Ingatlan kereső 37. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4684 db, kiadó ingatlan: 510 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Eladó és kiadó ingatlan kereső

Az alábbi ingatlan listában a teljes kínálatunkat láthatja, melyet szűkíthet a fenti ingatlan kereső segítségével.

Eladó ingatlan, Gyula 4 szoba 180 m² 85.9 M Ft

eladó ingatlan

Békés megye, Gyula, Vár utca
Azonosító: 24_int

ELADÓ! Gyula (Békés megye), Vár utca (Várfürdő és a Vár mellett), 860 m2-es, közművesített, bekerített területen, egy 180 m2-es, kétszintes, kétlakásos, igényesen és esztétikusan felújított családi ház klímával. A földszinten 2 szobás, összkomfortos lakás, valamint a tetőtérben, külön bejáratú, 2 szobás, összkomfortos lakás....

Belső terület
180 m²
Telek terület
860 m²
Szobák
4
Irányár
85.9 M Ft
(477.22 E Ft/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Jánd 71000 m² 199 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Jánd, Tisza Holtág
Azonosító: 23_int

ELADÓ! Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye JÁND - TISZA HOLTÁG BERUHÁZÁSI TERÜLET, 71.000 m2területű holtág, melyben 50.000 m2 a meder, valamint a kátoldali part 21.000 m2. A TERÜLET ALATT 58 FOKOS TERMÁLVÍZ TALÁLHATÓ. UNIÓS TISZA-bEREG tájegység vízügyi fejlesztése, mely 2-3 év alatt készül el a 2020 program keretében megvalósuló, a Bereg vízgazdálko...

Telek terület
71000 m²
Irányár
199 M Ft
(2.8 E Ft/㎡)
Eladó nyaraló, Szarvas 8 szoba 272 m² 139 M Ft

eladó nyaraló

Békés megye, Szarvas, Nagyfoki-holtág
Azonosító: 19_int

ELADÓ! Szarvas (Békés vármegye), Nagyfoki-holtág (Város külterületének ÉK-i részén vízparti nyaraló), 4.000 m2-es, bekerített, részben közművesített, parkosított területen, (terület vízfelületi tulajdonnal rendelkezik), 272 m2-es, 8 szobás, tetőtér beépítéses, téglafalazatú, összkomfortos, vendégkörrel rendelkező apartman, teljes berendezéssel, tá...

Belső terület
272 m²
Telek terület
4000 m²
Szobák
8
Irányár
139 M Ft
(511.03 E Ft/㎡)
Eladó iroda családi házban, Orosháza 581 m² 139 M Ft

eladó iroda családi házban

Békés megye, Orosháza, Móricz Zsigmond utca
Azonosító: 18_int

ELADÓ! Orosháza (békés vármegye), Móricz Zsigmond utca (városközpont közelében), két helyrajzi szám alatt nyilvántartott, 400 m2-es, bekerített, közművesített területen, tetőtér beépítéses, előkertes, 236 m2-es, összkomfortos, állagmegóvott, téglafalazatú épület, mely alkalmas lehet családi ház, társasház, vagy vállalkozási tevékenységre. Valamint...

Belső terület
581 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
0
Irányár
139 M Ft
(239.24 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Zamárdi 4 szoba 108 m² 99.9 M Ft

eladó ingatlan

Somogy megye, Zamárdi, (Fürdőtelep), Szent István út
Azonosító: 544_ott

ELADÓ Zamárdi központi helyén, pár száz méterre a Balatontól, a Szent István utcában, 694nm-es rendezett telken, egy 1965-ös építésű, 108nm-es, két külön bejáratú lakóingatlanból álló családi ház. Ami egyszer 74,3nm alapterülettel 3 szobás amerikai konyhás kivitelben, illetve egy 34nm-es 1 szoba, konyhás apartman lakásból áll, fiatalos, felújított ...

Belső terület
108 m²
Telek terület
694 m²
Szobák
4
Irányár
99.9 M Ft
(925 E Ft/㎡)
Eladó nyaraló, Gyula 1 szoba 40 m² 39.9 M Ft

eladó nyaraló

Békés megye, Gyula, Sarkadi út
Azonosító: 17_int

ELADÓ! Gyula, (Békés vármegye), Sarkadi út közelében, Szabadidőpark a fürdőhöz közel. A Fürdővárosban, a Fehér-körös partján közel 1 hektár területű, jelenleg szabadidőparkként, alapítványi táborparkként használt, bekerített ingatlan eladó. három helyrajzi számon nyilvántartott terület (gazdasági erdő és nádas) közvetlenül a városi parkerdő mellet...

Belső terület
40 m²
Telek terület
10000 m²
Szobák
1
Irányár
39.9 M Ft
(997.5 E Ft/㎡)
Eladó gazdasági ingatlan, Gyula 940 m² 370 M Ft

eladó gazdasági ingatlan

Békés megye, Gyula, Hicu utca
Azonosító: 16_int

Gyula (Békés vérmegye), Hicu utca, Békéscsaba vonzáskörzetében működő húsfeldolgozó, mely zárt ipari parkban található, 2800 m2-es területen. Több évtizedes múlttal rendelkező, jól működő húsipari feldolgozó és kereskedelmi tevékenységet folytató, egyedi termékek gyártása, eladásával foglalkozó, engedéllyel rendelkező élelmiszeripari vállalkozás, t...

Belső terület
940 m²
Telek terület
2800 m²
Szobák
0
Irányár
370 M Ft
(393.62 E Ft/㎡)
Eladó tanya, Szolnok 348 M Ft

eladó tanya

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Szolnok, Pusztabándréve
Azonosító: 15_int

MAJOR-ÁLLATTARTÓ TELEP (Jász-Nagykun Szolnok Vármegye). Közel 5 ha, közművesített, dróthálóval bekerített, 3 nagykapuval rendelkező bejárási lehetőséggel, melynek épületeit nagy teherbírású szilárd burkolatú út köt össze. - 1 db 1.300 m2-es, háromhajós építésű csarnoképület, melynek vázszerkezete acélrácsos- tartó szerkezet. Falazata 2 méter magas...

Telek terület
50000 m²
Szobák
0
Irányár
348 M Ft
(6.96 E Ft/㎡)
Eladó ipari ingatlan, Békés 600 m² 370 M Ft

eladó ipari ingatlan

Békés megye, Békés, Gyulai út
Azonosító: 14_int

ELADÓ! Békés vármegyében PÉKSÉG - SÜTŐÜZEM NYUGDÍJBA VONULÁS MIATT. AZ ÜZEM 1992-BEN ALAKULT, AZÓTA IS NYERESÉGESEN, STABILAN JÓL MÜKÖDIK 20 DOLGOZÓVAL. 2.550 m2-es, bekerített, közművesített területen nagy teherbírású úttal, ipari árammal és 20 KW-os és 15KW-os napelemrendszerrel. 600 m2-es, tetőtér beépítéses, több évtizede kiválóan működő ...

Belső terület
600 m²
Telek terület
2550 m²
Irányár
370 M Ft
(616.67 E Ft/㎡)
Eladó lakás, Kiskunlacháza 1+3 szoba 56 m² 47.5 M Ft

eladó lakás

Pest megye, Kiskunlacháza
Azonosító: 92_cld

Eladó kertkapcsolatos otthon Kiskunlacházán! Kiskunlacháza egyik legnyugodtabb, családias környékén, egy forgalommentes kis közben kínálunk eladásra egy 2003-ban épült, masszív, 30-as Porotherm téglából készült társasházi lakást. Az ingatlan földszinti elhelyezkedésű. Adatai és elosztása: • Alapterület: 56,3 nm + terasz • Helyiségek: Elősz...

Belső terület
56 m²
Szobák
1+3
Emelet
földszint
Irányár
47.5 M Ft
(848.21 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó lakás, Budapest, VII. kerület 1 szoba 22 m² 42.9 M Ft

eladó lakás

Budapest, VII. kerület, Erzsébetváros (Nagykörúton kívül)
Azonosító: 806_trb

***BEFEKTETŐK, EGYEDÜLÁLLÓK FIGYELMÉBE*** Király utca szomszédságában eladó egy földszinti, 22 nm-es, 1 szobás, összkomfortos, galériás, délkeleti fekvésű, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ társasházi lakás. A sarokban elhelyezkedő lakás előtt, a belső udvaron elhelyezhető kerti asztal székkel, akár grillezési lehetőség is adott. Jellemzők: *2021-ben ...

Belső terület
22 m²
Szobák
1
Emelet
földszint
Irányár
42.9 M Ft
(1.95 M Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó ingatlan, Verőce 3 szoba 90 m² 129 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Verőce, Völgy utca
Azonosító: 12_fli

Verőcei panorámás ház eladó! A festői Verőce belterületén, a Völgy utcában kínálunk megvételre egy 421 m²-es telken elhelyezkedő, panorámás családi házat a Dunakanyar egyik legkedveltebb részén. Az ingatlan összes hasznos alapterülete 79,65 m², a terasz beszámításával kb. 90 m² -es kétszintes kialakítással. Földszint: • Nappali: 22,2 m² ...

Belső terület
90 m²
Telek terület
421 m²
Szobák
3
Irányár
129 M Ft
(1.43 M Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó ingatlan, Csány 3 szoba 97 m² 45.9 M Ft

eladó ingatlan

Heves megye, Csány, Központi elhelyezkedés
Azonosító: 90_jib

Modern luxus Csány központjában – alacsony rezsi, azonnal költözhető! Teljesen felújított, 97 m²-es családi ház várja új tulajdonosát! Külső hőszigetelés, modern műanyag nyílászárók, gáz cirkó fűtés és 3 db hűtő-fűtő klíma garantálja a komfortot. Beépített konyha, kamerarendszer, elektromos kapuk és garázsajtók a biztonság és luxus jegyében. Töb...

Belső terület
97 m²
Telek terület
850 m²
Szobák
3
Irányár
45.9 M Ft
(473.2 E Ft/㎡)
Eladó ipari ingatlan, Szarvas 998 m² 198 M Ft

eladó ipari ingatlan

Békés megye, Szarvas, Csabai út
Azonosító: 13_int

Szarvas, Csabai út (44-es főút mellett, az ipari park területén), 4575 m2-es, közművesített, bekerített, aszfaltozott belső úttal rendelkező telken 998 m2-es, több bejárattal rendelkező földszintes, téglafalazatú, felújított, korszerűsített, állagmegóvott épület, mely alkalmas logisztikai épületnek, szerelő műhelynek, irodai, vagy kereskedelmi célr...

Belső terület
998 m²
Telek terület
4575 m²
Irányár
198 M Ft
(198.4 E Ft/㎡)
Eladó iroda, Gyula 600 m² 239 M Ft

eladó iroda

Békés megye, Gyula, (Nagyrománváros), Nagyváradi utca
Azonosító: 12_int

ELADÓ! Gyula (Békés megye) Nagyváradi út, (Nagyrománváros megnevezésű városrészen, a Várfürdő közelében, a Sarkadra vezető közút mellett) 750 m2-es közművesített, bekerített, sarok területen, háromszintes, téglafalazatú, összkomfortos, állagmegóvott épület, szintenként női és férfi mosdókkal, konyhával, tágas tárgyalóval, (72 m2). A helyisé...

Belső terület
600 m²
Szobák
0
Irányár
239 M Ft
(398.33 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Gyula 5662 m² 29.8 M Ft

eladó Építési telek

Békés megye, Gyula, Csabai út
Azonosító: 11_int

ELADÓ! GYULA, (Békés megye) Csabai út (kereskedelmi és lakóövezet besorolású) 5662 m2 fásított terület, legelő megnevezésű, gáz, villany bekötéssel rendelkező ingatlan, további utcáról történő közmű bekötési lehetőséggel. Ipari fejlesztési terület részére....

Belső terület
5662 m²
Telek terület
5662 m²
Irányár
29.8 M Ft
(5.26 E Ft/㎡)
Eladó , Gyula 108274 m² 69.5 M Ft

eladó

Békés megye, Gyula, Dénesmajor
Azonosító: 10_int

ELADÓ! GYULA, (Békés megye) Dénesmajor – HALASTÓ, 10.8274 ha m2 területű, osztatlan közös tulajdonú halastó, melynek vízvételi lehetősége a Körös folyóból lehetséges....

Belső terület
108274 m²
Telek terület
108274 m²
Irányár
69.5 M Ft
(0.64 E Ft/㎡)
Eladó vendéglátás, Békéscsaba 1000 m² 189 M Ft

eladó vendéglátás

Békés megye, Békéscsaba, Gábor Áron utca
Azonosító: 9_int

Békéscsaba (Békés megye), Gábor Áron utca (belváros, Andrássy út, Piactér, Csaba Center közelében), MESE CUKRÁSZDA üzemmel, lakással, melléképülettel. Kiváló műszaki állapotú, közel 1.000 m2-es klinkertégla homlokzatú épület, különböző funkciót magába foglaló ingatlan. A földszinten az ismert cukrászda üzlettere és kiszolgáló helyiségei, emeleti ré...

Belső terület
1000 m²
Telek terület
1238 m²
Szobák
0
Irányár
189 M Ft
(189 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Keszthely 25 M Ft

eladó Építési telek

Zala megye, Keszthely, Csapás út
Azonosító: 8_int

Keszthely (Zala Megye), (Csapás út, 71-es út - TESCO közelében), 2895 m2-es építési telek, közmű bekötési lehetőséggel....

Irányár
25 M Ft
Eladó ipari ingatlan, Nagykamarás 766 m² 39 M Ft

eladó ipari ingatlan

Békés megye, Nagykamarás, Központ
Azonosító: 7_int

Nagykamarás (Békés megye), Központ közelében , 5261 m2-es, közművesített, bekerített telken, 766 m2-es kereskedelmi csarnok és raktár, 290 m2-es szín, 30 m2-es iroda hídmérleggel és 26 m2-es fedett terasszal....

Belső terület
766 m²
Telek terület
5261 m²
Irányár
39 M Ft
(50.91 E Ft/㎡)

4656 találat
Ingatlan kereső
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2