Eladó ház - Csengőd

KAPCSOLAT
Tóth Kitti

+36 70 591

Belső terület

62 m²

Telek terület

910 m²

Tájolás

észak

Építési állapot

használt

Építési mód

vályog

Szobák száma

2 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1978

Ingatlan azonosító:
9_hst

Bács-Kiskun megye, Csengőd

Irányár

23 M Ft
(370.97 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Terület

62 m²

Telek terület

910 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Bács-Kiskun vármegye, Csengőd településén eladó egy felújított, 2 szobás családi ház, amely kényelmes otthont nyújt mindazoknak, akik nyugodt, vidéki környezetben szeretnének élni.
A fűtésről gázkazán és vegyes tüzelésű kazán egyaránt gondoskodik, így a fűtési költségek optimalizálhatók.
A ház az utóbbi évek során felújításon esett át: új műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, és a villanyvezetékek cseréje is megtörtént, valamint a ház új tetőt is kapott.
Az ingatlan 910 nm-es telken helyezkedik el, garázzsal és több tárolóhelyiséggel, így ideális választás azok számára, akiknek fontos a praktikus térkihasználás.
Az ingatlan akár részben bútorozva is megvásárolható, tehermentes, így gyorsan költözhető.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
62 m²
Telek terület
910 m²
Tájolás
észak
Építési állapot
használt
Építési mód
vályog
Szobák száma
2 szoba
Szobák elhelyezkedése
külön nyílik min. 2 szoba
Épület szintje
1.
Épült
kb. 1978

Tóth Kitti

+36 70 591 1095

toth.kitti@homestate.hu

KAPCSOLAT
Tóth Kitti

+36 70 591

toth.kitti@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
VISSZAHÍVÁST KÉREK