváros csendes részén új ikerház egyik fele még keresi gazdáját! Jellemzői: - Tégla építésű, cseréptetős - 3 hálószoba + nappali - nagy terasz - tökéletes méretű pihenőkert - csak gépkocsi beállóval érintkező ikerház 2025. őszi kezdéssel leköthető. alacsony rezsi...

Belső terület
80 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
4
Irányár
66 M Ft
(825 E Ft/㎡)
CSOK igényelhető
CSOK igényelhető
Eladó ingatlan, Rohod 3 szoba 120 m² 32 M Ft

eladó ingatlan

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Rohod, Kossuth Lajos utca
Azonosító: 15731_bh

ELADÓ INGATLAN HELYSZÍNE ******************************* *** Rohod *** A megye, és egyben a Nyírség északkeleti részén fekszik. A környező települések közül Vaja 3, Baktalórántháza 7, Vásárosnamény 18, Mátészalka 19, a megyeszékhely, Nyíregyháza pedig 34 kilométer távolságra található. OTTHONOS, NAGY TERASZOS CSALÁDI HÁZ PARKOSÍTOTT UDVARRAL...

Belső terület
120 m²
Telek terület
2492 m²
Szobák
3
Irányár
32 M Ft
(266.67 E Ft/㎡)

35 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2