Ingatlan kereső 79. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4696 db, kiadó ingatlan: 508 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Eladó és kiadó ingatlan kereső

Az alábbi ingatlan listában a teljes kínálatunkat láthatja, melyet szűkíthet a fenti ingatlan kereső segítségével.

Eladó ingatlan, Heves 2 szoba 70 m² 39.9 M Ft

eladó ingatlan

Heves megye, Heves, Ötödrész
Azonosító: 30_lvi

Teljeskörűen felújított, kétszintes családi ház eladó Hevesen, 3495 m²-es telekkel! Az ingatlan 1980-as években épült tégla falazattal, jelenleg újszerű külső állapotban. Közel 70 m² lakótér, tágas előszoba, modern konyha, fürdőszoba és külön WC biztosítja a kényelmet. Az emeleten található hálószoba mellett a tágas nappali is kiválóan alkalmas ...

Belső terület
70 m²
Telek terület
3500 m²
Szobák
2
Irányár
39.9 M Ft
(570 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Erdőtelek 2 szoba 65 m² 9.9 M Ft

eladó ingatlan

Heves megye, Erdőtelek, Rétföld utca
Azonosító: 29_lvi

Ideális lehetőség Erdőteleken: eladó családi ház nagy telekkel! A Heves megyei Erdőteleken kínálunk eladásra egy 1970-es években épült, felújítandó, vegyes falazatú családi házat. Az ingatlan összkomfortos, 65 m² lakóterű, 997 m²-es telken helyezkedik el. Az elosztás praktikus: előszoba, tágas konyha étkezővel, ebédlő, nappali, hálószoba, fürdős...

Belső terület
65 m²
Telek terület
997 m²
Szobák
2
Irányár
9.9 M Ft
(152.31 E Ft/㎡)
sürgős!
Sürgős
Eladó garázs, Székesfehérvár 22 m² 5.9 M Ft

eladó garázs

Fejér megye, Székesfehérvár, (Öreghegy), Németh László utca
Azonosító: 182_rd

ELADÓ egy felújított garázs Székesfehérváron az Öreg-hegy lábánál – tágas, sokoldalú, mai autókhoz is ideális. i.á.: 5,9 M Ft tel.: 06(20) 6226832 Székesfehérvár kedvelt garázssorán kínáljuk eladásra ezt a 3,6 × 6 m alapterületű, belső födém nélküli garázst, amely frissen felújított tetővel, új billenő garázskapuval és frissen vako...

Belső terület
22 m²
Irányár
5.9 M Ft
(268.18 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Budapest, XVIII. kerület 3 szoba 80 m² 79.9 M Ft

eladó ingatlan

Budapest, XVIII. kerület, Szemeretelep
Azonosító: 29_tr

XVIII. kerület pestszentlőrinci részén felújított, kertkapcsolatos otthon keresi új tulajdonosát Az Üllői úton, belső udvar végén lévő, csendes, 80 m²-es, felújított, háromszobás házat kínálunk megvételre, amely ideális választás a kertvárosi nyugalmat és az összetartó környéket kedvelőknek. Az ingatlan praktikus elrendezésű: •21,1 m² világo...

Belső terület
80 m²
Telek terület
232 m²
Szobák
3
Irányár
79.9 M Ft
(998.75 E Ft/㎡)
Eladó újszerű lakás, Felsőpakony 4 szoba 76 m² 116.5 M Ft

eladó újszerű lakás

Pest megye, Felsőpakony, Vasút utca
Azonosító: 28_tr

Eladó újszerű családi ház Felsőpakonyon, parkosított kerttel és kiváló elhelyezkedéssel! Felsőpakony csendes, ugyanakkor jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy 2023-ban épült, újszerű állapotú, magas műszaki tartalommal rendelkező, nappali + 3 szobás családi házat, 725 nm-es telken. Az ingatlan újszerű állapotú, igényesen berendeze...

Belső terület
76 m²
Szobák
4
Irányár
116.5 M Ft
(1.53 M Ft/㎡)
Eladó új építésű lakás, Tata 2 szoba 57 m² 73.99 M Ft

eladó új építésű lakás

Komárom-Esztergom megye, Tata, (Remeteség), Császár Attila utca
Azonosító: 4230_ko

Már csak 3 ingatlan elérhető (az egyik földszinti elkelt ) ! Tatán a Császár-kertben frissen induló projektben, kínálunk eladásra földszinti-kertkapcsolatos, illetve 1 emeleti lakásokat. Tata városa régi hagyományokkal bír, nyugodtan nevezhetjük Komárom-Esztergom Vármegye kis ékszerdobozának is! A Tatai-Öreg-tó tőszomszédságában a Remeteség vá...

Belső terület
57 m²
Irányár
73.99 M Ft
(1.3 M Ft/㎡)
Eladó nyaraló, Vác 1 szoba 27 m² 25.9 M Ft

eladó nyaraló

Pest megye, Vác, Kútvölgy
Azonosító: 11985_bhi

Új, konténerház nyaralónak vagy akár állandó lakhatásra eladó Vác egyik legkedveltebb részén, Kútvölgyben! Ez a modern ingatlan tökéletes választás lehet pihenésre vagy befektetésre. Az ingatlan 27 m²-es alapterületen kínál félkomfortos életteret, amely egy nappalit és fürdőszobát foglal magában. Az egyszintes ház rendkívül világos, déli tájolás...

Belső terület
27 m²
Telek terület
875 m²
Szobák
1
Irányár
25.9 M Ft
(959.26 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Albertirsa 4 szoba 104 m² 51 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Albertirsa
Azonosító: 468_tef

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsa zártkerti övezetében aszfalttól 30 méterre, ezt az 1239 nm.-es elkerített ingatlant, a rajta álló 104 nm.-es épülettel és jó állapotú melléképülettel együtt. Aki szeretne madárdalra ébredni és mókusok, nyuszik apróvadak szomszédságában le telepedni, annak ajánlom ezt  a kétlakrészesként is ...

Belső terület
104 m²
Telek terület
1239 m²
Szobák
4
Irányár
51 M Ft
(490.38 E Ft/㎡)
eladás folyamatban!
Eladás folyamatban
Eladó ingatlan, Albertirsa 4 szoba 110 m² 89 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Albertirsa, Irsa
Azonosító: 467_tef

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán a városközpont közelében ezt a 803 nm.-es összközműves körbe kerített ingatlant, melynek utcafrontja 63 méter. A telken egy 110 nm.-es hasznos alapterületű családiház épült, mellette 3 garázs, műhely és melléképületek sorakoznak. HITELEZHETŐ + TEHERMENTES A lakóház beton alapra épült, sósk...

Belső terület
110 m²
Telek terület
803 m²
Szobák
4
Irányár
89 M Ft
(809.09 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó , Palotás 806 m² 5.9 M Ft

eladó

Nógrád megye, Palotás, Kossuth utca
Azonosító: 12694_rds

Palotás csendes zsákutcájában vált eladóvá egy 806m2-es építési telek, amely víz, gáz és csatorna közművekkel rendelkezik már!

 Az ingatlan egy aszfaltozott, csendes, jó lakóközösségű zsákutcában található. 806m2-es, maximális beépíthetősége pedig 30%. Közművek közül víz, gáz és csatorna bekötésre került már, villany az utcában. A telek rend...

Telek terület
806 m²
Irányár
5.9 M Ft
(7.32 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Szanda 7 szoba 344 m² 69.9 M Ft

eladó ingatlan

Nógrád megye, Szanda, Madách út
Azonosító: 12693_rds

Szandaváralján vált eladóvá egy 567 négyzetméteres telken elhelyezkedő, 344 négyzetméter hasznos alapterületű, három szintes, hét szobás, duplagarázsos családi ház, ami 2018-ban egy szinte mindenre kiterjedő felújításon esett át!
 A házat 1992-ben építették téglából, beton alapra, beton födémekkel és Bramac cserép fedéssel. A külső falak(12cm), ...

Belső terület
344 m²
Telek terület
567 m²
Szobák
7
Irányár
69.9 M Ft
(203.2 E Ft/㎡)
Eladó Legelő, Mátraszőlős 5898 m² 5.5 M Ft

eladó Legelő

Nógrád megye, Mátraszőlős
Azonosító: 12692_rds

Mátraszőlősön vált eladóvá egy 5898m2-es legelő, a község belterületének közvetlen szomszédságában!

 Az ingatlan Mátraszőlős külterületén, de közvetlen a belterületi határ mellett helyezkedik el. A Tulajdoni lap szerinti besorolása “legelő” és az “IG” megnevezésű(Ipari-gazdasági) övezetbe tartozik. A legnagyobb beépítettsége 50% lehet, de az ép...

Telek terület
5898 m²
Irányár
5.5 M Ft
(0.93 E Ft/㎡)
Eladó , Perőcsény 3243 m² 120 M Ft

eladó

Pest megye, Perőcsény
Azonosító: 12690_rds

Ásványvíz kút eladó Perőcsényben a hozzátartozó telekkel és épületekkel! A kivételes, Európában egyedülálló, prémium minőségű víz főbb jellemzői: utókezelést nem igényel, baktérium- és trícium mentes, jelentős metakovasav tartalmú /113 mg/l/. Korhatár nélkül, csecsemőtől az aggastyánig, korlátlanul fogyasztható, gyógyhatásai miatt külső-belső al...

Telek terület
3243 m²
Irányár
120 M Ft
(37 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Perőcsény 1 szoba 40 m² 120 M Ft

eladó ingatlan

Pest megye, Perőcsény
Azonosító: 12689_rds

Belső terület
40 m²
Telek terület
3243 m²
Szobák
1
Irányár
120 M Ft
(3 M Ft/㎡)
Eladó lakás, Salgótarján 2 szoba 46 m² 21.69 M Ft

eladó lakás

Nógrád megye, Salgótarján, (Városközpont), Arany János utca
Azonosító: 188_kir

Eladó lakás Salgótarján központjában, az Arany János úton! Salgótarján városközpontjától mindössze pár perc sétára, az Arany János úton kínálok eladásra egy 46 m²-es, 3.emeleti, jó elosztású lakást. Az ingatlan nappali + hálószoba kialakítású, keleti tájolásának köszönhetően világos, barátságos hangulatú. A lakás távfűtéses, műanyag nyílászár...

Belső terület
46 m²
Irányár
21.69 M Ft
(471.52 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Nagymaros 2 szoba 56 m² 59.9 M Ft + Áfa

eladó ingatlan

Pest megye, Nagymaros, Diófa utca
Azonosító: 12688_rds

Nagymaroson a Diófa utcában eladó egy bruttó 56m2-es, 2 szobás, igény esetén tovább bővíthető családi ház. A ház 2023-ban részleges felújításon esett át, melynek keretein belül megtörtént az áramhálózat (4x 16A + 10A éjszakai) és a fűtés korszerűsítése, új nyílászárók beszerelése, valamint az épület 12cm-es külső grafitos szigetelést kapott. Az ...

Belső terület
56 m²
Telek terület
187 m²
Szobák
2
Irányár
59.9 M Ft + Áfa
(1.07 M Ft/㎡) + Áfa
Eladó új építésű lakás, Budapest, XXIII. kerület 3 szoba 59 m² 103.39 M Ft

eladó új építésű lakás

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár
Azonosító: 77_cld

Zöld jövő. Okos otthon. Megfizethető luxus Soroksáron. Üdvözöllek ott, ahol a jövő otthona már ma valóság. Képzelj el egy helyet, ahol a kertvárosi nyugalom, a modern technológia és az alacsony rezsi nem ígéret, hanem alapfelszereltség. Budapest XXIII. kerületében, Soroksár egyik legkeresettebb részén épül ez az új generációs kertvárosi lakópar...

Belső terület
59 m²
Irányár
103.39 M Ft
(1.75 M Ft/㎡)
Energiatahatékony!
Energiatahatékony
Eladó új építésű lakás, Budapest, XXIII. kerület 3 szoba 60 m² 103.39 M Ft

eladó új építésű lakás

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár
Azonosító: 76_cld

Belső terület
60 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Irányár
103.39 M Ft
(1.72 M Ft/㎡)
Energiatahatékony!
Energiatahatékony
Eladó Szántó, Rétság 1172 m² 1 M Ft

eladó Szántó

Nógrád megye, Rétság
Azonosító: 12695_rds

Rétság külterületén vált eladóvá egy 1172m2-es, külterületi telek!

 A Tulajdoni lap szerint szántó besorolású, 3,76 aranykorona értékkel rendelkezik, így a megvásárlása csak kifüggesztéssel lehetséges. A telek Rétság és Borsosberény között található, külterületen, a megközelítése csak földútról lehetséges. 
 Rétság a Börzsöny és a Cserhát...

Telek terület
1172 m²
Irányár
1 M Ft
(0.85 E Ft/㎡)
Eladó újszerű lakás, Pécs 3 szoba 71 m² 104.9 M Ft

eladó újszerű lakás

Baranya megye, Pécs, (Belváros), Munkácsy Mihály utca
Azonosító: 38_oh

Eladó belváros központjában új építésű modern lakóparkban a Centrál Ligetben parkosított telken fekvő 2021 ben átadott szigetelt társasházban, liftes épületben2 hálószoba+ amerikai konyhás nappalis lakás. A ház 4 szintes, garázs szinttel együtt, liftel megközelíthető a garázsszint és a lakás is házon belül. Az ingatlan magas minőségben extra minő...

Belső terület
71 m²
Irányár
104.9 M Ft
(1.48 M Ft/㎡)

4668 találat
Ingatlan kereső
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2