Eladó téglalakás - Dunaújváros

KAPCSOLAT
Annus Ferenc

+36 20 275

Belső terület

35 m²

Tájolás

dél

Szobák száma

1 szoba

Emelet

magasföldszint.

Épület szintje

4.

Épült

1965

Extrák

fszt, csend, zöldövezet, pincerész, klíma, kaputelefon

Az időpont kérés naptár ikonja
HTML
Az időpont kérés naptár ikonja
PDF
Eladó téglalakás
Belső azonosító:
2026/43
Ingatlan azonosító:
12_tpo

Fejér megye, Dunaújváros, Technikum városrész

Irányár

25.9 M Ft
(740 E Ft/㎡)

Szobák

1 szoba

Emelet

magasföldszint

Terület

35 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Árzuhanás: 25,9MFt-ra! Dunaújváros Technikum városrészében földszinti, vállalkozásra is alkalmas lakás eladó!
Eladásra kínálunk Dunaújváros kedvelt, zöldövezeti városrészében egy 35 m²-es, földszinti, napfényes fekvésű, téglaépítésű lakást, csendes utcában, mégis kiváló infrastruktúrával.
A lakás 1 szobából , konyhából ,fürdőből áll, praktikus elrendezésének köszönhetően ideális választás lakhatásra, befektetésre vagy akár vállalkozás céljára is (iroda, rendelő, szolgáltatás).
Műszaki jellemzők:
Villanyhálózat felújítva, 32 amperre bővítve
Gáz kikötve
Meleg vizet villanybojler biztosítja
Szobában 1 éves hűtő-fűtő klíma
A lakáshoz pincerész tartozik
Környezet és elhelyezkedés:
Zöld, ligetes környezet
Belváros és egyetem gyalogosan is könnyen elérhető
Kiváló tömegközlekedés
Csendes utca
Ingyenes parkolás az udvarban
Kis alapterülete ellenére sok lehetőséget rejt, fenntartása kedvező, elhelyezkedése pedig kifejezetten értékálló.
Tulajdonos szívesen beszámítana Dunaújváros vagy környékén, telket, hétvégi telket max. 8MFt- ig.

Hívjon bizalommal, hétvégén is elérhető vagyok!
Annus Ferenc (ingatlan- hitel)
+36202754325
Teljes körű adás-vétel ügyintézésben segítünk!
-Ügyvédi háttér biztosítása
-Ingyenes hitel-ügyintézés
-Energetikai tanúsítvány
-Ingyenes helyszíni felmérés
-Ingyenes hirdetések országosan
-Amennyiben el szeretné adni meglévő ingatlanát, segítünk!
-Előzetes költségek nélkül!
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget! Hívjon most!