Ingatlan kereső 160. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4690 db, kiadó ingatlan: 517 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Eladó és kiadó ingatlan kereső

Az alábbi ingatlan listában a teljes kínálatunkat láthatja, melyet szűkíthet a fenti ingatlan kereső segítségével.

Eladó új építésű ingatlan, Nyíregyháza 5 szoba 100 m² 86.9 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza, Újkistelekiszőlő
Azonosító: 826_ahi

Indul a legújabb családi ház projekt Nyíregyháza déli részén! – Kezdés 2026 tavasz! CSOK, 3%-os OTTHON START hitel is igényelhető rá! Ha egy modern, kényelmes és energiatakarékos otthont keresel, ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Miért érdemes ezt a házat választani? Téglaépítés, cseréptető – klasszikus stílus és tartósság 3 hálószoba +...

Belső terület
100 m²
Telek terület
1600 m²
Szobák
5
Irányár
86.9 M Ft
(869 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó új építésű ingatlan, Albertirsa 4 szoba 80 m² 43.2 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Pest megye, Albertirsa, Irsa
Azonosító: 391_tef

A Teleki és Fia ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán vagy az ország területén bárhol ezt az újépítésű 80 nm.-es hasznos alapterületű fakönnyűszerkezetű újépítésű családi házat. Kivitelezés ideje_ 6-8 hó. A kivitelező az ország több pontján rendelkezik referenciával. Az építtető vállal könnyűszerkezetes családi házat bruttó 540 ezer, tégla f...

Belső terület
80 m²
Telek terület
500 m²
Szobák
4
Irányár
43.2 M Ft
(540 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó ipari ingatlan, Örkény 320 m² 129.9 M Ft

eladó ipari ingatlan

Pest megye, Örkény
Azonosító: 691_adimp

Kizárólag az Adamcsik Ingatlan kínálatában! Örkényen, az 5-ös főút mellett, közvetlen lehajtással kínálunk megvételre egy különleges lehetőséget: egy 1700 m²-es telken fekvő, tulajdoni lap szerint „kivett lakóépület, udvar és műhely” besorolású ingatlant. Az ingatlan elektromos kapuval ellátott, így a megközelítés kényelmes és biztonságos. A je...

Belső terület
320 m²
Telek terület
1700 m²
Irányár
129.9 M Ft
(405.94 E Ft/㎡)
Eladó új építésű ingatlan, Vác 5 szoba 160 m² 160 M Ft

eladó új építésű ingatlan

Pest megye, Vác, Törökhegy
Azonosító: 16158_bh

Eladásra kínálunk Vác Törökhegyen egy minden igényt kielégítő újépítésű családi házat. Az ingatlan 2024-ben épült, 160 nm alapterületű. A tágas előszobából jutunk a hatalmas egylégterű amerikai konyhás nappaliba, ami csodás örökpanorámával rendelkezik Vác és a Dunakanyar irányába. A földszinten emellett kialakításra került egy fürdőszoba és egy...

Belső terület
160 m²
Telek terület
500 m²
Szobák
5
Irányár
160 M Ft
(1 M Ft/㎡)
Panorámás!
Panorámás
Eladó ingatlan, Sarud 2 szoba 56 m² 34.9 M Ft

eladó ingatlan

Heves megye, Sarud
Azonosító: 24_vsn

A Heves Vármegyei Sarudon eladó egy felújított, 2 szobás, 56 nm-es családi ház, ami 557 nm-es telken fekszik. A ház jelenleg jól működő apartmanként üzemel, 2028-ig apartman engedéllyel rendelkezik. Ha Ön befektetésben gondolkozik, visszatérő vendégkörrel, teljes berendezéssel együtt átvehető! Az épület 1955-ben épült, tégla falazattal, cseré...

Belső terület
56 m²
Telek terület
557 m²
Szobák
2
Irányár
34.9 M Ft
(623.21 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Herencsény 1+2 szoba 43 m² 16 M Ft

eladó ingatlan

Nógrád megye, Herencsény, Rákóczi utca
Azonosító: 13523_bhv

Eladó panorámás családi ház Herencsény természetközeli részén, 950 m2 telekkel. Ideális nyaralónak vagy otthonnak! Herencsény zöldövezeti utcájában kínálunk megvételre egy 44 m²-es, téglaépítésű családi házat, amely megfelelő választás mind állandó lakhatásra, mind pedig vidéki nyaralónak. A lakótér praktikus elrendezésű: •tágas nappali + étkező...

Belső terület
43 m²
Telek terület
950 m²
Szobák
1+2
Eredeti irányár
19 M Ft
Akciós ár
16 M Ft
(372.09 E Ft/㎡)
Eladó vendéglátás, Budapest, II. kerület 105 m² 9 M Ft

eladó vendéglátás

Budapest, II. kerület, Felhévíz
Azonosító: 599_bm

Budapest, II. kerületben átadó! Margit körút forgalmas részén melegkonyhás vendéglátóhely átadó! Az üzlethelyiség két külön bérlemény, egy galériás üzlet, mely vendégtér, raktár, előkészítő, mosdók elrendezésű, a másik üzlethelyiségben a főzőkonyha lett kialakítva. A vendéglátóhely roppant népszerű a környéken, rengeteg a törzsvendég. Els...

Belső terület
105 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
0
Irányár
9 M Ft
(85.71 E Ft/㎡)
Eladó lakás, Győr 4 szoba 122 m² 121.8 M Ft

eladó lakás

Győr-Moson-Sopron megye, Győr, Belváros
Azonosító: 390_ide

Győr-Belvárosban nappali + 3 hálószobás exkluzív lakás eladó Kényelmes, tágas, csendes otthon központi helyen, barátságos szomszédokkal IDEÁLIS SZÁMODRA EZ A LAKÁS, HA Fontos számodra a minőség – a lakást 2021-ben saját célra teljesen felújította tulajdonosa, aki több évtizedes külföldi tapasztalattal rendelkezik a minőségi építőipari kivite...

Belső terület
122 m²
Irányár
121.8 M Ft
(998.36 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Mosonmagyaróvár 25200 m² 224 M Ft

eladó Építési telek

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár
Azonosító: 3928_ko

Különleges major eladó Mosonmagyaróváron – 2,5 hektáros birtok többfunkciós lehetőséggel! Komplex ingatlan iroda kínálja eladásra ezt a ritka adottságokkal rendelkező major jellegű ingatlant, mely Mosonmagyaróvár közkedvelt, nyugodt papréti városrészén található. ???? Telekméret: 2,5 hektár ???? Főépület: 260 m² – téglaépítésű, igényesen k...

Belső terület
260 m²
Telek terület
25200 m²
Szobák
5
Irányár
224 M Ft
(8.89 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Tápiószentmárton 2 szoba 37 m² 19.4 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Tápiószentmárton, Üdülőterület
Azonosító: 388_tef

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Tápiószentmárton üdülőterületén ezt az állandó lakhatásra alkalmas tetőteres házikót. Az ingatlan 400 nm.-es körbe kerített telken áll, az épület hasznos alapterülete 37 nm . Vezetékes víz, áram, hálózatra kötve, a szennyvíz tárolóba ürül. Vezetékes internet az utcában húzódik. Az épület beton alapra...

Belső terület
37 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
2
Irányár
19.4 M Ft
(524.32 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó lakás, Budapest, III. kerület 1 szoba 49 m² 49.75 M Ft

eladó lakás

Budapest, III. kerület, Óbuda
Azonosító: 3927_ko

Stílusos, teljeskörűen felújított otthon Budapest III. kerület központjában – azonnal költözhető! Budapest III. kerületének közkedvelt, központi részén, a Miklós téren kínálunk megvételre egy 49 m²-es, téglaépítésű, félszuterén, mégis világos és rendkívül hangulatos lakást, amely teljes körű, igényes felújításon esett át – itt valóban Ön lehet a...

Belső terület
49 m²
Szobák
1
Emelet
félszuterén
Irányár
49.75 M Ft
(1.02 M Ft/㎡)
Felújított!
Felújított
Eladó ingatlan, Lőrinci 3 szoba 92 m² 49.9 M Ft

eladó ingatlan

Heves megye, Lőrinci
Azonosító: 36_fel

Heves vármegye szívében, Lőrinciben, a település központi részén kínálok megvételre egy 3 szobás teljesen felújított családi házat, mely 1.401 nm-es telekre épült, összesen 92 m² lakóterülettel várja új tulajdonosát. ✔️ Információk: a tulajdonos által közölt, ismertetett adatok alapján készültek. ✔️ A ház kb 1960 körül épült, szilárd erős kő és...

Belső terület
92 m²
Telek terület
1401 m²
Szobák
3
Irányár
49.9 M Ft
(542.39 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó lakás, Orosháza 2 szoba 67 m² 19.5 M Ft

eladó lakás

Békés megye, Orosháza, Belváros
Azonosító: 423_uho

Orosháza belvárosában kínálunk eladásra egy 67 m2-es, első emeleti, társasházi lakást egy polgári stílusú házban. A lakásban két utcafronti nagy szoba, egy közlekedő folyósó, konyha, kamra, fürdő és különálló WC található. A társasházi lakás egyedi elszámolású, fűtése radiátorkörös gázkazán. A lakáshoz tartozik a társasházi alapító okirat szerinti...

Belső terület
67 m²
Szobák
2
Emelet
1
Eredeti irányár
22 M Ft
Akciós ár
19.5 M Ft
(291.04 E Ft/㎡)
garázzsal
Garázzsal
Eladó panzió, Szatymaz 9 szoba 384 m² 232 M Ft

eladó panzió

Csongrád megye, Szatymaz
Azonosító: 180_coh

Sokfunkciós ingatlan eladó Szatymazon – vállalkozásra, családi célokra egyaránt tökéletes választás! Szegedtől mindössze 15 km-re, Szatymaz külterületi, csendes, szinte szomszédmentes részén kínálom eladásra ezt a kiváló állapotú, téglaépítésű, két szintes, 384 m²-es épületet 2.600 m²-es, gondozott telken. Az ingatlan ideális választás lehet:...

Belső terület
384 m²
Telek terület
2600 m²
Szobák
9
Irányár
232 M Ft
(604.17 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Eladó ingatlan, Salgótarján 4+1 szoba 137 m² 59.9 M Ft

eladó ingatlan

Nógrád megye, Salgótarján, (Városközpont), Damjanich út
Azonosító: 123_kir

Eladó családi ház Salgótarján kedvelt részén, a Damjanich úton! Salgótarján egyik keresett részén kínálunk megvételre egy déli tájolású, polgári stílusú családi házat, amely tágas tereket és jól átgondolt kialakítást kínál. A 137 m²-es, kétszintes ingatlanban 5 külön nyíló, jól használható szoba található, így akár nagyobb család számára is k...

Belső terület
137 m²
Telek terület
599 m²
Szobák
4+1
Irányár
59.9 M Ft
(437.23 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó nyaraló, Balatonalmádi 6+4 szoba 170 m² 130 M Ft

eladó nyaraló

Veszprém megye, Balatonalmádi, Alpár Ignác utca
Azonosító: 2544_rid

Különleges, két házból álló ingatlan eladó Balatonalmádiban – Több generációnak vagy vendégháznak is ideális! Eladó Balatonalmádi egyik legkedveltebb részén egy 724 m²-es telken található, összesen 170 m²-es ingatlan, amely két különálló házból áll, így akár több generáció kényelmes együttélésére vagy kiadásra is tökéletes megoldás. A főépüle...

Belső terület
170 m²
Telek terület
724 m²
Szobák
6+4
Irányár
130 M Ft
(764.71 E Ft/㎡)
Eladó ipari ingatlan, Szeged 157 m² 52.9 M Ft

eladó ipari ingatlan

Csongrád megye, Szeged, (Szőreg), Szerb
Azonosító: 178_coh

Üzleti lehetőség Szőreg határában – telephely irodával eladó! Szegedtől néhány perc távolságra, Szőregen, egy kisebb ipartelepen kínálom megvételre ezt a sokoldalúan hasznosítható telephelyet, amely ideális lehet vállalkozása elindításához vagy bővítéséhez. Az ingatlan a lakóövezetektől távol, de mégis jól megközelíthető helyen található....

Belső terület
157 m²
Telek terület
600 m²
Irányár
52.9 M Ft
(336.94 E Ft/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 64900 m² 698.97 M Ft + Áfa

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36044_v

Eladó 6,49ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
64900 m²
Irányár
698.97 M Ft + Áfa
(30 €/㎡ + Áfa)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 29200 m² 314.48 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36043_v

2,92ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
29200 m²
Irányár
314.48 M Ft
(30 €/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 14100 m² 151.86 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36042_v

Eladó 1,41ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
14100 m²
Irányár
151.86 M Ft
(30 €/㎡)

4662 találat
Ingatlan kereső
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Szobák száma