Ingatlan kereső 60. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4684 db, kiadó ingatlan: 510 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Eladó és kiadó ingatlan kereső

Az alábbi ingatlan listában a teljes kínálatunkat láthatja, melyet szűkíthet a fenti ingatlan kereső segítségével.

Eladó új építésű lakás, Siófok 2 szoba 60 m² 101.75 M Ft

eladó új építésű lakás

Somogy megye, Siófok, Ezüstpart
Azonosító: 66_cll

Siófok Ezüstparton keresi új tulajdonosát egy vízparti új építésű luxus apartmanház 1. emeleti, nappali+1 hálós 60 nm-es Balatonra panorámás lakása. Nappalijához 13 nm-es üvegkorlátos erkély kapcsolódik. Az ingatlan zárt, őrzött lakóparkban van, a ház 5 emeletes, liftes, tájolása NY. A lakás hő és hangszigetelést kapott, a hőszivattyús légbefúvás...

Belső terület
60 m²
Irányár
101.75 M Ft
(1.7 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű lakás, Siófok 2 szoba 54 m² 105.6 M Ft

eladó új építésű lakás

Somogy megye, Siófok, Ezüstpart
Azonosító: 65_cll

Siófok Ezüstparton keresi új tulajdonosát egy vízparti új építésű luxus apartmanház földszinti, nappali+1 hálós 54,5 nm-es Balatonra panorámás, kertkapcsolatos lakása. Nappalijához 13 nm-es terasz kapcsolódik. Az ingatlan zárt, őrzött lakóparkban van, a ház 5 emeletes, liftes, tájolása K. A lakás hő és hangszigetelést kapott, a hőszivattyús légbe...

Belső terület
54 m²
Szobák
2
Emelet
földszint
Irányár
105.6 M Ft
(1.96 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű lakás, Siófok 3 szoba 75 m² 223.47 M Ft

eladó új építésű lakás

Somogy megye, Siófok, Ezüstpart
Azonosító: 63_cll

Siófok Ezüstparton keresi új tulajdonosát egy vízparti új építésű luxus apartmanház földszinti, nappali+2 hálós 75,4 nm-es Balatonra panorámás, kertkapcsolatos lakása. Nappalijához 30 nm-es terasz kapcsolódik. Az ingatlan zárt, őrzött lakóparkban van, a ház 5 emeletes, liftes, tájolása NY. A lakás hő és hangszigetelést kapott, a hőszivattyús légb...

Belső terület
75 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Irányár
223.47 M Ft
(2.98 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó lakás, Vác 2+2 szoba 111 m² 84.9 M Ft

eladó lakás

Pest megye, Vác, Belváros
Azonosító: 11881_bhi

Vácon, a történelmi belváros egyik legimpozánsabb polgári társasházban egy jó adottságokkal rendelkező, 110 m2-es, lakás eladó. Az eklektikus épület a 20. század elején épült. Jó elosztású. A több, mint 30 m2-es nappali + alkóvja lehetőséget ad a nagyobb családi összejövetelekre. A 3 külön bejáratú hálószoba, konyha, fürdő, külön wc, spájz, házt...

Belső terület
111 m²
Szobák
2+2
Emelet
földszint
Irányár
84.9 M Ft
(764.86 E Ft/㎡)
Eladó lakás, Budapest, VIII. kerület 1+1 szoba 62 m² 75 M Ft

eladó lakás

Budapest, VIII. kerület, Magdolna negyed
Azonosító: 329_nh

VIII. (Magdolna negyed), Baross utcában, 6 emeletes, liftes, körfolyosós, jó állapotú társasházban, 6. emeleti, 62nm-es, 2019-ben teljeskörüen felújított, gáz cirkó fűtésű, tulajdoni lap szerint 1+1 félszobás lakás, kamrás. Felújításkor 3 szobát, és egy nappalit alakítottak ki. A fürdőszoba zuhanyzós, a wc külön hejyiségben kapott helyet. Vízóra ni...

Belső terület
62 m²
Szobák
1+1
Emelet
6
Irányár
75 M Ft
(1.21 M Ft/㎡)
Eladó új építésű lakás, Orosháza 2 szoba 40 m² 35.5 M Ft

eladó új építésű lakás

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Makói utca
Azonosító: 366_uho

1. emelet 4. számú lakás nappali: 18,17m2 konyha: 5,98 m2 háló: 8,06 m2 fürdő: 2,88 m2 WC: 1,44 m2 közlekedő: 4,14 m2 terasz: 17,26 m2...

Belső terület
40 m²
Irányár
35.5 M Ft
(887.5 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű lakás, Orosháza 2 szoba 40 m² 32.5 M Ft

eladó új építésű lakás

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Makói utca
Azonosító: 365_uho

1. emelet 3. számú lakás nappali: 18,17 m2 konyha: 5,98 m2 háló: 8,06 m2 fürdő: 2,88 m2 WC: 1,44 m2 közlekedő: 4,14 m2 terasz: 9,39 m2...

Belső terület
40 m²
Irányár
32.5 M Ft
(812.5 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű lakás, Orosháza 2 szoba 40 m² 32.5 M Ft

eladó új építésű lakás

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Makói utca
Azonosító: 364_uho

1. emelet 2. számú lakás nappali: 18,06 m2 konyha: 5,98 m2 háló: 8,06 m2 fürdő: 2,88 m2 WC: 1,44 m2 közlekedő: 4,14 m2 terasz: 10,42 m2...

Belső terület
40 m²
Irányár
32.5 M Ft
(812.5 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű lakás, Orosháza 2 szoba 40 m² 32.5 M Ft

eladó új építésű lakás

Békés megye, Orosháza, Belváros
Azonosító: 363_uho

1. emelet 1. számú lakás nappali: 18,06 m2 konyha: 5,98 m2 háló: 8,06 m2 fürdő: 2,88 m2 WC: 1,44 m2 közlekedő: 4,14 m2 terasz: 10,42 m2...

Belső terület
40 m²
Irányár
32.5 M Ft
(812.5 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó lakás, Dunaharaszti 4+2 szoba 165 m² 86.99 M Ft

eladó lakás

Pest megye, Dunaharaszti, Rákócziliget
Azonosító: 7971_leebesfia

Nagycsaládos vagy kétgenerációs házat keresel? Akkor olvass tovább! Dunaharaszti Rákóczi Ligeten eladóvá vált egy szépen felújított, 2 generációnak is alkalmas tetőteres tégla sorházi lakás. A 165 m2 alapterület áll: (földszinten) hatalmas nappali és étkező, 2 galériás hálószoba, nagy konyha, spejz, WC és fürdőszoba, (tetőtérben) nagy nappali op...

Belső terület
165 m²
Szobák
4+2
Irányár
86.99 M Ft
(527.21 E Ft/㎡)
Eladó lakás, Zalaegerszeg 3 szoba 146 m² 89.9 M Ft

eladó lakás

Zala megye, Zalaegerszeg, (Belváros), Kis utca
Azonosító: 135_ae

Zalaegerszegen a Gyémánt ház 3.emeletén kíváló állapotban lévő duplakomfortos lakás vált eladóvá! Igényes kivitelezésű, eleganciát árasztó, belső kétszintes csendes lakás Zalaegerszeg szívében! A minden igényt kielégítő, letisztult ízlésvilágú 146,8 m2 - es, dupla komfortos, amerikai konyhás nappali plusz 3 szobás otthon 2 fürdőszobával kere...

Belső terület
146 m²
Irányár
89.9 M Ft
(615.75 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó lakás, Szeged 3 szoba 116 m² 129.9 M Ft

eladó lakás

Csongrád megye, Szeged, (Szeged Belváros), Teleki utca
Azonosító: 32_coh

A MESTER HÁRMAS ... SZEGED BELVÁROS IGÉNYES ENTERIŐR 2 DB GARÁZS a tények elsőkörben! Részletekben: 2012.es átadású társasházban kínálom megvásárlásra ezt a 116 négyzetméter alapterületű, nappali plusz két hálószobás igényes társasházi lakást 2 garázzsal együtt. Az ingatlan központi helyen, de ...

Belső terület
116 m²
Irányár
129.9 M Ft
(1.12 M Ft/㎡)
Eladó lakás, Mezőhegyes 2 szoba 58 m² 5 M Ft

eladó lakás

Békés megye, Mezőhegyes
Azonosító: 13103_bhv

Alkalmi vétel! Békés vármegye, Mezőhegyes Battonyai út közeli részén, 58 m2-es két szoba, konyha, fürdő beosztású társasházi lakás eladó. A közös részek használatát társasházi alapító okirat szabályozza. Fűtése cserépkályhával történik. Az 5000 lakosú kisvárosban minden infrastruktúra megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges. Előnye ...

Belső terület
58 m²
Szobák
2
Irányár
5 M Ft
(86.21 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó új építésű lakás, Budapest, XIV. kerület 3 szoba 74 m² 109 M Ft

eladó új építésű lakás

Budapest, XIV. kerület, Alsórákos
Azonosító: 1085_ar

ÚJ ÉPÍTÉSŰ LEGFELSŐ SZINTEN, PARKOSÍTOTT 460m2-es ZÁRT KERTBEN, KULCSRA KÉSZEN, TELJESEN BEFEJEZVE, CSOK KOMPATIBILIS, BERUHÁZÓI ÁRON! XIVker. ALSÓRÁKOS, BOSNYÁK TÉR, ZUGLÓ LEGKEDVELTEBB RÉSZÉN, kifejezetten jó közlekedésnél, KERTVÁROSI KÖRNYEZETBEN, KIFEJEZETTEN JÓ ELOSZTÁSÚ, 2.emeleti, BELSŐ BEJÁRATTAL, 86m2-es BRUTTÓ, 69m2 nettó (LAKÁS + TÁROLÓ...

Belső terület
74 m²
Irányár
109 M Ft
(1.47 M Ft/㎡)
Eladó lakás, Keszthely 2+2 szoba 92 m² 75.9 M Ft

eladó lakás

Zala megye, Keszthely, Belváros
Azonosító: 91_bpi

Belvárosi remek lehetőség! Keszthely belvárosában egy komplett felújítás alatt álló, de teljesen kész állapotban átadásra kerülő, 92 m2-es, 4 szobás, belső kétszintes, gáz kondenzációs fűtéssel és hűtő-fűtő klímával ellátott ingatlant ajánlok figyelmükbe. Földszinten: nappali, szoba, konyha étkezővel, fürdő, WC, tároló, lépcsőfeljáró, az emelete...

Belső terület
92 m²
Szobák
2+2
Emelet
földszint
Irányár
75.9 M Ft
(825 E Ft/㎡)
Eladó új építésű lakás, Budapest, XIV. kerület 4 szoba 185 m² 190 M Ft

eladó új építésű lakás

Budapest, XIV. kerület, Alsórákos
Azonosító: 1069_ar

ÚJ ÉPÍTÉSŰ PENTHOUSE LAKÁS D-DNYI FEKVÉSŰ TETŐTERASSZAL, HŐSZIVATTYÚS RENDSZERREL KIÉPÍTETT, 185m2-es, amerikai konyhás nappali + 4 hálószobás, LUXUS KOMFORTOS, 2.emeleti penthouse társasházi lakás, garázzsal, + tárolóval BERUHÁZÓI ÁRON KULCSRA KÉSZEN ELADÓ. JELENLEGI KÉSZÜLTSÉG 90%. Örs vezér tértől 7 percre, kifejezetten jó közlekedéssel, még...

Belső terület
185 m²
Irányár
190 M Ft
(1.03 M Ft/㎡)
CSOK igényelhető
CSOK igényelhető
Eladó új építésű lakás, Budapest, XIII. kerület 2 szoba 41 m² 94.59 M Ft

eladó új építésű lakás

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld
Azonosító: 715_keu

40,9 NM-ES LAKÁS + 19,79 NM TERASZ + 116,5 NM MAGÁN KERT! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ LAKÁSOK! VISSZAIGÉNYELHETŐ 5 %-OS ÁFA! Beköltözhető projektünk a Váci úttól mindössze néhány perc sétára található. A környék az elmúlt időszakban hatalmas fejlődésen ment át: az újonnan épült irodaházak gyökeresen átformálták a környezetet és a projekttől mindössze 10...

Belső terület
41 m²
Irányár
94.59 M Ft
(2.31 M Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó új építésű lakás, Budapest, XIII. kerület 3 szoba 74 m² 134.39 M Ft

eladó új építésű lakás

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld
Azonosító: 714_keu

UTOLSÓ KÖLTÖZHETŐ LAKÁSOK! AKCIÓS ÁR! LAKÁS 73,6 NM + 37,7 NM TERASZ Kertvárosi hangulat és a környezet védelme, remek infrastruktúra mellett! AKTÍV ÉLETFORMA KEDVELŐINEK, MODERN, ENERGIA HATÉKONY, OKOS OTTHONOK A VÁCI ÚT SZOMSZÉDSÁGÁBAN A RÁKOS-PATAK PARTJÁN! A BERUHÁZÓ CÉG LEGZÖLDEBB PROJEKTJE! MINDEN LAKÁS ERKÉLYES, TERASZOS VAGY SAJÁT KER...

Belső terület
74 m²
Szobák
3
Emelet
6
Irányár
134.39 M Ft
(1.82 M Ft/㎡)
Energiatahatékony!
Energiatahatékony
Eladó új építésű lakás, Budapest, XIII. kerület 4 szoba 89 m² 156.47 M Ft

eladó új építésű lakás

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld
Azonosító: 713_keu

88,6 NM-es LAKÁS + 19 NM TERASZ + 4 NM TERASZ! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ LAKÁSOK! VISSZAIGÉNYELHETŐ 5 %-OS ÁFA! AKCIÓS ÁR! Év végén beköltözhető projektünk a Váci úttól mindössze néhány perc sétára található. A környék az elmúlt időszakban hatalmas fejlődésen ment át: az újonnan épült irodaházak gyökeresen átformálták a környezetet és a projekttől mi...

Belső terület
89 m²
Szobák
4
Emelet
6
Irányár
156.47 M Ft
(1.76 M Ft/㎡)
Energiatahatékony!
Energiatahatékony
Eladó lakás, Budapest, XIII. kerület 2+1 szoba 74 m² 89.9 M Ft

eladó lakás

Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros
Azonosító: 513_ott

ELADÓ a XIII. kerület méltán kedvelt és jól megközelíthető Újlipótvárosi részén, Jakobik Gyula által 1933-ban tervezett, 17 lakásos, V szintes, kiváló esztétikai és műszaki állapotú társasház, félemeleti, mérhetően 74nm-es, 2+ 1 fél szobás, hallos, jó állapotú lakása. A franciaerkélyes nappalija, D-K-i tájolású és az utcára tekint, így kora délu...

Belső terület
74 m²
Szobák
2+1
Emelet
félemelet
Irányár
89.9 M Ft
(1.21 M Ft/㎡)

1226 találat
Ingatlan kereső
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2